It is currently uto jun 27, 2017 8:49 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 84 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Author Message
 Post subject: Predstavite se
PostPosted: pon nov 11, 2013 12:47 am 

Kažite nešto o sebi...

Post subject: Re: Predstavite se
PostPosted: uto nov 12, 2013 10:25 pm 

Ja sam borka sa sveta :D
Kristina mi je pravo ime,a nick na svetu...paa..cudna prica...Tada mi se svidjao momak Boris,i drugarica me zezala Borka,Borka.I kad sam smisljala nick,lupila borka.Nisam forum nesto shvatala za ozbiljno,niti slutila da cu ostati godinama,i ostadoh borka
Znam da je dosadna prica,ali rekoh da se predstavim ko sam,i objasnim promjenu nicka,da ne bi bilo da se predstavljam kao dvije osobe. :)
Rodjena sam u Kotoru,gdje studiram i radim.Imam 22 godine.

PostPosted: sri nov 13, 2013 8:08 pm 
Ja sam Fan De Dafne Fernandez sa foruma Svet.rs/forum,pravo ime mi je Aleksandra..Imam 18 godina..Zivim u Subotici..I nadam se da cemo se lepo slagati.. :)

PostPosted: ned nov 17, 2013 4:02 pm 

Ćao, društvo! Ja sam Shanthy sa foruma. Ovde sam Eiza jer kao što ste tamo mogli primetiti - OBOŽAVAM JE! :D Zovem se Jasmina, imam 19. godina. <3

Eiza Gonzalez, Sofia Sisniega, Begona Narvaez, Anahi

slika

PostPosted: pet nov 22, 2013 2:04 pm 

Finalmente se i ja registrovah :D
Dakle, ja sam Karfiolka sa sveta, ovde mi se nick sastoji iz imena i naziva rimske boginje pravde Iustitie (Justicije), u skladu sa svojom (buducom) profesijom :) 21 godina, ne pusim, ponekad pijem, ne drogiram se, ne prostituisem se i ne jurim ozenjene.
Trenutno mi se spava. Eto :P

PostPosted: pet nov 22, 2013 2:58 pm 

Citat:
21 godina, ne pusim, ponekad pijem, ne drogiram se, ne prostituisem se i ne jurim ozenjene.

Hvala što si ovo podijelila sa nama :lol: :lol: Pitala sam se gdje si dosad :D

PostPosted: pet nov 22, 2013 4:02 pm 

Citat:
Hvala što si ovo podijelila sa nama Pitala sam se gdje si dosad

:lol: :lol:
I ja sam se pitala gdje nam je Karfiolka :D

PostPosted: pet nov 22, 2013 7:43 pm 

Cak sam se i ja pitala gde sam dosad :lol:
Konacno uhvatih slobodnog vremena za nesto jos osim knjizurina i provodjenja dana na faksu. Imam za 4 dana kolokvijum iz jednog predmeta, a za 13 dana kolokvijum iz drugog pa sam bila fokusirana iskljucivo na strebanje. :| Sad sam se malo rasteretila, jer mogu reci da sam naucila sto sam trebala da naucim za sada :geek:

Bitno da sam dosla na novi forum i da me se ne mozete tako lako osloboditi :twisted: :lol:

PostPosted: pet nov 22, 2013 9:06 pm 

Citat:
Bitno da sam dosla na novi forum i da me se ne mozete tako lako osloboditi :twisted: :lol:

Nismo ni mislili :lol:
I kod mene slicna situacija.Taman naucim jedan,zakazu jos 3.Uh,ne daj Boze da se sve odjednom uci. :? Zivjela Bolonja! :P

PostPosted: pet nov 22, 2013 10:10 pm 

Joooj kod nas Bolonja nema veze sa Bolonjom :evil:
Naime, mi imamo po dva kolokvijuma u semestru iz onih predmeta iz kojih smo dobili obavezne vezbe (po izboru studenti mogu da se prijave na vezbe i iz ostalih predmeta). E sad, prvi kolokvijum je prva polovina knjige, drugi kolokvijum ostatak (svaka knjiga nam prosecno ima oko 600 strana) + zakoni i eventualne izmene i dopune zakona, pa moram konstantno pratiti tu dinamiku tih promena zakonskih normi.

Sve bi to bilo extra da nas ti kolokvijumi oslobadjaju polaganja ispita ili bar nekog dela gradiva, ali ne :|
Nama ti kolokvijumi prakticno nista ne znace (izuzetak je najvisa ocena na kolokvijumima, onda postoje odredjene privilegije na ispitu i zato se i trudim toliko), ali ispit se mora redovno polagati usmeno. Recimo iz jednog predmeta sam prosle godine imala najvisu ocenu na oba kolokvijuma i bila sam bas aktivna na tim vezbama, ispit sam polagala redovno, s tim da nisam morala da spremam prvih 70 strana knjige (od 640 strana ukupno), to mi je bila privilegija :lol:

Nego, bolje da otvorim temu predvidjenu za caskanje, adminka ce nas opominjati i mozda nas banuje :o :D

Započni novu temu Odgovori  [ 84 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next