It is currently pon jun 26, 2017 12:27 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 401 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Next
Author Message
 Post subject: Vaše mišljenje o...
PostPosted: sri nov 27, 2013 2:42 pm 

Dakle u ovoj temi ćemo komentarisati pojedine glumce i glumice.Da vidimo koga volite a koga ne ? Šta vas kod nekoga oduševljava a šta ne ?

Prva je :

Elizabeth Gutierrez

slika

Post subject: Re: Vaše mišljenje o...
PostPosted: sri nov 27, 2013 3:34 pm 

Simpaticna, lepuskasta, prezgodna, atraktivna, stoga ju je lepo gledati. Znaci sto se tice fizickog izgleda skoro pa cista 10-ka, ali nije samo to u pitanju, nego sam stekla i utisak da ona pored svojih kvaliteta ima i dozu skromnosti i da se ne nalazi tamo negde u oblacima, porodicna zena, kao sto rekoh meni simpaticna...

E sad... ono sto mi se bas i ne dopada (a sto je glavno) jeste njena gluma. Jedina telenovela u kojoj mi je glumila zadovoljavajuce je ERDA i to iskljucivo kao Analia, nesto manje kao Ana tj Mariana. Lik Analije joj je sasvim fino legao, a u ostalim telenovelama u sustini prosecna (ni dobra ni losa), dok mi je u nekim momentima cak bila i skroz neubedljiva. Mislim da bi trebala da se bavi pretezno modelingom, da vodi neke emisije, pojavljuje se u javnosti, ali ne kao glumica ili da dobija takve uloge kod kojih se potencira fizicki izgled vise nego bilo sta drugo ;)

PostPosted: sri nov 27, 2013 4:11 pm 

Niti sam luda za njom, niti je ne volim. Sasvim OK. ;)
Gradjena je savrseno,samo da gledas.Lice ok,mada ima i ljepsih,ali u sustini zgodna zena.
Da, i meni ne ostavlja neki utisak naduvane osobe,od skandala i slicno(mada ih Vili pravi dovoljno za oboje :? )
Mislim da joj ne stoje one uloge dobrice:Ja sam dobra placem,patim, a poslije cu biti sretna :o ) Vise joj prilice da glumi neke bombe(sto i jeste) ,poslovne zene i sl.
Mozda grijesim,ja to vise ovako iz nekog svog utiska,nisam puno pratila njenu karijeru.

PostPosted: sri nov 27, 2013 4:44 pm 

Više manje se slažem u svemu što ste rekle :D Ja nju volim i jedna mi je od dražih glumica jer ima nešto posebno u njoj :D Eh sad da je dobra glumica nije.Meni je ona bila dobra u Acorraldi gdje je glumila razmaženu djevojčicu i baš me je ubijedila u to što radi.Kao Analia mi je bila ok ali kao Mariana KATASTROFA :roll: U ERDV nije bila loša na početku ali ono kasnije :? To se ne može ni nazvati glumom :lol: Realno nije ona za glavne uloge sve i da je u pitanju neka razmažena klinka jer naprosto žena nije materijal za protagonico.Mogla bi glumiti negativke i mislim da bi tu bila sasvim ok :D

Što se tiče izgleda čista 10-ka ;) Konstantno se priča o tome da je sva izoperisana pa šta i ako je ? Odradila je dobar posao :lol: Nije pretjerala ni o čemu :D

PostPosted: sri nov 27, 2013 5:23 pm 

Pa nema ko bar nesto nije radio.
Dosta cine i sminka,boja kose,frizura,obrve.I tu kad se naprave promjene covjek se moze transformisati,a akamoli operacijom.Uostalom,oni imaju novca za masere,kreme i slicne tretmane(ne pricam o Nivei Q10 od 3,60 €)Ne moraju sve biti operacije.Naravno,nekad jesu ocigledne.
I operacija sto se tice,ako zena inace nije lijepa,zaista joj nece pomoci ako operise nos ili bradu.Ako je lijepa,pomoce joj da bude jos ljepsa,da joj to nesto ne kvari ljepotu.
Ako je grdoba,smanjenje nosa joj nece pomoci.(navodim smanjenje nosa kao primjer uopste za operacije)

Evo da odem malo offtopic.U zadnje vrijeme pominju operacije nosa Merilin Monroe.Ako i jeste tako,to bi joj kao puno pomoglo da inace nije bila divna.E,sad ako je operisala i jagodice i nos i usne i zube,grudi,struk,noge,i sve drugo sto mi je kod nje savrseno,onda svaka joj cast kako je to izvedeno.Napomenimo jos da se radi o 1950im godinama. :lol: :lol: :lol:

PostPosted: čet nov 28, 2013 4:18 pm 

Nisu mi jasne te price o operacijama, bas zato sto su retke glumice koje nisu bar nesto na sebi korigovale estetskom hirurgijom. Hocu reci, to nije za iscudjavanje, a ponajmanje za osudu. Savrsen izgled (koliko je god to moguce) je imperativ za one koji se bave javnim poslom ovog tipa, oni moraju da izgledaju najsavrsenije sto mogu, od toga im zavisi karijera (u sirem smislu i egzistencija jer tako zaradjuju za zivot). Mozemo mi da pricamo kako je najbitnije da dobro glume, ali to je u praksi daleko od istine. Ako zele nesto vise od uloge sluzavke-tracare, moraju da ulazu u svoj izgled u svakom smislu. Konkretno, Elizabeth ma sta god da je radila uradjeno joj je sa ukusom i diskretno, dok sa druge strane imamo Aylin Mujicu i Ninel Conde koje su vec preterale :lol:

PostPosted: čet nov 28, 2013 5:21 pm 

Ja nemam ništa protiv estetske hirurgije ;) Ne osjećam potrebu da išta na sebi radim ali zaista ne vidim neišta loše u tome.Kada kažem da podržavam ne mislim da se čovjek treba dovesti do neprepoznatljivosti i da na njemu nema ništa osim plastike :lol: Elizabeth je odradila dobar posao i kao što Ana reče dobar izgled je imperativ u svijetu showbiznisa :D

PostPosted: čet nov 28, 2013 5:34 pm 

Sljedeća zvijezda koju komentarišemo je :

Lucero

slika

PostPosted: čet nov 28, 2013 10:02 pm 

Nista negativno nemam da kazem za Lucero.
Svidja mi se kako glumi, odlicno se snalazi koliko u ulozi pozitivke-toliko i u ulozi negativke (u obe varijante je kao riba u vodi), uverljiva je kao glumica... Nemam zamerki. Ona je i pevacica, a ja imam tu maniju da preslusam po koju pesmu onih glumaca za koje otkrijem da se bave ozbiljno i pevanjem :D I kao pevacica je sasvim dobra, ima lep glas i lepe pesmice (barem one koje sam ja preslusala su lepe, uglavnom su starije pesme u pitanju). Sjajno izgleda, ima divan osmeh, energiju... Ma, skroz je kompletna :) Spada u grupu glumica koje volim.

PostPosted: čet nov 28, 2013 11:14 pm 

Sasvim ok,djeluje mi kao zrela,stabilna licnost.
Najvise me odusevila kao Barbara Greko u MEPS,i izgledom i glumom.Stoji joj da glumi jake licnosti :D
Ne mogu je ocjenjivati kao pjevacicu,nisam poslusala ni jednu njenu pjesmu. :oops: :oops:
Mozda promijenim tu cinjenicu ubrzo. ;)

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 401 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Next