It is currently pon jun 26, 2017 5:41 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 401 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next
Author Message
 Post subject: Re: Vaše mišljenje o...
PostPosted: sub jun 11, 2016 2:32 pm 

Guillermo Garcia Cantu i Erika Buenfil

slika

Šta mislite o njima?

Za glumu:
Za izgled:
Za simpatičnost:

PostPosted: sub jun 11, 2016 10:43 pm 

Guillermo Garcia Cantu

Za glumu: 8
Za izgled: 3
Za simpatičnost: 6

Fizički mi se ne dopada kako izgleda, a kao ličnost mi je onako...Recimo da ga gotivim, okej mi je, iako je to više bliže ravnodušnosti. Što se glume tiče, moram da kažem da mi je on kao pozitivac nezamisliv i smatram da je rođen za uloge negativaca, jer mi je u takvim ulogama jako, jako uverljiv. Čak nije potrebno ni da izgovori ijednu reč, dovoljan je jedan pogled da dočara šta se liku kojeg tumači nalazi u glavi.

Erika Buenfil

Za glumu: 5
Za izgled: 5
Za simpatičnost: 2

Ne simpatišem je, dosta mi je odbojna i iritantna. Gluma joj nije toliko loša koliko ona svojom pojavom učini da to deluje lošije nego što jeste :-D Na primer, u Amores verdaderos mi je bila sasvim na mestu, samo što mi se njen tzv. lični pečat ne dopada, odnosno ona mi je kao osoba antipatična što utiče i na njene uloge. Nervira me njen osmeh, umalo da zaboravim :rofl:

PostPosted: sub jun 11, 2016 11:10 pm 

Guillermo Garcia Cantu

Za simpatičnost: 4

Fizički je osrednji, a kao glumac nije loš. Dobro mu stoje uloge negativaca, iako se realno čini da uvek glumi iste uloge, nismo ga imali prilike videti u drugačijim izdanjima. Nije mi preterano simpatičan, ali ima prolaznu ocenu.

Erika Buenfil

Za glumu: 7
Za izgled: 6

Nakon "Amores verdaderos" sam počela da je simpatišem i verujem da sam jedna od retkih. Nije mi do tada bila draga, ali mi se u toj ulozi dobro iskazala i promenila sam svoj stav o njoj. Rekla bi da je prosečna glumica. Fizički ne izgleda loše za svoje godine iako bi mogla još poraditi na tome. Njen osmeh je definitivno nešto što iritira, uvek neprirodan i na silu. Razumem one koji je ne simpatišu i rekla bi da taj osmeh ima velikog udela u tome.

PostPosted: ned jun 12, 2016 1:30 am 

Guillermo Garcia Cantu

Za izgled: 4
Za simpatičnost: 5

On mi je oduvijek bio asocijacija na negativca što znači da je dobar u tome :-D Dopada mi se kako opušteno iznosi uloge. Ležerno, šmekerski. Fizički mi nije nešto.

Erika Buenfil

Za glumu: 1
Za izgled: 2
Za simpatičnost: 1

Pokušaću biti što kulturnija :lol: Da dijareja može poprimiti ljudski oblik mislim da bi onda ličila na ovu spodbu :lol: Ona je od onih od kojih mi se diže kosa na glavi. Na jednu stranu svi one koje ne simpatišem a na drugu Buenfilica i opet bi prevagnula :lol: Kao glumica je ispod prosjeka. Ne postoji uloga u kojoj mi je bila tolerantna. Ima mi nekakvu priglupu facu, izvještačen osmijeh , ima naporan glas... sva ali BUKVALNO SVA mi je odvratna. Onda način na koji plače mi je :sick: :sick: :sick: Bunefilka je nešto najgore što se desilo svijetu telenovela ikad i mislim da je nikad niko neće uspjeti prestići :lol: Eto raspisa se o njoj ali tačno mi podigne pritisak čim vidim ovaj njen krajnje neinteligentan izraz lica :lol: :lol:

PostPosted: ned jun 12, 2016 10:49 am 

Guillermo Garcia Cantu

Za glumu: 7
Za izgled: 3

Dobro izgleda za svoje godine. Kao glumac je OK. Nije mi simpatičan.

Erika Buenfil

Za glumu: 6

Isti komentar.

PostPosted: pon jun 13, 2016 5:09 pm 

Guillermo Garcia Cantu

Baš mi je uvjerljiv kao negativac, nemam zamjerku na glumu ni za jednu ulogu u kojoj sam ga gledala. Najsvježija mi je Malquerida, tamo je bio kao negativac, mada po meni je više bio pozitivan lik koji je pravio greške. Odličan je bio u sceni kada mu javljaju da mu je sin ubijen, odglumio je samo tako. slika Fizički nije loš za svoje godine.

Za glumu: 10

Erika Buenfil

Sve i da je ne znam kakva glumica njen izgled sve kvari. Nekad loš izgled nadomjesti dobra gluma ali kod nje ni to nije slučaj. Neinteligentan izraz lica, što kaže Anja + osmjeh kao da je progutala kiseli krastavac.

Za glumu: 3
Za izgled: 2
Za simpatičnost:1

PostPosted: ned jun 19, 2016 4:00 pm 

slika

Guillermo Garcia Cantu

Za glumu: 8,2
Za izgled: 4,2
Za simpatičnost: 5,0
Ukupna prosječna ocjena : 5,8

Erika Buenfil

Za glumu: 4,4
Za izgled: 4,2
Za simpatičnost: 3,0
Ukupna prosječna ocjena : 3,8

PostPosted: ned jun 19, 2016 4:03 pm 

Patricia Navidad i Gabriel Porras

slika

Šta mislite o njima?

Za glumu:
Za izgled:
Za simpatičnost:

PostPosted: ned jun 19, 2016 7:21 pm 

Patricia Navidad

Za simpatičnost: 3

Meni ona uopšte nije simpatična, ima nešto vulgarno u sebi (i na sebi). Kao glumica, ono što sam je gledala, onako. Izgled isto prosečan.

Gabriel Porras

Za glumu: 4
Za simpatičnost: 8

Gotivan mi je :-D Znam da mnogi očima ne mogu da ga vide, ni ušima da ga čuju, ali meni je oduvek bio simpa. Izgled mu je ok, ništa posebno (u ERDA mi je najatraktivnije izgledao). Kao glumac je ispod proseka, mada zavisi i od uloge (opet spominjem ERDA gde mi je bio baš kako treba, u Donde esta Elisa kao pozitivac je takođe bio na mestu, u Madre Luna isto, dok mi je npr. u LCDAL bio užasan). Sve u svemu, nije neki talenat, ali može da prođe ako mu uloga legne i ako se potrudi.

PostPosted: ned jun 19, 2016 9:17 pm 

Patricia Navidad

Za izgled: 8

Smatram je vrlo atraktivnom, ali ne i posebno lepom. Kao glumica se baš nije iskazala, ni jednu njenu ulogu ne mogu izdvojiti koja mi se dopada.

Gabriel Porras

Za glumu: 4
Za izgled: 4

On niti mi je fizički privlačan i simpatičan, niti mi je neki glumac. Rekla bi ispod proseka.

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 401 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next