It is currently pon jun 26, 2017 5:37 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Author Message
 Post subject: Tierra de Reyes
PostPosted: sub aug 09, 2014 12:24 am 

slika

Telemundo, 2015.

Sinopsis

Najstariji brat, vredan i odgovoran Arturo vodi celi posao. Prilično je strog i pomalo primitivan. Srednji brat Flavio je ambiciozan i proračunat, a novac uvek nalazi na neočekivanim mestima. Samuel je najmlađi, a od svoje braće se razlikuje po tome što nema smisla za posao, romantičan je. Najmlađa u obitelji je njihova sestra Libia, koja ima samo sedamnaest godina. Svojoj braći ona je i radost i briga te oni često preteraju u svojim izlivima ljubomore. Problemi počinju kada se devojka upusti u vezu sa starijim, oženjenim muškarcem, Bernardom Elizondom, ignorirajući savete svoje braće. Kad Libia zatrudni, braća zatraže od Bernarda da je oženi, ne znajući da on već ima porodicu. Bernardo ipak pristane, ali uskoro pogine u nesreći. Libia to ne može podneti i baci se u smrt s mosta. Braća se zaklinju da će je osvetiti.
Nekoliko dana kasnije odlaze na imanje Elizondovih gde ih slučajno zaposle kao radnike koji su trebali izgraditi vrtnu kućicu za stražnji deo zdanja. Oni tada smišljaju plan da zavedu Bernardove kćeri na isti način kao što je on zaveo njihovu sestru. Bernardova udovica Gabriela je arogantna i netolerantna žena puna predrasuda koja svojim kćerima nameće vlastite želje, ne obazirući se na njihove. Najstarija Norma je tužna koliko i lepa, jer je u mladosti bila silovana, a majka ju je naterala da se uda za čoveka kojeg ne voli. Obe njene sestre, Jimenu i Saritu, majka strogo kontroliše, ne dopuštajući im da uživaju u svojoj lepoti i mladosti. Jedini koji se Gabrieli može suprotstaviti je njen otac, stari vojnik u invalidskim kolicima. Zabavan, nežan i zanimljiv, nikad se ne libi reći ono što misli.

Uloge

Aaron Diaz - Arturo Gallardo
Gonzalo Garcia Vivanco - Flavio Gallardo
Christian de la Campa - Samuel Gallardo
Ana Lorena Sanchez - Sofia del Junco
Kimberli dos Ramos - Irina de Junco
Scarlet Gruber - Andrea de Junco
Sonya Smith
Fabian Rios - Leonardo Montalvo
Cynthia Olavarria - Isadora Montegro

Prijavi post

Post subject: Re: Tierra de Reyes
PostPosted: sub aug 09, 2014 12:57 am 

Neće valjda :doh:
Prvi put je Pasion de gavilanes oskrnavljena snimanjem Fuego en la sangre, a sada još jedan rimejk. Kopija može biti dobra poput originala (bolja od originala već malo teže), ali meni ovaj novi Telemundov projekat ne uliva poverenje, pogotovo kad videh da će Adriana Fonseca igrati ulogu Norme (Sofije, šta god). Pozitivno je jedino to što nije narko/mafijaška-telenovela, pošto je u poslednje vreme krenulo sa ekspanzijom istih pod okriljem Telemunda :rofl:

Ups, edit, izvinjavam se, ipak će biti narkotrafikanata :rofl:

Prijavi post

PostPosted: sub aug 09, 2014 2:56 pm 

Sto je previse previse je,tri put prica o tri brata i tri sestre :roll: :roll: :roll: Cula sam za trac da bi Dulce bila Rosario ali ne vjerujem u to. I citala sam da bi se mogao ponoviti par Fabian Rios/Ximena Duque.

Prijavi post

PostPosted: ned aug 10, 2014 9:20 am 

Oni su mi ekstra kao par. Volio bih da Normu glumi Gabi Espino, potpisala je ugovor sa Telemundom za 3 serije, a snimila je do sad samo Santa diabla, mada nema mi Elizabet Gutijerez (moje mezimice :) ) već dugo, pa bih i nju volio vidjeti ovdje.

Prijavi post

PostPosted: ned aug 31, 2014 12:13 am 

Za sada potvrđeni svi sem Huana i Norme su:

Aaron diaz, Ana Kristina Sanchez, Scarlet Gruber i Gonzalo Garcia Vivanco

Prijavi post

PostPosted: ned aug 31, 2014 12:43 pm 
Za preskakanje definitivno. I ovi glumci da se porede sa Mariom Cimarom,Paolom Rey,Michelom Brownom i ostalima.

Juce ceo dan slusam pesmu "No supiste" iz PDG i pesma je fenomenalna, sad kad pomislim da ce neka druga da glumi Rosario Montes zgadi mi se.

Prijavi post

PostPosted: ned aug 31, 2014 6:13 pm 

Gonzala bas obozavam, odlican mi je kao pozitivac i kao negativac, i prezgodan. I bas sam se pitala kad ce ponovo zaigrati u nekoj seriji..Ipak bojim se da ce mi on biti nedovoljan da bih pratila vec dva puta ispricanu pricu. :eeek: :?

PS glumica se zove Ana Lorena Sanchez ;)

Prijavi post

PostPosted: ned aug 31, 2014 6:25 pm 

Cynthia Olavarria i Fabian Rios negativci

slika
slika

Prijavi post

PostPosted: ned aug 31, 2014 6:31 pm 

Nju kao negativku ne zamišljam... koji lik bi oni mogli glumiti?

Prijavi post

PostPosted: ned aug 31, 2014 6:38 pm 

To se upravo ja pitam.Premlada je da bi bila majka tri glavne :eeek: Doduse i Jencarlosu je bila tetka u MCI :rofl:

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next