It is currently sub jun 24, 2017 5:39 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: Relaciones peligrosas
PostPosted: sub mar 29, 2014 12:53 am 

Kristina je napisao/la:
Ponekad mi je Mauricio strašno išao na živce.

Nekad ume da pretera, ali ipak mi se sviđa strast koju nosi u sebi i energiju, ne samo kad je Miranda u pitanju nego bilo šta :-D Jako je hrabar, odvažan, uporan, pa može se reći i tvrdoglav, ali nepromišljen i nestrpljiv.

Kristina je napisao/la:
Otac od Maxa mi je presmiješan,kao robot je.

E daaaaa :lol: :lol:
Ja ne znam da li je taj glumac toliko loš i ne zna da glumi ili mu je uloga takva da mora izgledati kao da nije živo biće :rofl: Od sad pa nadalje ga zovem Mašina, a odvratnog Gilberta Reptil :-D

Prijavi post

PostPosted: uto apr 01, 2014 5:03 am 

Citat:
Odlična mi je i Ana Conde, rekla bih da je dobro napisan lik i dobro interpretiran od strane Maritze Bustamante-jedna realna žena sa manama i vrlinama i svojim bubicama.

Kada sam premijerno gledao, upravo sam je i ja slično opisao na jednom drugom forumu. Meni jedan od omiljenih likova. Ona je tu kao neka negativka, ali ja je ne bih okarakterisao tako. Od početka do kraja ostala je dosledna sebi.

Evo mog opisa sa emdt:

Citat:
Anaconda iliti Ana Conde mi se baš svidela... Nekako mi je najrealniji lik, ni previše dobra ni previše loša. Svidelo mi se što ona na kraju nije oprostila sve Huliji, ostala je dosledna sebi. Kao što sam rekao dosta realan lik, mlada, obrazovana žena, bori se za svoje interese, ne propušta prilike... Nekima je zbog toga loša, meni ne.

Prijavi post

PostPosted: uto apr 01, 2014 11:48 am 

Meni Ana nikako nije negativka,jednostavno je,kao što je Ana rekla, žena sa manama i vrlinama.Jeste me u nekim momentima nerviralo njeno nadmeno ponašanje,ali definitivno nije negativan lik.
Mislim da je dosta relano prikazan i lik Mauriciove majke.Žena nije negativka,ali nije ni svetica.U momentu kad sazna za M&M postavila se kao što bi svaka majka,mislim tako.-Moj sin je mlad i naivan,nikako on nije htio ući u to,Miranda je zla žena koja je silovala njenog malog sina- Naravno malo karikiram,ali to je smisao,i mene takvi stavovi jako iritiraju u stvarnom životu.Roditelji se postave kao da njihova djeca nikako ne mogu da pogriješe,uvijek je kriv neko drugi.Zato kažem da je i Carmen realan lik.Nije zla žena,ali ipak je bijes zaslijepio i bila je u stanju da se udruži sa Oliviom da napakosti Mirandi.

Prijavi post

PostPosted: uto apr 01, 2014 5:13 pm 

Slažem se sa vama za Anu Conde ;)

Što se Mauriciove majke tiče nisam još stigla do momenta kada otkriva njegovu romansu sa Mirandom, ali recimo da donekle razumem takvu reakciju. Mislim, Mauricio nije pravio probleme, ponašao se uvek kako treba, bio odgovoran, poprilično zreo, vredan... I sigurno je da je Carmen iznenadilo saznanje da njen savršeni sin ima nešto sa svojom profesorkom. Hajde da je Mau poput Gonzala pa onda bih mogla i da osudim Carmen, ali ovako je bilo iznenađenje za nju i nije mogla da poveruje da ima tu Mauriciove (ja bih rekla više Mauriciove nego Mirandine) krivice, jer je sve i počelo sa naizgled bezazlenom laži :-D

Prijavi post

PostPosted: pet apr 04, 2014 10:52 pm 

Ana Iustitia je napisao/la:
Hajde da je Mau poput Gonzala

Gonzalo mi je baš drag lik iako nije cjećka.Podsjeća me na momke kakvih dosta ima u stvarnom životu,koji prosto krenu lošim putem,i spadaju u one ''loše dečke'', a u suštini nemaju iskvareno srce.Nekako su im životne okolnosti takve da nemaju puno izbora neko krenuti pogrešnim stopama.Naravno,čovjek koji ima zdrav razum,ne može imati opravdanje za neke stvari.
Ali kad uporedimo porodicu i okolnosti u Mauriciovom i Gonzalom životu,nameće se pitanje koliko je do njih što su takvi kakvi su,a koliko do vaspitanja i okruženja.
Gonzalo faktički i ne zna što je porodica.Ne sjećam se da li se pominje njegov otac u priči,ali ima majku koja ga je ostavila da bi pošla u SAD i očuha koji ga ne podnosi.
Uz to gleda Maxa koji ima što ima,a on hoda u pocjepanim patikama.Ružan osjećaj,sigurno.
Njegova majka me užasno nervirala.Prvo njena pojava,ako je siromašna mora imati slijepljenu masnu kosu. :sick: (inače mi je draga Mercedes Molto) Al,ajd' na stranu njen izgled.
Ona je od onih majki što misle ako peru,čiste,kuvaju, da su uradile sve za dijete.Ona je sina ostavila da bi pošla da kao zarađuje(pa da je bar stvorila nešto,a prati i čistiti po kućama je mogla i u Mexicu) .
I kakav Gonzalo da bude?Cijeli život bez majke,onda ga dovede kod ludog očuha.Žena je dobra,ali ne umije s njim.Bez prusustva roditeljske figure u životu, i uz poguban uticaj društva,pretvori se u delikventa.
Nije da ga pravdam,ali mnogo je lakše bilo Maurisiju da izraste u zrelu i ispravnu osobu nego nekome u Gonzalovoj koži.
Naravno ima ima i obrnutih slučajeva.Znam,bogataška djeca često izrastu u debile,a ljudi koji se cijeli život bore sami,i koji nisu imali puno potpore,uspiju u životu.
Kako god,vaspitanje i porodične vrijednosti,imaju ogroman uticaj po meni,što je dobro prikazano kroz likove Gonzala i Mauricija.

Prijavi post

PostPosted: čet aug 21, 2014 11:42 pm 

Ja sam počeo seriju da gledam, na 4. sam epizodi i oduševljen sam!

Prijavi post

PostPosted: pet aug 22, 2014 9:34 am 

Preporucujem da nastavis do kraja, meni je jedna od drazih od ovih novijih. I jednom ću je opet gledati ;)

Prijavi post

PostPosted: sub feb 28, 2015 8:02 am 

Stigao sam do 103. epizode, još 5 do kraja, to ću danas završiti i kraj, konačno! wow
Maurisio i Miranda htjeli da pobjegnu avionom, ali je opet došla Olivija i uhapsila je i rade DNK analizu njene bebe i Maurisia da se ustanovi da li je zatrudnijela sa JP-om ili sa maloljetnim Maurisiom. A, izdao ju je prokleti Huan Pablo. Hulija htjela da Ana padne sa stepenica i namazala nekakvu ulje/mast po njima i krenula uz stepenice, pala i Hulija tu izgubi svoje dijete, a Santijagu rekla da ga je izgubila jer se stalno svađaju...
JP-ov brat drži Mirandinu majku zatvorenu jer nijerekao Mirandi da je njen otac zapravo Očuh JP-a i njega, a njihova maja se ubila, pa su okrivili Mirandinu majku. U svakom slučaju ove poslednje epizode su mnogo bolje nego ranije!

Prijavi post

PostPosted: pon mar 02, 2015 1:33 am 

Upravo sam odgledao poslednju epizodu i nije ostavila neki poseban utisak na mene. Svidjela mi se samo scena Gonsala, Eli i Jasenije i JP-ova smrt, ostalo dosadno!
Moja ocjena za seriju 4/1

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4