It is currently sri jun 28, 2017 12:19 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pitanja u vezi forumskih tema
PostPosted: uto feb 28, 2017 9:20 pm 

I u mojoj temi Top model je učestvovala ona. Želi li neko da preuzme njene takmičare ili da krenemo ispočetka, bez njenih?

Prijavi post

PostPosted: uto feb 28, 2017 9:22 pm 

Nema potrebe da idemo od pocetka, samo nastavimo bez njenih, ako se niko ne prijavi.

Prijavi post

PostPosted: uto feb 28, 2017 10:06 pm 

Ja sam za to da njene takmičare preuzmu forumaši kojima su već neki takmičari ispali :) Ja sam izgubio troje, tako da toliko njenih mogu uzeti :) Naravno, ako se ostali slažu sa mojim predlogom ;)

Ne sećam se da je iko napravio ovoliku pometnju na forumu, a da je banovan :)

Prijavi post

PostPosted: uto feb 28, 2017 10:26 pm 

Ako se Bojan kao autor teme slaže, naravno da možeš, to bi bilo najbolje!

Žao mi je zbog ovog banovanja, najviše zbog toga što je reč o aktivnoj forumašici koja je bila ok. Možda ću skrenuti s teme, ali moram prokomentarisati ovu situaciju. Iznenađena sam što se radi o istoj osobi. Sama je isticala a i po nicku se moglo videti da je reč o osobi koja je fan fudbala, u ovom slučaju suprotstavljenih timova Barce i Reala. Jednom sam razgovarala s Brunom i sećam se da je pričala kako ona navija za Barcu, a njena sestra za Real. Možda su obe bile ulogovane ovde sa istog kompa, ne znam.. ili sam ja prenaivna. U svakom slučaju šteta za forum!

Prijavi post

PostPosted: uto feb 28, 2017 11:10 pm 

Sad smo opet spali na 7-8 aktivnih članova. A ta priča oko sestara mislim da "ne pije vodu" ;) Zašto se onda nisu izjasnile na forumu da su sestre? Valjda je/su znala/e da će biti sumnjivo ako piše/u sa istog kompjutera :?

Mi čak i dalje ne znamo da li je to jedna ili dve osobe. Valeria mi je rekla da će biti banovane zbog toga što su se na forumu registrovale u isto vreme i da nestaju u isto vreme, a za IP adresu je rekla da je OK :? Izgleda da nema većih dokaza, a možda smo se ogrešili. Svakako da su one krive zbog toga ;)

A kad smo već kod aktivnih i neaktivnih, da li neko zna šta se dešava sa članovima dikirbd, pink rose, andjela.rbd, Eiza, James Bond 007, Martina i Pukica_? Ajde za ove nove, ali za ove što su bili na vašem starom forumu :?

Prijavi post

PostPosted: uto feb 28, 2017 11:25 pm 

Citat:
Iznenađena sam što se radi o istoj osobi. Sama je isticala a i po nicku se moglo videti da je reč o osobi koja je fan fudbala, u ovom slučaju suprotstavljenih timova Barce i Reala

Pa, toj osobi nažalost nije prvi put da na ovom forumu bude trajno banovana iz istih razloga. Ali se izverzirala u tome, jer je između svoje dve ličnosti uspela da napravi dovoljno razlike i to opet ne prvi put na ovom našem forumu. Amaterski bi bilo da su joj obe ličnosti imale identična interesovanja :-D Mislim, ja da imam dva naloga, sa jednog bih obožavala Fernanda Colungu, dok bi ga sa drugog hejtovala...da ne bude sumnjivo :lol:

Šalu na stranu i na stranu forumska pravila, ali imati dva ili više naloga na istom forumu (pogotovo malom forumu poput ovoga) mi je apsurdno sa jedne i nekorektno sa druge strane.

Citat:
a za IP adresu je rekla da je OK

Ja sam proverila IP adrese sa kojih su postovi pisani i poklapaju se, iako nisu registrovane sa iste IP adrese. ;)

Citat:
da li neko zna šta se dešava sa članovima dikirbd, pink rose, andjela.rbd, Eiza, James Bond 007, Martina i Pukica_?

Ne, ali bilo bi dobro kada bi se barem neko od njih vratio.

Prijavi post

PostPosted: uto feb 28, 2017 11:37 pm 

Ana Iustitia je napisao/la:
Pa, toj osobi nažalost nije prvi put da na ovom forumu bude trajno banovana iz istih razloga.

Nisam znala za ovo. Često gubimo članove iz istog razloga i dalje mi nije jasno šta im je zanimljivo imati dupli nalog?!

Što se oslalih neaktivnih članova tiče, većina njih se priključila i kratko bila aktivna, ali se posle nisu vraćali. Jedino je dikirbd bila naš aktivni član, ali sada je već duže vreme nema. Nažalost ostalo nas je relativno malo. Kada se dogodi da i neko od nas nije u mogućnosti dolaziti, onda je ovde stvarno zatišje.

Prijavi post

PostPosted: uto feb 28, 2017 11:42 pm 

Angel, ako želiš, preuzmi sve njene takmičare, ako ih ima i više od troje...

Prijavi post

PostPosted: uto feb 28, 2017 11:56 pm 

Bojan je napisao/la:
Angel, ako želiš, preuzmi sve njene takmičare, ako ih ima i više od troje...

Pa, nećemo sad da preterujemo :lol: Ne učestvujem samo ja u temi. Mislio sam da svi uzmemo po nekog. Koliko sam video njoj je ostalo 9 takmičara, a ja imam 7 :) Ali ako hoćete možemo da nastavimo i bez njenih takmičara :)

Prijavi post

PostPosted: sri mar 01, 2017 3:26 am 

Onda nastavljamo bez njenih...

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next