It is currently čet jun 29, 2017 5:36 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: Relaciones peligrosas
PostPosted: pet dec 13, 2013 3:26 am 

Da se potsetimo nekih vrućih scena.... :D

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Prijavi post

PostPosted: uto dec 17, 2013 5:16 pm 

Gonzalo mi je bio prezanimljiv kao lik,a ova Nora sa zadnje slike totalno dosadna.

Prijavi post

PostPosted: čet dec 26, 2013 12:26 am 

Ijao koliko prelepih lica-osoba,sa uživanjem gledam :mrgreen: Gonzalo García Vivanco,Carlos Ferro,Gabriel Coronel,Christian de la Campa,Danilo Carrera,Oscar Priego,ima još neki...Nzm koji je lepši...slika :mrgreen:

Edit:Ae bacite malo spoilera što se stiskate :( ,stigla sam do 35ep. kad su Mauricia odveli na sigurnom da ga sakriju....Šta će biti dalje ko se seća? :mrgreen:

Izbacivanje:najviše poena koga ne voliš.

Prijavi post

PostPosted: sub dec 28, 2013 1:56 pm 

Kad su ga poveli u neku drugu drzavu?
Tamo je legalno da budu zajedno, i onda dolazi Miranda,da mu kao drzi casove,i budu zajedno.S tim sto ih ona glupa Olivia stalno motri.
Tamo ce im ona spasit zivot,jer ce ubiti onog lika sto je jurio Maurisija.Posto ce taj lik biti mrtav,Maurisio se vraca u Majami,ali to niko ne smije znati.Zatim mu Miranda dolazi u kucne posjete da mu drzi casove,pa ce ih njegova majka uhvatiti kako se ljube.Ona to saopstava Oliviji,koja je hapsi za zlostvljanje maloljetnika.Kasnije se Mirandi sudi,ali izlazi iz zatvora.Ispostavi se da je trudna pa se udaje za JP.,da prikrije da je bila s Maurisijom.On je s njom jer zeli da joj se osveti za nesto iz proslosti.
Hoces li dalje? :) Ja mogu i kraj da ti napisem,ali ti ne bi bilo zanimljivo. :lol:
Evo jos ovo,roditelji one crne sa siskama ce stradati,a ona ostaje s Maxom na kraju. 8-)

Prijavi post

PostPosted: sub dec 28, 2013 2:57 pm 

Epa dok ti ispišeš ja pogledala do 40.te ep... :mrgreen:

Citat:
On je s njom jer zeli da joj se osveti za nesto iz proslosti.

Za šta joj se sveti? :?

Početak poslednje ep. 2-3min sam do sada 30-ak puta videla :roll: jer dok tražim dole određenu ep. ono počne,na TLMD-ovom sajtu... :roll: i obe verzije alternativni kraj i pravi kraj kada preživljava to je jedno 20-ak sam kraj... :mrgreen:

Citat:
Evo jos ovo,roditelji one crne sa siskama ce stradati,a ona ostaje s Maxom na kraju.

Aha pa i počeli nešto da se gledaju...

A i čitam po forumuma šta se piše,niko sve da napiše! :evil: :mrgreen:

A kakvu to trojku spominju za Paty?Sa kim ona na kraju ostaje,šta će biti sa Joaquin-om,Santiago odlazi iz serije,to sam u nekom intervjuu čula žašto,kako?Dayana Garroz dolazi u seriji šta glumi i radi?Ana Conde sa kim ostaje na kraju,njen muž? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pa kad te ne mrzi ti napiši.... :D

Prijavi post

PostPosted: sub dec 28, 2013 3:35 pm 

E ovako.
Po redu:
Citat:
Za šta joj se sveti? :?

Ne licno njoj,nego Mirandinoj majci koja je bila s njegovim ocuhom,pa se majka JP-ja ubila zbog toga,ili je skrenula.Nesto tako.I oce da se osveti Mirandinoj majci preko kćerke.Cak mi se cini da su kao polubrat i polusestra,ali ne pravi jer je u pitanju njegov ocuh,a ne bioloski otac.(nisam bas sigurna,ali sigurno je da je Mirandina majka bila s tim covjekom)

Citat:
A kakvu to trojku spominju za Paty?Sa kim ona na kraju ostaje,šta će biti sa Joaquin-om,

Ona je bila pocela sa Santijagom,ali je na kraju sa Hoakinom.Doduse na kraj serije je majka htjela da je uda za nekog djeda ,ali ga Paty otkaci.To je bila komedija :lol: :lol: :lol: :lol: Paty je inace bogatasica,milionerka.Hoakin i Paty na kraju sretni i zadovoljni.

Citat:
Santiago odlazi iz serije,to sam u nekom intervjuu čula žašto,kako?

Ne odlazi,do kraja ostaje. ;)
Citat:
Dayana Garroz dolazi u seriji šta glumi i radi?

Uh igra poremecenu Santijagovu zenu.Totalno negativan lik.Ubice njegovog oca,i spetljace se sa Aninim muzem(taman jedno za drugo) :x Na kraju se ubije.
Citat:
Ana Conde sa kim ostaje na kraju,njen muž?

Ostaje sa Santijagom,imace dijete.Posto je Santijagova cerka bila bolesna od leukemije,Anina beba ce joj spasiti zivot kostanom srzi.
Anin muz je na kraju uhapsen za Julijino ubistvo(Santjagova zena).Ona se u stvari ubila,ali ispalo je da je on ubio.
Tu sam za dodatna pitanja. :D

Prijavi post

PostPosted: sub dec 28, 2013 4:17 pm 

Auuu zanimljivo,zanimljivo.... :P Epa onda se ne sećam dobro,nzm kad sam gledala taj video sa Carlosom,možda nije ni za ovu seriju pričao! :o :lol:
A škola,direktorka,jel su završili svi,vidim devojčica porasla ćerka MyM kako prolaze gor,brzo samo napišu posle x god. ili malo po malo....

Hvala puno. :P

Prijavi post

PostPosted: ned dec 29, 2013 3:43 pm 

Skolu su svi zavrsili.Max i crnka ostaju zajedno.Dva momka sto su gej,Alejandro i Diego,takodje.Onaj sto mu je tata doktor,Diego, postao je doktor,i ozenio se Norom,da bi ona dobila papire za drzavljanstvo.Na kraju mi se cini da ona ostaje sa Sebastianom.Maurisijeva sesta ostaje sa crncem.Gonzalo sretan sa familijom i vodi restoran.Nije imao curu na kraju. I cini mi se da Jesenija ne ostaje ni s kim.
Za direktorku se ne sjecam,nista specijalno nije bilo s njomNastavila isti zivot.
Cijela serija je u godinu dana,dok je Miranda trudna.U zadnje dvije cini mi se ,prolazi 5 godina.Toliko ima kcerka M&M ,kad oni ostaju zajedno happy.Na kraju u zadnjoj sceni prolazi jos jedna godina. :D :D

Prijavi post

PostPosted: pet mar 28, 2014 7:14 pm 

Odgledala sam redovno 10 epizoda, kažem redovno zato što sam još par kasnijih epki odgledala onako ofrlje, čisto zato što su me pojedine scene i dešavanja interesovali. Pa da prokomentarišem ovo što sam do sada pogledala :-D

Miranda i Mauricio... sve na prvi pogled, strastveno i brzo. Mauricio je iskoristio to što je zreliji od svojih vršnjaka i zrelije izgleda, pa je slagao Mirandu za godine. Ironično, ali ispao je nezreo, jer zreo muškarac nikada ne bi slagao za godine samo da bi bio sa nekom ženom. Završili su u krevetu, odlepili jedno za drugim, a onda shock-Miranda saznaje da on zapravo ima 17 godina i od tada živi u strahu. Miranda postaje Mauriciov tutor vezano za prijem na prestižnom univerzitetu tako da moraju da se viđaju. Problem-Oliver koji ih je uhvatio na delu i koga je Miranda prepoznala kao svog (skoro pa) silovatelja, pretnje, ucene, sve više i više strepnje... Oliver uhapšen i sada iz zatvora ucenjuje Mauricija da mu nabavlja novac u zamenu za ćutanje o njegovoj i Mirandinoj romansi. Interesantno mi je šta je sve Mauricio bio spreman da uradi zbog Mirande tj. da bi nju spasio i pitam se koliko je to realno, koliko je realno da jedan 17-ogodišnjak sebe toliko izlaže raznim vidovima opasnosti?
Inače, Sandra i Coronel mi nisu neki par, ali priča je dinamična i drži pažnju.
Dopada mi se sve ono sa drogom i posledicama droge, saobraćajni udes u kome je nastradao Osvaldo, a posle se Rodrigo zbog toga ubio. Prikazano je kako tinejdžeri definitivno nisu ni naivni ni nevini. Malo mi je jadno muvanje između Rodrigove devojke Nore i njegovog brata Sebastiana. Od tih mladih najviše mi se kao lik sviđa Gonzalo, taj živi lošim životom, ali ne zbog siromaštva, nego zbog svog ponašanja koje povređuje i unesrećuje mnoge. Casius mi je simpatičan i maltretiranje koje doživljava je grozno, naravno zbog Leove devojke Sofije sa kojom se dobro slaže.
Juan Pablo mi je za sada omiljeni muški lik u seriji, čovek je totalni psiho, ali to dobro krije pred drugima. Negativni postupci iz prošlosti ga polako sustižu, u stvari koliko sam shvatila on je odgovoran za samoubistvo svoje žene i njegov svekar mu se sad sveti? JP-ova faca je bila ludačka kada je uhvatio onog nesrećnika koji je plaćen da ga prati i ostavlja mu anonimne poruke. Od ženskih dominira Paty, Ani Layevskoj je uloga savršeno legla i stvarno je komičan lik, sva pogubljena i u grču :lol: Odlična mi je i Ana Conde, rekla bih da je dobro napisan lik i dobro interpretiran od strane Maritze Bustamante-jedna realna žena sa manama i vrlinama i svojim bubicama. Gilberto mi je odvratan i iritantan :?

Kažem, serija je gledljiva i dinamična, iako bi bilo bolje da je pažnja usmerena na sve ili većinu likova podjednako. Sada se sve vrti oko Oliverovih ucenjivanja, Mirandinih strahova da će se sve otkriti i Mauriciovog očajničkog junačenja :-D
E moram da kažem da su mi extra oni momenti kada Miranda utripuje da se sve otkrilo ili se situacija tako namesti, tipa kada je policija došla u školu zbog Olivera ili kada je Carmen (Mauriciova majka) došla zbog Mauriciovog prijema na univerzitet, a Miranda se odmah uspaniči i zamisli scenu kako je odvode sa lisicama na rukama :-D

Prijavi post

PostPosted: pet mar 28, 2014 10:25 pm 

Meni je Gonzalo bio jedan od najzanimljivijih likova, i biće još dešavanja s njim.JP sam obožavala.
Ana je genijalna kao Paty i od svih likova najboljih prijateljica glavne junakinje Paty mi je najdraža.Obuhvaćeno je dosta problema serijom,poput droge,porodičnog nasilja,ileglaca,homeseskualnosti.
Ana Iustitia je napisao/la:
Prikazano je kako tinejdžeri definitivno nisu ni naivni ni nevini.

To mi se naročito sviđa.

Ponekad mi je Mauricio strašno išao na živce.U momentima kada je bio strašno navalentan, i kad je svojim ponašanjem dovodio Mirandu u opasnost.Po meni voljeti,znači ponekad i pustiti tu osobu od sebe ako je za nju to bolje,ali on to nije znao da uradi.Zato će Miranda debelo platiti.

Otac od Maxa mi je presmiješan,kao robot je. :rofl: Što se tiče likova koje ne volim,tu su Nora i ponekad Yesenia.Nora mi je antipatična pojavom, i ona je od onih balavica koje puno vole da pametuju.Yesenia me nervirala od momenta kada sazna za M&M.

Ana Iustitia je napisao/la:
Gilberto mi je odvratan i iritantan

Stravično iritantan.Mao je reći.Prava ljiga.

Tu je i Olivia,koja kasnije ulazi u seriju.Najviše me je nervirala jer je strašno licemjerna.Osuđuje Mirandu a potpuno isto stvar bi i ona uradila.

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next