It is currently čet jun 29, 2017 12:56 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Televisa: Novosti
PostPosted: sub sep 13, 2014 8:38 pm 

Najave novih telenovela za sezonu 2015-2016.

-Rosy Ocmpo priprema rimejk telenovele "Antonella". Za protagoniste želi Davida Zepadu i Altar Harabo.
-Salvador Mejia priprema rimejk turske serije Unutulmaz. Za protagoniste planira Fernanda Kolungu i Adelu Norijegu.
-Natalie Lartilleux priprema rimejk "Maria la del barrio". Za protagoniste želi Ana Brendu i Daniela Arenasa.
-Angelli Nesma priprema rimejk telenovele "Lazos de amor". Kao protagoniste želi Anhelik Bojer i Sebastijana Ruljija.
-Ignacio Sada Madero priprema telenovelu “Simplemente Maria”. Glavnu ulogu dobila je Ziria Vega.
-Luis de Llano priprema rimejk “La Picara Soñadora”. Za glavnu glumicu priprema Danu Paulu.
-Carlos Moreno priprema rimejk "Cuna de lobos". kao protagoniste vidi Vilijama Levija i Danu Garsiju, a kao antagoniste Rebeku Džons, Rafaela Amaju i Dominiku Paletu.
-Lucero Suarez priprema rimejk telenovele "Bendita mentira". Protagonisti nisu poznati.
-Emilio Larossa priprema rimejk neke svoje serije. Pretpostavlja se da će to biti “Dos Mujeres, Un Camino”
-Carla Estrada priprema originalnu priču, a kao glavnu junakinju vidi Adelu Norijegu.

Ovo je užas! Može li neko napraviti nešto novo, a da nije rimejk? Zanima me samo Maria la del barrio i Lazos d amor, možda i Cuna de lobos, ostalo... :comment:

Post subject: Re: Televisa: Novosti
PostPosted: sub sep 13, 2014 9:51 pm 

Eto bar Carla pravi original. :mrgreen: Zar nije na Lazos de amor neka zabrana da se radi remake, Lucero ne da, il tako nesto? :mrgreen: U svakom slucaju voljela bi vidjeti Sebastiana, ali ne sa Bojer.Sve čekam da konacno zaigra s nekom glumicom koju volim.Ne volim ni nju ni Eizu.Inace on je najavio da do avgusta iduce godine ne misli snimati serije.Doduse rekao je da ce odmarati tokom ljeta ,a odmah se bacio na novu predstavu nakon LQVMR. :lol:

Bojan je napisao/la:
-Natalie Lartilleux priprema rimejk "Maria la del barrio". Za protagoniste želi Ana Brendu i Daniela Arenasa.

:sick:
Zar nije CI remake neke Thalijine Marije? I to opet oce ovo dvoje. :? Po meni se te prve telenovele imale neku čar, i neke klasike dan danas bi pogledala, ali u danasnje vrijeme ponavljati te price? :roll: Ne i ne. :udar:

PostPosted: ned sep 14, 2014 7:33 am 

Kristina je napisao/la:
Zar nije CI remake neke Thalijine Marije? I to opet oce ovo dvoje. :? Po meni se te prve telenovele imale neku čar, i neke klasike dan danas bi pogledala, ali u danasnje vrijeme ponavljati te price? :roll: Ne i ne. :udar:

Corazon indomable je rimejk MariMar

PostPosted: ned sep 14, 2014 10:07 am 

Eto i sad ce Mariu del Barrio navodno sa istim glumcima, e onda ostaje Maria Mercedes,to može za 2016,2017, opet sa Maite i Danielom :roll: :lol:

PostPosted: ned sep 14, 2014 11:45 am 

La gata je trebala da bude rimejk MLDB, ali je odlučila da preradi venecuelansu La gatu iz 1900i neke godine :D

PostPosted: ned sep 14, 2014 2:06 pm 

:mrgreen: Ja se nadam u tu Karlinu originalnu pricu :-D

PostPosted: uto dec 02, 2014 11:12 am 

Castro zeli da radi drugi dio ''Rubi''

slika

Sudeci po glasinama Castro zeli da njegova sledeca serija bud drugi dio uspjesne Rubi iz 2004. Još od tada se govorilo
o drugom dijelu, ali se to nikad nije realizovalo zbog izlaska Barbare Mori iz Televise. Castro zeli da Barbara sada odigra
dvije uloge Rubi i njenu sestricnu Fernandu. Osim nje zeli da ponovo angazuje Jacqueline Bracamontes i Eduarda Santamarinu.
U pricu bi ubacio još dva nova muska lika, od kojeg bi jednog igrao Alejandro Nones.
Castro još uvijek nije dobio zelenu svjetlo od Televise,ali smatra da bi ova prica mogla ponoviti uspjeh od prije 10 godina.
Druga serija koju Castro zeli da radi je remake argentinske ''Malparide'' iz 2010.

PostPosted: uto dec 02, 2014 4:32 pm 

Jao, ovo bi bilo SJAJNO!!!
Ja sam očekivao da će napraviti rimejk, ali i nastavak bio sjajan. Sve Kastrove serije su bile uspješne, Rubi, Teresa, Corona de lagrimas, La que no podia amar... ja bih prije dao njemu da radi seriju nego odvratnom Salvadoru Mehiji.
Samo je pitanje dal bi Barbara pristala da se vrati telenovelama...

PostPosted: uto dec 02, 2014 4:41 pm 

Drugi dio nije ni rađen do sad jer Barbara to nije htjela. :ne zna: E sad da li će se predomisliti ne znam.
Ali nije samo stvar u Barbari, ni u Televisi se još nisu slozili sudeci po tekstu,ovo je samo Castrova zelja.
Gledala bih ja ovo sigurno, mada tvrdim da nikad drugi dio ne moze biti dobar kao prvi. :mrgreen:

Citat:
Ja sam očekivao da će napraviti rimejk

Pomislila sam da bi to neko uradio, s obzirom koliko rimejkova imamo u zadnje vrijeme. Rimejk bi sigurno zaobišla u širokom krugu. :rou:

PostPosted: uto dec 02, 2014 4:50 pm 

A, gdje si našla ovu vijest?
Ja sam tražio na netu, ali sve je staro ar godina...

Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Go to page 1, 2  Next