It is currently sri jun 28, 2017 4:02 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 320 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
Author Message
 Post subject: Re: The Best Good Boy
PostPosted: uto jan 05, 2016 12:18 pm 

Mauricio Blanco (Relaciones peligrosas) - 30
Luis Vampa (La Patrona) - 20
Mauricio Ostos (Alguien te mira) - 10

PostPosted: uto jan 05, 2016 4:09 pm 

Mauricio Blanco (Relaciones peligrosas) - 20
Luis Vampa (La Patrona) - 30
Mauricio Ostos (Alguien te mira) - 10

Prije svega lista prvih 10 je odlična, tako da bih svakim rezultatom bila zadovoljna. Drago mi je što su dva od moja tri apsolutna favorita našli mjesto u prva tri. ;)
Što se tiče Adolfa i Mauricija, dala sam prednost Adolfu jer mi je on u svakom momentu bio gospodin i čovjek, dok me je Mauricio u početku strahovito nervirao. Obojicu ih krasi hrabrost, ali ipak za nijansu mi je draži Adolfo. ;)
Lucho mi je od početka bio drugi favorit (prvi je Ricardo iz Pasion) te njemu dajem najviše poena. Pametan, snalažljiv, duhovit, hrabar, simpatičan, zna da voli, i nije osoba koja će po svaku cijenu htjeti držati uz sebe osobu koju voli. Nije cvjećka, ali ništa što je radio nije uradio na uštrb dobrih ljudi. Npr bio je lopov, ali imao je priliku pobjeći sa novcem, i da se ne vrati za Gabrielu, ali nije to uradio. Ma genijalan je. :love:

Već sam se između dva Maurucija dvoumila, obojica su super likovi, ali opet je nijansa odlučila koji će dobiti više bodova. Mauricio Blanco je jako zreo i nije povodljiv što mi se najviše i sviđa. Odgovoran je, ne bježi od svojih postupaka, a i hrabar. Izuzetno je uporan, što mi je znalo i smetati jer je tako dovodio Mirandu u opasnost. Međutim, ono što mi se kod njega najviše svidjelo je odluka da promjeni izbor fakulteta i to isključivo da bi pomogao Mirandi. Nije mala stvar odreći se životnog sna i onog za što se spremao, da bi se prebacio na skroz drugi poziv koji mu nikad nije bio u planu. :bravo:

Kod Mauricija Ostosa mi se najviše svidjela hrabrost, ali sam u početku na njega bila ravnodušna, kasnije me je užasno nervirao da bih na sam kraj zavoljela njegov lik. Smetalo mi je što je ženskaroš, snimanje sexa da bi te snimke gledao kasnije (što je bolesno po meni) i što je svojim sklonostima povrijedio Matilde koja je odličan lik. Hrabrost je ono što ga krasi, ali ona se očekuje za osobu koja se bavi njegovim pozivom. Kod prvog Maurucija mi se ipak više toga svidjelo, i od početka sam ga voljela. ;)

Ana, da ne planiraš i izbor za najbolji/omiljeni par? :mrgreen: Npr da ocjenjujemo prvi susret, kraj, opšti utisak, nešto slično kao do sad. :-D

PostPosted: uto jan 05, 2016 9:14 pm 

Mauricio Blanco (Relaciones peligrosas) - 10
Luis Vampa (La Patrona) - 20
Mauricio Ostos (Alguien te mira) - 30

PostPosted: uto jan 05, 2016 10:10 pm 

* TREĆE MESTO *

Mauricio Ostos (Yul Bürkle/Alguien te mira) - 90

slika

PostPosted: uto jan 05, 2016 10:12 pm 

** DRUGO MESTO **

Mauricio Blanco (Gabriel Coronel/Relaciones peligrosas) - 100

slika

PostPosted: uto jan 05, 2016 10:13 pm 

*** PRVO MESTO ***

Luis Vampa (Gonzalo Garcia Vivanco/La Patrona) - 110

slika

PostPosted: uto jan 05, 2016 10:20 pm 

I ovo takmičenje je završeno :-D Nadam se da ste zadovoljni pobednikom i plasmanom ostalih finalista, mišljenje o tome i o bilo čemu u vezi samog takmičenja možete slobodno izneti :-D

Citat:
Ana, da ne planiraš i izbor za najbolji/omiljeni par? :mrgreen: Npr da ocjenjujemo prvi susret, kraj, opšti utisak, nešto slično kao do sad. :-D

Ideja je odlična, ali nažalost nemam vremena za to, bar ne u skorijem periodu :sad: Potraga za odgovarajućom
epizodom u kojoj se tražene scene nalaze, biranje scena, traženje video klipa, određivanje minutaže...Sve to
zahteva dosta vremena, što meni sada ne ide u prilog. Ali svakako bi bilo super da i takvo takmičenje započne :-D

PostPosted: pet jan 08, 2016 8:59 pm 

Ja sam pobjednikom prezadovoljna! :love: Iznenadila me njegova pobjeda jer sam mislila da ce Mauricio i u ovom krugu biti prvi.
Inace od pocetka sam mislila da bi pobjednik (ili bar medju prva tri) mogao biti Rodrigo :-D

Ja ideju za naj par imam odavno, ali se ne usudjujem uci u taj projekat.

PostPosted: pon jan 11, 2016 9:31 pm 

Citat:
Ja ideju za naj par imam odavno, ali se ne usudjujem uci u taj projekat.

Paaa, postoji jedna opcija. Ako ne želiš sama da vodiš temu, tražiš klipove, sastavljaš rang liste i ostalo,
mogle bi da je vodimo zajedno tj. da tema bude zajednička :-D Samo, za naredni period ništa ne obećavam,
nego nekad kasnije. Naravno, ako ti i dalje budeš bila pri tome da se ne usuđuješ da započneš takmičenje :-D

PostPosted: sri jan 13, 2016 6:25 pm 

Ana Iustitia je napisao/la:
mogle bi da je vodimo zajedno tj. da tema bude zajednička :-D Samo, za naredni period ništa ne obećavam,
nego nekad kasnije.

Ni ja za neki bliži period ništa ne obećavam, ali ostavljam tu mogućnost otvorenu za neki dalji . :-D :mrgreen:

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 320 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 28, 29, 30, 31, 32