It is currently čet jun 29, 2017 5:41 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 184 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
Author Message
 Post subject: Re: Reina de corazones
PostPosted: ned aug 10, 2014 10:42 pm 

Izbacivanje:najviše poena koga ne voliš.

Prijavi post

PostPosted: čet aug 21, 2014 8:08 pm 
Ja sam trenutno na 30-oj epizodi sa Gale, ono dok je Reina jos zarobljena u sobi sa onim sanducima kada je navode na samoubistvo. Onaj Octavio je i meni odvratan, mislim da je on glumio u LCDAL oca od Gonsala i Adolfa.
Isidro ostavio Koni, Gretta i Lasaro mi se svidjaju kao par bas. Miriam skroz debilan lik. Susana i Juanjo su mi interesantni, bilo bi lepo kad bi se desilo nesto izmedju njih. :)
Samo da dodam da je za moj ukus dobra serija i svidja mi se. Nije sad nesto specijano, ali gledljivo je.

Prijavi post

PostPosted: čet aug 21, 2014 9:14 pm 

Ja sam stala na 15.oj, evo danima nikako da nastavim,nije me bilo volja. :ne zna: Vjerovatno cu nastaviti, samo mi nije ono da mi se bas,bas gleda i da ne mogu stati. Ono sto me tjera da ne odustanem je to što me zanima što se sve izdesavalo tokom 8 godina,i što je to sve Reina otkrila.
Reinina sestra mi je tako iritantna. :sick: U jednoj sceni zavodi Victora, ono joj raskpča haljinu, i na kraju je ispalio,ima sastanak.Ostala je kao popi*ana. :rofl: :rofl: Što se tice Reinine macehe, lik je nekako slican Karen iz LCDAL. Tamo mi je ta glumica bila super, i zabavna. Sad ovdje joj daju ulogu na istu foru, samo sto nije sluzavka,ali me ovdje nervira.
Koni mi je slatka.Ali kako je glupa :rou: Spavala sa onim debilom od Isidra. :udar: I onda ga zove po 27 puta u sat vremena :o ''Znas ja sam vodila ljubav prije 9 godina, i to nakon 5 mjeseci veze, sa momkom s kojim sam se trebala vjencati''Kako retardirana scena. :evil:
Juanho mi je totalno zabavan i simpatican :cheer:
Paloma Marquez opet glumi narkomanku :ne zna:
Andres ili kako li se zove, sin Estefanijinog pokojnog muza, mi je isto nekako sav ljigav, kao da nista musko u njemu nema.
Katrin i Soler su mi odlicni, protagonisti takođe. Paolu prvi put gledam i sasvim mi je ok.
Da li nekoga ona sto glumi Gretu malo podsjeca na Maite?

PS I cinjenica da se Coronel brzo pojavljuje mi je motivacija da nastavim. :cheer:

Koliko epizoda je snimljeno?

Prijavi post

PostPosted: čet aug 21, 2014 10:17 pm 
E ja danas dok sam gledao danas 30-u u jednom trenutku kao da vidim Maite Perroni dok su prikazivali Grettu. :) Mada u ovim epizodama je Gretta u kolicima, paralizovana je.

Meni je ta Delfina solidan lik, lepa je glumica. Navodno je ta koja glumi Delfinu bila misica pre nekoliko godina.

Prijavi post

PostPosted: sri sep 10, 2014 1:27 am 

slika

Prijavi post

PostPosted: sub okt 04, 2014 10:40 pm 

slika

Prijavi post

PostPosted: sri okt 22, 2014 10:59 pm 

Uskoro na Pink televiziji

slika

Serija “Dama herc” uskoro počinje na televiziji Pink! Tačan datum početka emitovanja još uvek nije poznat, ali se nagađa da će početi nakon serije “Zehra” koja se završava u novembru.

Prijavi post

PostPosted: sri okt 29, 2014 6:17 pm 

Telemundove telenovele su postale predvidljive :roll:
U smislu da znaš da će biti samo akcije, akcije i akcije, haosa i haosa, a logične i definisane
celine nigde :?
Prestala sam odavno da gledam, možda nastavim kasnije, ali trenutno nemam želju ni volju.
Počela sam da izbegavam ovakve telenovele (akcija i iznenadni obrti i zapleti) i narko-serije kojih ima sve više i više (uz dužno poštovanje prema
njihovim fanovima).
Pohvale za glumu Paole Nunez u svakom slučaju ;)

Prijavi post

PostPosted: pet nov 07, 2014 10:49 pm 

Kad se završava ovo na Gali, a kad na Telemundu?

Prijavi post

PostPosted: pet nov 07, 2014 11:52 pm 

Večeras poslednja epizoda na Gala tv

slika

Na Telemundu se prikazuje 88. od 140 epizoda

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 184 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next