It is currently sri jun 28, 2017 12:28 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Author Message
 Post subject: Telenovele koje ne volimo i koje su nas razočarale
PostPosted: čet jan 02, 2014 8:19 pm 

Pravim drugi post da bih odvojila teme.(nadam se da ne zamjerate,ali bih ipak totalno razlicite teme odvojila u dva posta ;) )
Pomenula bih ne samo serije koje nas razocaraju kad pocnu,a imale jako naduvane najave,nego i one koje su nam ok,zavolimo ih,imaju sasvim solidnu radnju i razocara nas kraj.
Pomenula bih La Otra,gdje glavna negativka na kraju zavrsi bogata ,sretna i sa dobrim frajerom.
Zatim kraj CME me totalno razocarao.Prije svega smrt Marine koja rodi blizance i jos ih ostavlja Renati daa ih cuva.Mislim da nije bilo potrebe da ona umre na porodjaju.Nego naravno,bivsa ljubavnica koja ima djecu s glavnim likom je prepreka njihovoj totalnoj srci,pa makar ona bila i pozitivan lik.Oni moraju komunicirati,sretati se,davati joj alimentaciju,obilaziti djecu,sto je automatski manje paznje za glavnu junakinju koja bi jaaako patila zbog toga :roll: :roll: I naravno jednostavno je mladu,zdravu zenu ubiti,glavna junakinja dobija jos dvoje djece za sebe, ima paznju svog muza samo za sebe i oni su happy :roll: :roll: Mislim stvarno. :x Njena smrt mi je totalno zabrljala kraj.Kao da ona nije mogla nekog upoznati i podizati svoju djecu u miru. :evil:

Post subject: Re: Telenovele koje ne volimo i koje su nas razočarale
PostPosted: čet jan 02, 2014 9:24 pm 

Otvorila sam novu temu i prebacila post ovde, na onoj temi bih se ipak fokusirala isključivo na izvikane serije za koje nam nije jasno zašto su izvikane :D
Inače, ovde imam dosta telenovela da navedem, ali to ću ovih dana :)

PostPosted: čet jan 02, 2014 9:36 pm 

Ok ;)
Ne volim nikako Ruzne Beti,Leti i slicno.To je neki kao pokusaji komedije od sapunice, i ne volim to nikako. :| Ne volim novele gdje je puno glupiranja,i nesnosno glupih stvari.
Ne volim Al diablo con los guapos-prica o priprostoj djevojci i bogatom mladicu,a ona jos otkrica da ima bogatog tatu-otrcano(to je moglo nekad proci,i ako mi je glavna glumica izuzetno mila i draga-npr Thalia-Rosalinda)
Ne svidja mi se Nevjestin veo,ipak da sretne covjeka koji je potpuno isti kao njen stradali vjerenik,i taj je jako dobar,i on se zaljubi u nju-glupo.(moram se nadovezati na novelu koju volim a to je Druga zena, ali tu je ta dvojnica bar bila negativka,i glavna junakinja ne umire)
Kad se sjetim jos neboluza,i novela koje ne volim,dodacu.

PostPosted: sri jan 08, 2014 3:19 pm 

Fuego en la sangre. FUJ, FUJ, FUJ. Ocajjj. Glumci nikakvi, kostimi :o, scenograifja :roll: :shock: . Ocaaj.

PostPosted: sri jan 08, 2014 3:53 pm 

Madrastra,totalno razocarenje :evil:

PostPosted: ned jan 26, 2014 5:23 pm 

Citat:
Pomenula bih La Otra,gdje glavna negativka na kraju zavrsi bogata ,sretna i sa dobrim frajerom.

Meni je La otra jedna od omiljenih serija. Bernardin kraj mi se baš svideo, netipičan. Meni je sve što je drugačije za svaku pohvalu.

PostPosted: ned jan 26, 2014 5:29 pm 

Jedna od najgorih telenovela mi je Fuego en la sangre, nisam je celu ni odgledala, nisam mogla jednostavno :|
La fea mas bella... nije bilo spontanosti u radnji, sve mi je delovalo nekako isforsirano, na silu, čak i "humor" :roll:

PostPosted: ned jan 26, 2014 7:05 pm 

La fea mas bella - pored karikature od glavne protagonistkinje, onaj humor je bio tragikomičan
Teresa - iritirala me je glavna protagonistkinja, ne zbog karaktera uloge, nege njene pojave

PostPosted: ned jan 26, 2014 8:51 pm 

Miloš 92 je napisao/la:
Meni je La otra jedna od omiljenih serija. Bernardin kraj mi se baš svideo, netipičan. Meni je sve što je drugačije za svaku pohvalu.

Milose,i meni je La Otra jedna od omiljenih,ovaj dio sam navela kao jednu stvar koja mi se nije dopala ;)

Sofia je napisao/la:
La fea mas bella - pored karikature od glavne protagonistkinje, onaj humor je bio tragikomičan
Teresa - iritirala me je glavna protagonistkinja, ne zbog karaktera uloge, nege njene pojave

Slazem se s ovim.

Marina,takodje.Odgledala sam je cjelu,mozda prica ne bi bila losa da nije nesnosno glupih i naivnih momenata(npr dokaz da je Chui Rikardov sin je navodno neki list iz maticne knjige rodjenih,a DNK analiza nikome ne pada na pamet; zatim Patyina bolest,cura umire,nike ne preduzima nista,Boze sacuvaj da je povedu na lijecenje; na samom kraju Rikardo ima udes,prijeti opasnost da izgubi obje noge,on se miri s tim,i ne da da ga operisu i spase amputacije :roll: :roll: )

PostPosted: sub aug 02, 2014 11:54 pm 

Santa diabla, definitivno, pored El rostro de la venganza, najveće razočarenje!

Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ]