It is currently pon jun 26, 2017 5:43 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Next
Author Message
 Post subject: Tres veces Ana
PostPosted: ned jul 12, 2015 12:32 am 

slika

Televisa, 2016.
Broj epizoda: 123

Sinopsis

Tri sestre blizanke Ana Lucia, Ana Laura i Ana Leticia izgledom su identične, no imaju potpuno različiti karakter. Njihovi roditelji stradali su u saobraćajnoj nesreći kada su devojčice bile male. Iako su se sve tri tada nalazile u tom autu, uspele su preživeti. Ana Luciu odnosi nabujala reka, Ana Lauri su morali amputirati nogu, dok jedina Ana Leticia koja je i izazvala nesreću, prolazi neozleđena.

Ana Lucia gubi pamćenje. Nju u reci pronalazi Soledad koja je spašava. Ona je nedavno izgubila ćerku, te je zadržava za sebi kako bi nadomestila taj gubitak, iako zna kome pripada. Devojčicina baka Ernestina i ujak Mariano su učinili sve kako bi je pronašli, no trud nije urodio plodom. Ana Laura je izrasla u plemenitu devojku, no nakon gubitka noge postala je vrlo nesigurna u sebe. U nju je iskreno zaljubljen njihov administrator sa imanja Ramiro, no ona ga odbacuje jer misli da je takvu niko ne može iskreno voleti. Ana Leticia je potpuno drugačija, hirovita i egocentrična. Uvek želi biti u centru pažnje, posebno svoje bake i ujaka Mariana. Ona prema ujaku oseća bolesnu želju da bude sa njim iako bi to značilo incest. Jedina koja se boji eventualnog pronalaska izgubljene sestre je upravo Ana Leticia, jer je svesna da bi to značilo dodatno delenje nasledstva.

Ana Leticia je udata za privatnog detektiva Marcela. Upravo će on zamalo pronaći izgubljenu sestru. Kada je to saznala, vlastita supruga je naručila njegovo ubistvo. Pukom srećom uspeo je preživeti atentat. Nakon nesreće on gubi pamćenje i takvog ga pronalazi jedna žena koja mu daje ime Santiago. Njega progone snovi o prekrasnoj ženi čijeg se lika seća. Slučajno upoznaje Anu Luciu i svaća da je to žena iz njegovih snova. Soledad saznaje ko je Santiago, te svim sredstvima pokušava razdvojiti njega u Anu Luciu kako se ne bi otkrilo da je ona pre mnogo godina ukrala devojčicu.

Uloge

Angelique Boyer - Ana Lucía/Ana Laura/Ana Leticia
Sebastián Rulli - Santiago García/Marcelo Salvatierra
David Zepeda - Ramiro Fuentes
Susana Dosamantes - Ernestina Rivadeneira
Blanca Guerra - Soledad Hernández
Pedro Moreno - Iñaki
Eric del Castillo - Evaristo
Ana Bertha Espín - Remedios García
Luz María Jérez - Julieta
Leticia Perdigón - Doña Chana
Nuria Bages - Leonor
Mónika Sánchez - Viridiana
Otto Sirgo - Rodrigo Casasola
Carlos de la Mota - Valentín
Antonio Medellín - Isidro
Roberto Ballesteros - Tadeo
Sachi Tamashiro - Maribel
Alfredo Gatica - Orlando
Olivia Bucio - Nerina
Laisha Wilkins - Jennifer
Eddy Vilard - Daniel

Prijavi post

Post subject: Re: Lazos de amor 2016.
PostPosted: ned jul 12, 2015 12:33 am 

Angelli Nesma priprema rimejk serije "Lazos de amor"

slika

Producentkinja Angelli Nesma priprema rimejk kultne serije "Lazos de amor" koja je proslavila Lucero u trostrukoj ulozi blizanki. Glavni protagonisti su već poznati, a to su Angelique Boyer i Sebastian Rulli sa kojima je Nesma već radila na njihovom poslednjem projektu "Lo que la vida me robo". Uz "Teresu", ovo će biti treća telenovela koju će Angelique i Sebastian snimati zajedno. Nova telenovela se planira snimati dodavanjem scenarija serije "Yesenia". Ove vesti je za medije prvi podelio glumac Alejandro Ávila koji tvrdi da će se i sam kandidovati za ulogu negativca. Serija bi sa snimanjem trebala početi za nekoliko meseci, a njeno prikazivanje se očekuje početkom proleća sledeće godine.

Prijavi post

PostPosted: ned jul 12, 2015 8:44 pm 

Radujem se da Sebastian snima novu seriju, međutim stvarno su smorili kao par. Zadnjih godina nikako da dočekam da mu partnerka bude neka meni draga glumica. :rou:

Prijavi post

PostPosted: pon sep 14, 2015 8:41 am 

Produkcija u potrazi za trojkama

slika

Produkcija je u potragi za tri djevojčice, blizankinje, između 3 i 5 godina koje će glumiti na početku serije. Putem društvenih mreža je dato obavještenje.
Serija počinje sa prikazivanjem u prvom dijelu sledeće godine, nakon što završi Castrova "Pasion y poder"

Prijavi post

Post subject: Re: Como tres gotas de agua
PostPosted: pet nov 13, 2015 3:59 am 

Kandidati za glavnog protagonistu

slika

Iako je glavna protagonistkinja odavno potvrđena, imena protagonista se još uvek nagađaju. Od samog početka se govorilo kako će Sebastian Rulli po treći put biti partner Angelique Boyer, da bi Televisa odlučila to zabraniti producentkinji, te se ponovo počelo šuškati da se ipak od te zabrane odustalo. Mediji tako navode da su pored Rullia glavni kandidati za protagonistu David Zepeda, Daniel Arenas, Andres Palacios i Cristian de la Fuente. U originalnoj verziji, telenovela je imala dva glavna galana i jednog negativca. Ono što je za sada jedino potvrđeno je da će naslov serije biti "Como tres gotas de agua".

Prijavi post

PostPosted: pet nov 13, 2015 4:02 am 

slika

Logo

Prijavi post

PostPosted: sri nov 18, 2015 3:13 am 

Blanca Guerra će se naći u ulozi majke Angelique Boyer

slika

Njen lik će se zvati Soledad i biće majka jedne od blizanki nakon što je spasila u detinjstvu
Blanca i Angelique su već glumile zajedno u "Abismo de pasion"

Prijavi post

PostPosted: ned nov 22, 2015 12:07 am 

Eric del Castillo i Ana Bertha Espin će biti deo glumačke ekipe

slika

Oboje su već radili sa producentkinjom u njena poslednja dva projekta "Lo que la vida me robo" i "Que te perdone Dios"

Prijavi post

PostPosted: ned nov 22, 2015 12:32 am 

Susana Dosamantes će se naći u ulozi bake bliznakinja

slika

Ona se ovom specijalnom ulogom vraća nakon 10 godina odsustva

Prijavi post

PostPosted: pon nov 23, 2015 9:58 am 

Kad sam čula za ovu priču, nije me oduševilo što bi Angelique i Sebastian po treći put bili par, jer bih njega voljela vidjeti sa glumicom koju više simpatišem. Međutim nakon LQLVMR mi čak postala i dopadljiva, dopala mi se njena gluma i lik, i kao par sa Sebastianom, za razliku od Terese. Mnogi se vjerovatno neće složiti, ali tamo me nisu oduševili. :ne zna:
Kad sam se već počela zagrijavati za ideju da opet budu par, kažu da možda ipak neće biti da se ne bi ponavljali parovi. :evil: Još uvijek postoji mogućnost da to bude Sebastian, ali ako je tačno da je producentkinja morala birati onda je moguće da ipak neće. Još je gore što se pominju Zepeda koga ne mogu vidjeti, i Arenas koji mi je ni tamo ni ovamo. :ne zna: U svakom slučaju svaka sestra ima po partnera, ali ako Sebas otpadne, bar bih voljela izbjeći Zepedu. :enf:
Iako ne volim pravljenje rimejkova, ovo bih pogledala jer original nisam gledala. Naravno sve zavisi od izbora glavnih junaka.

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Next