It is currently čet jun 29, 2017 5:42 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 184 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Author Message
 Post subject: Re: Reina de corazones
PostPosted: sri nov 25, 2015 2:42 am 

slika
slika
slika

Prijavi post

PostPosted: sri nov 25, 2015 2:43 am 

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Pripreme iza kamere za krvave scene

Prijavi post

PostPosted: sri nov 25, 2015 2:51 am 

slikaslika
slikaslika
slikaslika

Reinin rođendan i Javierova prosidba Estefanie

Prijavi post

PostPosted: sri nov 25, 2015 3:52 am 

Konačno gledam ovu seriju! Jako sam zadovoljna, ne znam da li mi se više sviđaju genijalni glumci ili radnja koja celo vreme drži pažnju. Nisam ljubitelj ovakve tematike, ali ovoj seriji sam s obzirom na ekipu glumaca morala pružiti šansu. Ne znam koga bi pre izdvojila jer su mi svi na visini zadatka. Od Paole i Eugenia, genijalne i neodoljive Catherine, do Laure Flores kojoj je ova uloga pun pogodak. Ono što me posebno oduševljava u ovoj seriji je to što ne postoje sporedni glumci i priče koje me smaraju. Svaka priča je zanimljiva na svoj način i niko od njih nije ovde kako bi popunio minutažu. Telemundo je po kvaliteti miljama daleko od Televise, šteta što se uglavnom bazira na mafijaškoj tematici koja mi nije privlačna. Ovde je svaka epizoda turbulentna i u jednoj se izdešava više toga nego u pola Televisine serije.

slikaslika

Ne mogu se nagledati Catherine Siachoque, izgleda poput boginje, kao da je rođena za ovu ulogu. Paola mi je takođe ugodno iznenađenje, prelepa je i super glumi. Eugenio je već standardan, volim ga gledati, nije lepotan ali glumački dobro zna izneti ulogu. Obično sam navikla da mi pažnju najviše odvlači glavni par i njihova radnja, međutim u ovoj seriji ima parova koji su mi jednako dragi ili čak i zanimljiviji od samih junaka priče.

slikaslika

Sergio Mur! Genijalna uloga. Da se mene pita volela bi da je on u glavnoj ulozi, jer mi je njegova uloga pregenijalna. Izabrali su savršenog glumca za ovu ulogu i moram priznati da mi je pravo osveženje gledati ga. Luda mi je ta cela priča između njega i Smithove, na koji način je počela, mešanje poslovnog i privatnog. Istina je da mu Laura po godinama baš ne odgovara najidealnije, ali privikla sam se i totalno su mi zanimljivi. Čak šta više samo njega vidim u njihovim scenama..

slikaslika

Greta i Lazaro su mi baš divni. Sviđa mi se ta njihova neobična priča koja počinje njenom potpunom invalidnošću. Tako nešto još nisam gledala i sve pohvale na tome što nema mnogo klišeja u ovoj seriji, već većina priči ima svoju jedinstvenost. Njih dvoje su preslatki, jako dobar odabir glumaca.

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 184 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 15, 16, 17, 18, 19