It is currently sub jun 24, 2017 5:35 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: La impostora
PostPosted: sub feb 28, 2015 3:41 am 

slikaslika
slikaslika
slikaslika

Finalna epizoda

Prijavi post

PostPosted: sub feb 28, 2015 4:24 am 

slikaslika

Iskreno preporučujem seriju! Konačno sam je pogledala i mogu reći da sam uživala. Najbolje od svega je ono najbitnije, a to je radnja. Serija konstantno drži pažnju i stalno se dešavaju nove napetosti. Ne bi izbacila ni jednu od 120 epizoda, ima ih taman dovoljno da se radnja ne odugovlači i ostane smislena i zanimljiva. U jednom trenutku bliže sredini serije sam pomislila da bi mogle nastupiti dosadnije epizode, kad se onda pojavi novi, vrlo zanimljiv lik. I zgodan, da se ne lažemo.

Glumačkom ekipom sam zadovoljna. Svakako da je najsvetlija tačka Christian Bach, koja je glumački briljirala. Sva trojica braće su mi se takođe svidela, svaki je zanimljiv na svoj način. Možda nekome glavni glumački par ne deluje najprivlačnije, međutim meni su bili ok. Možda ne izvrsni, ali solidni. Lisette Morelos je prelepa, no njen lik je bio dosta zahtevan. Ono što joj zameram je što glumom nije uvek najbolje dočarala ozbiljnost situacije u kojima se nalazila, a konstantno je bila u opasnosti. Sebastian verovatno nije glumac kojeg velika većina doživljava kao mačo, ali meni je iz nekog razloga drag, drugačiji i volim ga gledati. Ono što je važno, njih dvoje su imali dobru hemiju. Mala Macarena Oz je divna, glumi kao velika. Mauricio Henao, šta reći, njega je dovoljno samo gledati. Alberto Pavon je bio pravo osveženje, uloga kao stvorena za njega.

Kao što sam već ranije rekla, oseti se kvaliteta i nivo gde je Telemundo korak ispred Televise. Ova serija je takođe dokaz. Do kraja serije ni nama gledaocima nije najjasnija glavna negativka i njen odnos prema sinovima. Iako celo vreme nagađaš razloge i koji od njih nije njen, ipak te do kraja ostave u maloj neizvesnosti. Još jednom, moje preporuke!

Prijavi post

PostPosted: pon mar 16, 2015 2:14 pm 

Serija kreće u nedelju na Pink Soap-u. Svaki dan u 21h, 05h i 13h

Prijavi post

PostPosted: čet jun 16, 2016 10:36 pm 

Ovu serij sam planirao gledati još kad je krenula na Telemundu, ali nisam krenuo, ne znam zašto. Zatim sam planirao dva puta na Soap-u i ništa. Prije par mjeseci vidim na jednoj lokalnoj televiziji da se završila Dama y obrero i krenula je Varalica. Tad sam sebi rekao "ovaj put mi nećeš pobjeći" i tako je ostalo :D
Evo, već 60 epizoda je prošlo a ja nemam nijednu zamjerku na telenovelu, sem glavnom glumca, al nema veze, sve ostalo tu manu nadoknađuje.
Kristijan je sjajna! Gdje je ta žena do Patrone bila?? Uživam u scenama kad ona planira nešto, tako je nepredvidiva...
Nikako da skužim ko je zapravo Valentinin i Adrijanov sin!
Išao sam na to da je zaista Rafael, al nije, ne može spavati sa rođenom tetkom. Ako je Eduardo, zašto ga Rakel toliko voli? Onda pomislim da je Kristobal jer njega Rakel baš i ne vli. Tu je i Horhe. Našao je Karinu, kao što je Valentina Adrijana. Ostao je i Ramon. Nekako mi njegova priča najviše vuče na to da je on taj sin, ovako služi samo kao Katalinina zabava...
Slučajno naletih da se u 76oj ep. otkriva istina...
Sve u svemu, ovo je nešto najbolje što sam u skorije vrijeme iz Telemunda pogledao!

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4