It is currently čet jun 29, 2017 12:54 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 84 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Author Message
 Post subject: Re: Predstavite se
PostPosted: sub mar 22, 2014 7:00 pm 

Kristina je napisao/la:
Zadnji članovi su registrovani ljetos,ali već tada je počeo sa propadanjem.

Upravo tako ;) Poslednji član je registrovan 25. avgusta 2013. godine, a ako je to nedavno onda ok :rofl:
Mislim da su zadnji članovi registrovani tada zato što je kasnije registracija čak postala nemoguća, zbog konstantnog automatskog izlogovanja.

Kristina je napisao/la:
Jeste šteta ali mogu slobodno reći da mi ne hvali,jer je ovaj jako organizovan,sa budnom administracijom

Pa da, ali nekima ne odgovara upravo budna administracija, zato je svet.rs bio bolji, mogli su da imaju po 100 lažnih naloga i niko nije skontao niti je imao želju da skonta (mislim na administratore sa sveta) :ne zna:

A sada mi reci Fan De RBD, kako ti je palo na pamet da se pojaviš ovde ponovo nakon što smo banovali nekoliko tvojih lažnih naloga (Beautiful Girl, Angel Girl, Lucia11, Leire Costa Cruz, Lanica, Mila05)? :-D
Zvuči poznato? Verujem da da. Na svetu.rs si mogla kako hoćeš, a za to nisi kriva ti koliko je kriva nemarna administracija tog foruma jer su ga totalno zapustili u svakom smislu. Ali ovde se takve stvari ne rade ;)

PostPosted: sub jul 12, 2014 10:53 pm 

Ovako, da se ponovo predstavim, imam nalg gossip boy(an), ali ne znam lozinku. Cure, znate sve o meni, dovoljno je reći El rostro de la venganza. :adm:

PostPosted: ned jul 13, 2014 9:11 am 

Pozdrav ljudi. Već sam registrovan kao gossip boy(an), ali ne znam lozinku :rou:
Dovoljno je da kažem da sam bojan/lucas'95 sa svet foruma i sjetite se teme El rostro de la vengana.
Nadam se da ćemo se ponovo lijepo družiti, jer želim pozitivne osobe, igre, sezanciju, a ne neki bezvezni forum, na kome vlada monotonija ;)
:adm: :adm: :adm:

Anja, ja jedino tebe poznajem, može li i se neko od ostalih sa svet foruma predstaviti, da znam ko je tu <3

PostPosted: ned jul 13, 2014 3:34 pm 
Cao svima, ja sam Biljana sa svet foruma, mada nisam mesecima bila tamo :) Nadam se da cemo se ovde, lepo druziti :) Pozz svima :D ;)

PostPosted: pon jul 14, 2014 1:28 pm 

Bojane, Biljana , dobrodošli :cheer:
Bojane, sjecam te se i sa sveta i odavde. I da sjecas lozinke , ne bi vise mogao uci jer po Pravilniku foruma clanovi koji određeno vrijeme nisu aktivni, brisu se, da bi sprijecili nagomilavanje nekatvnih clanova. U svakom slucaju predlazem da iscitate Pravilnik. ;)
Biljo, i tebe se sjecam sa sveta i Anahine teme cini mi se. ;)
Ovdje nas je malo, ali odlicno funkcinisemo i mogu reci da smo jako fina i kvalitetna ekipa. Dobrodosli jos jednom i nadam se lijepom druzenju. :hug:

PostPosted: pon jul 14, 2014 11:23 pm 

Dobrodošli oboje :-D Biljo za tebe poseban pozdrav jer te nije dugo bilo :-D

PostPosted: sri jul 16, 2014 12:04 am 

Ja sam je doveo ovdje, baš sam je pitao dal je sa nekim u kontaktu, rekla mi je da nije ni na jedom forumu, sad je i ona tu :)

PostPosted: sri jul 16, 2014 1:34 pm 

Jao kad se sjetim te starije ekipe na svet forumu :-D Baš je bilo super šteta što smo se raspali :sad:

PostPosted: pet aug 01, 2014 4:50 pm 

Ево да се и ја представим. Ја сам Срђан имам 21 годину долазим из Пожеге (Ужичке). Студирам геодезију у Београду, где сам и средњу завршио. Што се пића тиче то се подразумева увек у друштву, пушење не, кафа не, дрога не. Пратим теленовеле од 2002 непрестано. А поред теленовела волим и филмове о тајном агенту 007 што се може закључити из ника. Ето толико о мени. :)

PostPosted: ned aug 03, 2014 11:18 am 
Hola, batos. :) Ja sam na svet.rs bio registrovan pod nalogom Bojan_rey, veliki sam fan Telemundovih serija, uglavnom onih iz termina 22h. :) Uglavnom pratim po jednu seriju, sada je izuzetak zbog "Reina de Corazones", koju je radila Marcela Citterio. Pored Marcele Citterio, obozavam serije koje je radio Gustavo Bolivar(Sin senos no hay paraiso, Ojo por Ojo, Victorinos). :)

Započni novu temu Odgovori  [ 84 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next