It is currently pon jun 26, 2017 12:30 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pitanja u vezi forumskih tema
PostPosted: ned nov 27, 2016 12:36 am 

Citat:
Imam i ja kao moderator pristup tim opcijama, ali ih do sada nisam koristila pa me strah da nešto ne zabrljam jer bi to bila nepovratna greška :mrgreen:

:lol: :lol:

Ja sam bila kao na iglama kad sam radila ono razdvajanje teme Fashion & Style, isto sam se tripovala da ću nešto zeznuti :rofl:

Prijavi post

PostPosted: sri nov 30, 2016 8:53 pm 

Ako može neko od moderatora ili administratora da u temi "Music Star" obriše moj poslednji post na str. 3 iz razloga što sam ga duplirao ;)
Isto tako i na str. 6/post u kome sam već pitao, ali izgleda da niko nije ni primetio. Hvala unapred ;)

Prijavi post

PostPosted: sri nov 30, 2016 9:57 pm 

Obrisala sam ;)

Prijavi post

PostPosted: pet dec 16, 2016 1:55 pm 

Tema "Music Star I" je završena, pa ako bi neko mogao da je zaključa ;)

Prijavi post

PostPosted: sri jan 04, 2017 5:39 pm 

Da li bi neko mogao da ode u temu "Music Star II" i ispravi moj drugi post, ali samo sliku od Anahi jer vidim da joj istekao rok :)
evo druge slike slika

Prijavi post

PostPosted: sri jan 04, 2017 8:27 pm 

Ispravio sam ;)

Prijavi post

PostPosted: pon jan 16, 2017 10:32 pm 

Teme "Naša postavka telenovela", "Vaše mišljenje o?", "Pun pogodak" su premještene u podforum POD KLJUČEM. Sa prvom ćemo nastaviti nekad kasnije a ove 2 su zaključane zabog dužeg neaktivnog statusa.

Prijavi post

PostPosted: ned jan 22, 2017 10:12 am 

Tema "Najbolje i najgore iz 2016. godine" je prebačena u "Pod ključem"

Prijavi post

PostPosted: uto feb 28, 2017 12:51 am 

Uzimajući u obzir da su nalozi Bruna_Neymar10 i Madridista Montero trajno banovani, moraćemo da rešimo pitanje statusa tema čiji su oni autori, kao i onih tema u kojima je njihovo učešće bilo važno za sam tok teme, odnosno forumske igre.

Ko želi, teme Men's Competition i Miss & Mister Universe može da preuzme na vođenje do četvrtka uveče, tako što će se javiti ili ovde ili na gorepomenutim temama. Ukoliko se niko ne javi radi preuzimanja, tema Miss & Mister Universe biće zaključana i premeštena u odgovarajući odeljak iz razloga što je jedan deo te forumske igre (izbor za Miss) završen, dok će tema Men's Competition biti obrisana.

Što se tiče Angelove teme Music Star II, bilo bi poželjno da neko preuzme takmičare banovanih naloga, takođe do četvrtka uveče (ako se autor teme sa tim slaže).

Sa temom Theme Parties nastavljamo odmah, bez banovane i samim tim diskvalifikovane Brune_Neymar10.

Prijavi post

PostPosted: uto feb 28, 2017 1:59 am 

Što se tiče preuzimanja teme, meni stvarno sa moje dve ne treba još jedna :lol: Plus to što tema Brune nije ni prešla sredinu takmičenja, a tema Madridiste je previše zahtevna zbog dugog trajanja :)

Za moju temu "Music Star II" ja sam se izjasnio na istoj :) Takođe bih pomenuo i teme "Evrovizija" i "Reč u pesmi" u kojoj smo uglavnom Madridista i ja učestvovali međusobno, pa da vidimo šta ćemo sa njima :)

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next