It is currently ned jun 25, 2017 7:29 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Next
Author Message
 Post subject: Pitanja u vezi forumskih tema
PostPosted: ned maj 25, 2014 6:05 pm 

Sva pitanja, predloge, kritike, nedoumice i probleme vezane za teme na forumu možete da izložite ovde. Dakle, apsolutno sve u vezi bilo kojih tema (pitanja oko otvaranja novih tema, brisanja, zaključavanja i otključavanja, zatim eventualni problemi na određenoj temi koji zahtevaju intervenisanje administracije/moderacije i slično)... Pitanja, kritike i sugestije u vezi Pravilnika i rada foruma služi i služiće za rešavanje problematike u okviru Pravilnika foruma i njegovih odredbi, kao i za sve ostalo osim za ono što spada u domen forumskih tema ;)

Prijavi post

Post subject: Re: Pitanja u vezi forumskih tema
PostPosted: pon jun 09, 2014 11:19 am 

Da li bi neko mogao da baci oko na finale "House of fame 13"?
Sad sam malo svrljao po temi i zbunilo me to sto je treceplasirani Daniel Arenas ukupno imao 79 poena...
slika
Za drugoplasiranog Michela pise ukupno 78 a trebalo bi biti 101 (ili bar sam ja tako sabrao) dok za Silviu pise ukupno 79 a trebalo bi biti 100 (bar sam ja tako sabrao). Znaci pobednik "House of fame 13" bi trebao biti Michel Brown ali za svaki slucaj neka jos neko dobro pogleda!

Prijavi post

PostPosted: pon jun 09, 2014 11:57 am 

Angel, ja sam provjerila.Po onome što ja vidim bilo je grešaka u sabiranju bodova,ali ne i plasiranju takmičara.
Daniel imao 75 na kraju a ne 79(ako sam dobro sabrala), ali svakako je treci.
Silvia je prije polufinala imala 59 bodova, nakon polufinala 21 što je ukupno 80.
Michel je prije polufinala imao 56, nakon polufinala 23, ukupno 79.
Nakon finala bilo je izjednačeno. Oboje su imali po tri petice i tri jedinice, znaci po 18 bodova.
Tako da je po meni na kraju Silvia imala 80 + 18 = 98 , a Michel 79 + 18 = 97.
Tako da je plasiranje bilo ok.
Naravno sacekacemo adminku i autorku teme, Valeriu, da i ona potvrdi. Ali ,ponavljam , po meni je plasiranje ok.

Samo mi reci kako si to primjetio i zasto sada? Mislim kako ti je palo na pamet da opet sabiras bodove? ;) Ako si primjetio tada, bilo je bolje da si i tada rekao. ;)
Kazem za ubuduce, ko bilo što primjeti da mi je sumnjivo u vezi s sabiranjem bodova ,neka odmah kaze. ;) A drugo tema je zabavnog karaktera, tako da mislim da je to prvo, da se lijepo zabavimo, i da nije smak svijeta prvo ili drugo mjesto. To je ipak igrica niti mi fanovi pojednih osoba dobijamo nesto od toga, osim naravno dobre zabave, niti ti glumci imaju nešto od toga za napredak karijere. Pa necemo praviti velike probleme oko toga.
Mada opet kazem, meni se čini da je plasiranje ok. A svakako je činjenica da su jesu dogurali daleko , do samog finala, i da cemo ih vjerovatno imati u narednoj sezoni, u kojoj ce se takmiciti svi finalisti sezona koje smo imali ovdje. To je bio moj predlog, koliko sam shvatila Anja se slaze, tako da cemo imati prilike gledati ih opet. Ja vec racunam na narednu temu. ;) :rofl:
Anja neka konačnu riječ na ovo. :-D

Prijavi post

PostPosted: pon jun 09, 2014 1:26 pm 

Angele u pitanju je bio tipfeler ;) Razlog zašto mi se ovakve greške dešavaju jeste to što kopiram samo prethodni post tipa kada neko napusti takmičenje pa da ne bi kucala sve ponovo kopiram ono prethodno pa zbog brzine ne vidim greške ;)

Vi u svakom momentu imate pravo ukazati na grešku ;)

Prijavi post

PostPosted: pon jun 09, 2014 1:54 pm 

Evo i ja sam ponovo prebrojala glasove i poklopili su se Kristininim ;) Greškica jeste bilo ali nisu uticale na redosljed takmičara ;) Tako da opet ponavljam greška u kucanju ;)

Prijavi post

PostPosted: pet aug 22, 2014 4:13 pm 

Autor forumske igrice Najlepša Latino Glumica je odustao od njenog vođenja. Iz tog razloga, tema će ostati zaključana dok se ne donese odluka o tome da li bi neko drugi želeo da je preuzme na vođenje ili ne. Napominjem da onaj ko bi eventualno preuzeo forumsku igricu može da izmeni njena pravila, ali da ne menja smisao i poentu koje je prvobitno ta forumska igrica imala, a to je izbor za najlepšu latino glumicu. Ako se u roku od 48 sati iliti 2 dana na ovoj temi ili članovima moderacije preko privatne poruke oglasi preuzimač forumske igrice, ista će biti otključana i na zahtev novog autora će biti preuređena. U suprotnom, odnosno ako se u roku od 48 sati niko ne oglasi radi preuzimanja forumske igrice, ta tema biće obrisana.
Još jedna važna napomena: rok od 48 sati se odnosi i na autora teme koji je od nje odustao, tako da može da se predomisli. Ukoliko se autor predomisli i zatraži temu da mu se vrati na vođenje, on će imati prednost u odnosu na ostale i tema će mu biti vraćena.

Prijavi post

PostPosted: ned aug 24, 2014 6:26 pm 

Pošto niko nije preuzeo temu, niti se njen autor predomislio, forumska igrica Najlepša Latino Glumica je obrisana.

Prijavi post

PostPosted: sub aug 30, 2014 11:52 am 

Isti autor koji je odustao od obrisane forumske igrice Najlepša Latino Glumica ima još jednu forumsku igricu o kojoj se nije izjasnio i koja je trenutno zaključana, u pitanju je Latino Top Model 2. Ukoliko neko želi da je preuzme na vođenje, neka se oglasi na ovoj temi ili članu administracije/moderacije putem privatne poruke u roku od 48 sati iliti 2 dana. Ako se u tom roku niko ne odluči na preuzimanje ove forumske igrice, niti se autor vrati i nastavi sa njenim vođenjem, tema će biti obrisana.

Prijavi post

PostPosted: sub aug 30, 2014 9:19 pm 

Autor teme Latino Top Model 2 se oglasio i rekao je da će uskoro nastaviti sa tom forumskom igricom, tako da je ista otključana.

Prijavi post

PostPosted: pon sep 01, 2014 10:47 pm 

Sofia i ja imamo sledeci predlog za uvodne postove o glumcima i glumicama.Na temama Genesis Rodriguez, Maritza Bustamante, Adela Noriega,Aracely Arambula, Angelica Celaya i Aleida Nunez su sređeni postovi.

Evo šablona:

Spoiler:
slika
Datum rođenja: 24. januar 1975. - Lagos de Moreno, Jalisco, Mexico

Uloge u serijama

2002. Entre el amor y el odio - India
2002/03. Las vías del amor - Lucy
2003/04. Mariana de la noche - Miguelina de Páramo
2005. Contra viento y marea - Perla "Perlita"
2006/07.La fea más bella - Yazmín García
2007. Destilando amor
2008/09.Mañana es para siempre - Gardenia Campillo
2010/11. Cuando me enamoro - Alfonsina Campos Flores de Fierro
2012. Un Refugio para el Amor - Violeta Ramos/Violeta Trueba Ramos/Coral
2014. Hasta el fin del mundo - Irma Fernandez

Biografija

Aleida Araceli Nuñez Flores je glumica, pjevacica i model. Tokom adolescencije bila je kraljica na raznim svacanostima i regionalnim takmicenjima. 1994. je osvojila drugo mjesto na natjecanju ''Nuestra Belleza Guanajuato''.Karijeru je počela kao voditeljka raznih programa na TV-u i kao model.2009. se udala za Pabla Glogovskog , a 2013. je rodila sina koji se zove Alexandar.

Dakle, slika srednje velicine do 500 px.Nismo strogi po pitanju da li je vertikalna ili horizontalna slika, jer to vec zavisi kakve su postavljene na netu.Prednost cemo dati horizontalnim.Bitno je da je srednje velicine.Potom ide datum i mjesto rođenja; uloge u serijama i biografija velikim i kosim slovima kao podnaslovi.Sva crna slova i bold. Serije idu od najstarije do najnovije ,prvo godina, serija pa uloga. (2000. serija - uloga)Ako je trajala vise godina onda ovaj format 2002/03.
Zatim biografija sa jos nekim podacima i zanimljivostim ako ih ima.Na kraju posta iskljucujemo potpis.Namece se pitanje zasto prvu uloga pa biografija. Radi se o ovome.Uloge imamo za svakog glumca, jer je bez toga tema bez smisla.Ali ,moguce je da ce biti glumaca za koje ce tesko biti iskopati biografiju-nadam se da ce to biti rijeđi slucaj.Konkretno za Maritzu B. nisam nasla preko dvije recenice, i još neke traceve o vezama koje nisam uvrstila.Hocu reci, da taj prvi dio posta kojeg imamo za svakog-slika, rođenje, uloge uvijek ce biti takav. U zavisnosti da li ima dovoljno podataka onda ide i drugu dio sa biografijom.Naravno, nadam se de ce ogromna vecina tema biti s biografijom,ako ne trudicemo se iskopati je i vremenom to popuniti.

Da li vam se sablon sviđa i da li sa njim da nastavimo?

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Next