It is currently sub jun 24, 2017 5:32 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 133 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Author Message
 Post subject: Re: Pasion y poder
PostPosted: pon apr 18, 2016 12:11 pm 

Najbolja telenovela Premios TvyNovelas

slika

Serija je osvojila 5 nagrada

Najbolja telenovela
Najbolji negativac - Fernando Colunga
Najbolji koprotagonistički glumac - José Pablo Minor
Najbolja sporedna glumica - Fabiola Guajardo
Najbolja glumačka postava

Prijavi post

PostPosted: uto apr 19, 2016 6:33 pm 

slika

Najbolja telenovela

Prijavi post

PostPosted: uto apr 19, 2016 11:27 pm 

Pogledala sam dobar deo ove serije, ali je nisam gledala u celosti jer nije bila gledljiva. Iz tog razloga sam šokirana nagradom za najbolju telenovelu godine. Praktično se može reći da ova serija uopšte nije imala radnju. Nakon odgledane prve epizode mogli ste preskočiti deset, dvadeset, pa i pedeset epizoda a da ne propustite gotovo ništa. Cela serija je bila presipanje iz šupljeg u prazno. Ovakvu bezidejnost dugo nisam gledala. Da stvar bude luđa do samog kraja se nisu odlučili šta će sa glavnim likovima, pa smo gledali njihovo gubljenje u scenariju. Glavni negativac, kako ga oni predstavljaju na kraju završi u happy end-u sa glavnom junakinjom koju je psihički i fizički zlostavljao 20 godina. Šta onda više reći?!

Ono što je ovu seriju izdvajalo je svakako jaka glumačka postava, međutim šta to vredi kada svaka epizoda jednako smori. Na kraju je najveća ironija to da oni koji su se i u ovako lošoj priči uspeli izdvojiti nisu nagrađeni, već su nagradu odneli glumci koji to nisu zaslužili. Iako nije nagrađen, Danilo Carrera će se nakon ove uloge vrlo daleko vinuti. S druge strane, Jose Pablo Minor je bio očajan. On može biti simpatičan i privlačan, ali sa glumom nema veze. Njegove scene su prava bruka, čovek ne ume da izgovori rečenicu bez mucanja i raznih tikova sa rukama. Na kraju ostaje činjenica da telenovela u kojoj se pojavi Fernando Colunga koliko god očajna bila, njegova armija fanova će je podržati. To je i rezultat ove nagrade pretpostavljam.

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 133 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14