It is currently čet jun 29, 2017 5:46 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Next
Author Message
 Post subject: Re: Tierra de Reyes
PostPosted: sri dec 03, 2014 4:13 am 

Počelo premijerno prikazivanje serije

slika

Na premijeri

Prijavi post

PostPosted: čet dec 04, 2014 6:12 pm 

Izbacivanje:najviše poena koga ne voliš.

Prijavi post

PostPosted: uto jul 21, 2015 12:21 am 

Gledam seriju i mogu reći da za sada ispunjava moja očekivanja, iz prostog razloga što mi očekivanja nisu
ni bila velika :mrgreen: U nekim momentima mi se učini kao da ne gledam rimejk PDG nego sasvim drugu
telenovelu, verovatno jer su ubačeni narko elementi, više akcije po tom pitanju i ambijent je moderniji.

Likovi i glumci... Najmanje mi se dopadaju 3 brata i 3 sestre. Mislila sam da će Aaron Diaz (Arturo) biti najgori,
ali zapravo mi je najgori onaj Christian što igra Samuela. Taj veze sa glumom i životom nema, odakle li su ga
izvukli :udar: A kod Aarona ništa novo, iste facijalne expresije ko i uvek :rofl: Svetli izuzetak je Gonzalo
Garcia Vivanco (Flavio), njega svakako gotivim kao glumca, a ovde je odličan :bravo:
Od sestara mi je najbolja Irina koju glumi Kimberly dos Ramos. Kimberly mi je postala draga u Marido en alquiler,
a uloga Irine joj je savršeno legla. Scarlet Gruber (Andrea, u originalu Sara) mi se ne dopada. Lik Sare sam
obožavala u PDG, ali Scarlet mi je baš antipatična i ne sviđa mi se kako interpretira Andreu. U PDG su mi
najsmorniji par bili Norma i Juan, i ovde su (Sofia i Arturo). Ana Lorena Sanchez (Sofia) mi nije loša glumica,
međutim lik Sofije je sam po sebi prilično nezanimljiv.

Na Sonyu Smith nemam zamerki, super je kao Cayetana, s tim da od nje nisam manje ni očekivala. Leonardo
(Fabian Rios), glavni negativac, mi je odvratan i Fabianova gluma je tako bezveze :? Ne znam, mislim da su
taj lik iskarikirali, možda nije najsrećniji termin ali mi Leonardo zalazi u kič-cirkus-bižuterija kategoriju negativaca :ne zna:
Isadora nije ni nalik Dinori, znala sam da Cynthiji ne bi legao toliko naprasit i eksplozivan lik. Daniela Navarro :rou:

Posebne pohvale za Adrianu Lavat i Dianu Quijano. :bravo: Diana mi je ionako dobra i draga glumica, a u ulozi
kuguarke koja se provodi sa mladim muškarcima dominira :lol: Adriana ima sjajnu moć transformacije. Ovde glumi
poniznu, poslušnu, povučenu i napaćenu ženu, dok je u Marido en alquiler igrala manipulativnu, koristoljubivu,
novinarku spremnu na sve.

U svakom slučaju, telenovela mi drži pažnju, gledljiva je i dinamična, što je važno, samo se nadam da se radnja kasnije
neće usporiti kao što to često biva :roll:

Prijavi post

PostPosted: uto jul 28, 2015 12:49 pm 

A, ovako su završili Leonardo i Isadora:

Prijavi post

PostPosted: sub aug 08, 2015 11:27 am 

Iako sam sam gledanjem još daleko od kraja, nisam izdržala i pogledala sam Leonardov i Isadorin kraj.
Katastrofa kako su loše odradili tu scenu, mislim loše odglumili :shock: Fabian Rios je izdominirao sa
preglumljavanjem i cirkuzantskim ponašanjem, Cynthia Olavarria slaba i neuverljiva, Aaron Diaz standardno
ravna linija, a jedino se Sonya Smith među njima našla kao crna ovca koja je korektno odradila posao. :?

Jessica Cerezo me pozitivno iznenađuje ;) Ima žešće sporedan lik, što je stvarno šteta. Kod Scarlet
Gruber primećujem pomak kako odmiču epizode, sve mi je bolja i bolja, a samim tim i lik Andree počinjem
da gotivim. :-D Serija je i dalje gledljiva i dinamična, tako da ne verujem da ću prekidati sa gledanjem.
Do sada ni na jednu dosadnu epozodu nisam naišla.

Prijavi post

PostPosted: pet aug 21, 2015 9:32 am 

Novela del Año Premios tu mundo

slika

Prijavi post

PostPosted: pet aug 21, 2015 9:34 am 

slika

Prijavi post

PostPosted: pon aug 31, 2015 7:45 pm 

Bila sam iskucala kilometarski post i ugasio mi se lap top :rou: Mrzi me sad da kucam ponovo, sutra ću ili
prekosutra. Uglavnom, odgledala sam poslednju epizodu i moja ocena je 6+/10 (jače od 6-ice, a slabije od
7-ice) :-D

Prijavi post

PostPosted: pon aug 31, 2015 7:52 pm 

Ana Iustitia je napisao/la:
Bila sam iskucala kilometarski post i ugasio mi se lap top

E to je stvarno tragedija :rou: Mrzim kad mi se to desi :kill:

Nego nešto si brzo odgledala ili mi se čini? Jeli po tebi zasluženo sto su pokupili većinu nagrada( uključujući i Danielu Navarro :lol: )?

Prijavi post

PostPosted: pon aug 31, 2015 8:31 pm 

Počela sam da gledam seriju pre oko mesec i po dana i imala sam slobodnog vremena, tako da je jesam brzo odgledala :-D

A za nagrade... Dobili su nagradu za najbolju telenovelu što bi možda i moglo biti zasluženo (Miserablese nisam gledala
pa ne znam kakva je ona konkurencija bila). Scarlet Gruber je zaslužila nagradu za najbolju protagonisticu. Za najbolji
par su nagradu odneli Christian i Scarlet, a ja mislim da su je više zaslužili Vivanco i Kimberly. Nagrade koje su uzeli
Daniela, Fabian Rios i Christian su po meni totalno nezaslužene.

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Next