It is currently pon jun 26, 2017 5:41 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 401 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next
Author Message
 Post subject: Re: Vaše mišljenje o...
PostPosted: pon mar 07, 2016 12:00 am 

Arturo Peniche

Za glumu: 7
Za izgled: 5
Za simpatičnost: 5

Ok glumac. U svim ulogama u kojima sam ga gledala bio je ok. Fizički isto ok :-D

Laisha Wilkins

Za glumu: 8
Za izgled: 6
Za simpatičnost: 8

Meni je Laisha odlična glumica. Jedna od boljih Televisnih villana. Obožavala sa je u LFDD :love: Nije mi sad neka wow ljepotica ali je ok. Nadomjesti talentom tamo gdje zafali :lol:

PostPosted: pon mar 07, 2016 12:10 am 

slika

Arturo Peniche

Za glumu: 7,4
Za izgled: 5,0
Za simpatičnost: 5,4
Ukupna prosječna ocjena : 5,9

Laisha Wilkins

Za glumu: 7,5
Za izgled: 6,4
Za simpatičnost: 6,1
Ukupna prosječna ocjena : 6,6

PostPosted: pon mar 07, 2016 12:17 am 

Angelique Boyer i Jencarlos Canela

slika

Šta mislite o njima?

Za glumu:
Za izgled:
Za simpatičnost:

PostPosted: pon mar 07, 2016 6:49 pm 

Angelique Boyer

Do prije pola godine bih rekla da mi spada u najomraženije glumice. Sad se taj utisak značajno promijenio, mada i dalje ne spada u najdraže. Nikad mi nije bila simpatična, niti sam se oduševila Teresom (mislim sa Angelique u toj seriji ne na sam lik). Dosta se pisalo o njenoj vezi s Castrom, o ubacivanju silikona,više nego o karijeri, čini mi se i zato je nikad nisam doživljavala kao glumicu, postala mi dodatno odbojna. :ne zna:
Promjenila sam mišljenje nakon LQLVMR gdje me je baš oduševila kao glumica, super je dočarala lik. Što se izgleda tiče, nikad mi nije bila neka ljepotica, nije mi ni sada nešto. Kada je plava sa jakom šminkom, izgleda lijepo.
Moram priznati da mi je u početku bila mrzna ideja da je opet gledam sa Sebastianom, ali sad mi je drago. Ako mi lijepo sjednu njeni likovi(gluma) možda počne spadati u moje draže glumice.

Za izgled: 6
Za simpatičnost:6

Jencarlos Canela

Njega smo već imali, čini mi se. Lijep je, privlačan, simpatičan, ali realno nije neki glumac.

Za glumu: 5
Za izgled: 9

PostPosted: sri mar 09, 2016 10:21 pm 

Angelique Boyer

Za glumu: 6
Za izgled: 7
Za simpatičnost: 6

I meni je ona vremenom postajala simpatična, iako je ni sada ne simpatišem nešto posebno.
Što se fizičkog izgleda tiče, Angelique spada u one žene koje ne moraju da imaju savršeno
telo i lice da bi bile privlačne. Jednostavno mi se sviđa njena pojava, ima držanje, dopadljiva
je. Kao plavuša mi je lepša, jer svežije izgleda mada je i u Teresi izgledala atraktivno sa
tamnom kosom. Kao glumica je malo iznad proseka, zavisi od uloge. U LQLVMR mi je bila
odlična, u Teresi je imala fenomenalan lik ali je sklona preglumljavanju što je tamo i došlo
do izražaja. Nije mi ona neki wow talenat, samo je vadi to što poseduje faktor X.

Jencarlos Canela

Za glumu: 4
Za izgled: 8

Ravnodušna sam prema njemu. Mnooogo bolji kao pevač, nego kao glumac. Lepo izgleda, premda
nije moj tip muškarca.

PostPosted: ned mar 13, 2016 11:16 pm 

Angelique Boyer

Za simpatičnost: 2

Ona je jedna od onih glumica koja se uspela nametnuti među vodeće u Televisi. Prvo sam mislila da su je gurali muškarci sa kojima je bila, u čemu sigurno ima istine, međutim slažem se da poseduje neki x faktor i da je postala dobra glumica. Fizički nije klasična lepotica, ali isto tako ima nešto zbog čega pleni. Ja lično imam neku odbojnost prema njoj zbog svega onoga što ima veze sa njenim privatnim životom i ne mogu te dve stvari odvojiti. Njena veza sa Castrom nije bila jedina, bila je recimo i sa Alejandrom Camachom koji joj je glumio oca u "Abismo de pasion". Sve to mi je degutantno i niko me ne može uveriti da to nije bilo iz interesa. Možda danas može njima zahvaliti na svojoj karijeri. Najteže se probiti, a sada kada je uspela može imati normalnog frajera. Zbog toga je ne cenim i zbog toga će uvek biti "prljava" u mojim očima.

Jencarlos Canela

Za glumu: 4

Kao glumac se nije posebno iskazao, a njegovu muziku nisam slušala. Fizički jeste lep, ali me ne privlači, nije moj tip.

PostPosted: pon mar 14, 2016 1:42 am 

Angelique Boyer

Za simpatičnost: 6

Angelique me , moram priznati nikad nije preterano odusevljavala, niti izgledom niti lumom, niti me njen rad uspeo da mi odrzi paznju toliko da njen novele ispratim do kraja, ali ipak u onome i sto sam znala da pogledam bilo je trenutaka kada je briljirala..pa ade zbog takvih momenata da je pocastim i visom ocenom. I najzad koliko mogu da primetim sve je aktuelnija, pa eto i to da nagradimo..sigurno da postoji i razlog za to..pa kako god, zena se sa uspehom probila.

Jencarlos Canela

Za simpatičnost: 7

Sto se tice Jencarlosa, negde se, cini mi se, uvek vise pricalo o njegovom izgledu nego o onome sto je zapravo glumiom priredio...ah da izgledom i poznatim zenama tj. jednom od vrlo poznatih kako tamo tako i ovde. Nesumnjivo mnogo bolje peva nego sto glumi i dobro je sto se fokusirao upravo na pevanje te zanemario glumu....

PostPosted: pet jun 10, 2016 8:37 am 

Nastavljamo li s temom? :-D

PostPosted: sub jun 11, 2016 2:23 pm 

Angelique Boyer

Ona mi je draga još od Rebelde. Kako je odrstala tako je i gulmački sazrijevala. Vidi se rad i trud. Ako ćemo birati najbolju ulogu onda je to definitivno Teresa. Tu mi je bila odlična. Više mi je slatka nego lijepa.

Jencarlos Canela

Lijep je. :lol: :lol: :lol:

PostPosted: sub jun 11, 2016 2:30 pm 

slika

Angelique Boyer

Za glumu: 7,2
Za izgled: 6,2
Za simpatičnost: 5,6
Ukupna prosječna ocjena : 6,2

Jencarlos Canela

Za glumu: 4,6
Za izgled: 8,4
Za simpatičnost: 6,0
Ukupna prosječna ocjena : 6,3

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 401 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next