It is currently pon jun 26, 2017 5:35 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 322 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Next
Author Message
 Post subject: Perfect style-4 seasons
PostPosted: sub jan 25, 2014 12:49 pm 

slika
U ovoj temi ucesnici predstavljaju svoj stil,tj kako bi stilizovali sebe ili neku licnost za odredjenu priliku.

*zadatak moze biti kombinacija,a moze biti i neki modni detalj poput tasni,nakita i sl
*nije bitno cija je slika,bitno je da odgovara zadatku
*zadaci ce biti rasporedjeni u 4 grupe po vjerovatno 4 zadatka
*svaka grupa odgovara odredjenom godisnjem dobu,s tim sto ne moraju svi zadaci iz grupe biti striktno vezani za odredjeno godisnje doba(ponekad ce to bitni modni detalj koji se nosi cijele godine)
*nece biti ispadanja na kraju grupe zadataka,nego ce se na kraju svake grupe proglasiti ko je bio najbolji,a na kraju i pobjednik(fer je da se svi takmicari pokazu u svim zadacima,pa da osnovu toga dodjemo do pobjednika)
*kao i ostalim slicnim forumskim igricama,ucesnici mogu glasati za sebe,tako sto sebi daju najmanji broj bodova

Kako vam se cini?Prijavljujte se ,pisite misljenja i predloge.

Post subject: Re: Perfect style-4 seasons
PostPosted: sub jan 25, 2014 1:20 pm 

kristina14 je napisao/la:
svaka grupa odgovara odredjenom godisnjem dobu,

Extra, zvuči zanimljivo :D

nece biti ispadanja na kraju grupe zadataka,nego ce se na kraju svake grupe proglasiti ko je bio najbolji,a na kraju i pobjednik(fer je da se svi takmicari pokazu u svim zadacima,pa da osnovu toga dodjemo do pobjednika)

Da nas ima više ispadanje bi možda i moglo da bude u opticaju, ali pošto će nas po mojoj prognozi biti maximalno 5 (ti, Anja, pink rose, verovatno Sofia i ja), onda je bolje da ispadanja ne bude :)

A kada postaviš zadatak, koji nam je rok da ga uradimo tj da ti dostavimo fotku? Hoćeš li ga specifikovati ili će biti proizvoljan po principu ko kad stigne? Pitam zato što sam ja opsednuta pravilima i rokovima :lol:

E da, prijavljujem se :D

PostPosted: sub jan 25, 2014 1:56 pm 

Super, baš mi se sviđa tema, prijavljujem se! :P

PostPosted: sub jan 25, 2014 3:09 pm 

Ana Iustitia je napisao/la:
Da nas ima više ispadanje bi možda i moglo da bude u opticaju, ali pošto će nas po mojoj prognozi biti maximalno 5 (ti, Anja, pink rose, verovatno Sofia i ja), onda je bolje da ispadanja ne bude

Pa,upravo tako.Meni je bzv i da ja ucestvujem ali ako nas bude manje od pet,onda bolje ;)

Ana Iustitia je napisao/la:
A kada postaviš zadatak, koji nam je rok da ga uradimo tj da ti dostavimo fotku? Hoćeš li ga specifikovati ili će biti proizvoljan po principu ko kad stigne? Pitam zato što sam ja opsednuta pravilima i rokovima

Nisam uopste razmisljala o tome. ;) Niko nece ispasti ako kasni.Svakome se moze desiti da nema neta,vremena,ili da ima obaveza,pa prosto ne moze stici.
Manje vise smo svi dosta redovni,pa mislim da nece biti tih problema.
Ali,mozda razuman rok moze biti npr stavim zadatak sad-pa do sutra vece.Znaci dan i po-dva. ;)

PostPosted: sub jan 25, 2014 3:14 pm 

Super tema,cini mi se bice zanimljivo!
Ja bih se prijavio ali ne znam je li problem to sto sam musko.
Ja cu da predstavljam svoj stil ali kroz muske kombinacije.
Ako se vi slazete?

PostPosted: sub jan 25, 2014 8:38 pm 

Angel,svaki takmicar je dobrodosao! ;)
Hm,bice izazov smisljati zadatke na koji jednako mogu odgovoriti i muski i zenski takmicari. :D
Mozes predstavljati svoj stil,a posto ce biti tipicnih ‚‚zenskih‚‚ zadataka,onda nema druge nego da ti imas drugaciji. Ili da u tim slucajevima ne predstvljas svoj stil,nego stilizujes neku zensku licnost? ;))

PostPosted: sub jan 25, 2014 8:42 pm 

Ili da u tim slucajevima ne predstvljas svoj stil,nego stilizujes neku zensku licnost?

Ili da postavlja slike Bokija 13 :? Mislim, ako zadatak bude make-up ili štikle :lol:

PostPosted: sub jan 25, 2014 8:47 pm 

Necemo u tu krajnost :lol: Najbolje je ili drugaciji zadatak,mada je tu pitanje kako dati bodove :? ,pa mislim da jos bolje da za tipicne ‚‚zenske‚‚ zadatke,stilizuje zenu?

PostPosted: sub jan 25, 2014 8:52 pm 

mada je tu pitanje kako dati bodove

Da, to je problemčić. Recimo, ne mogu se porediti venčanica i muški smoking ili bikini i muške kupaće gaće... mislim kako raspodeliti glasove? Ne može se meni neka venčanica sviđati više ili manje od smokinga kad to uopšte nije isti odevni predmet.

PostPosted: sub jan 25, 2014 9:02 pm 

Moramo zejednicki doci do nekog rjesenja :?Cekamo da se Angel oglasi.

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 322 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Next