It is currently sub jun 24, 2017 5:36 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Author Message
 Post subject: Pasion prohibida
PostPosted: uto jan 14, 2014 9:45 am 

slika

Telemundo, 2012.
Broj epizoda: 107

Sinopsis

Nakon smrti supruge Isabel, bogataš Ariel Piemonte povukao se iz društva i potpuno se posvetio deci - prelepoj kćerki Nini i sinu Santiagu, a ne može da zamisli život ni bez nestašnog nećaka - plejboja Bruna i kućepaziteljke i dadilje Deniz, koja se brinula o njegovoj deci nakon suprugine smrti. Iako je bio siguran da nijedna žena neće moći da ga navede da ponovo oseti ljubav, sve se menja kada upozna znatno mlađu Biancu. Očaran njenom lepotom i ponašanjem, prosi je i ona pristaje, uprkos žustrom negodovanju okoline. Međutim, zanosna Bianca sudbonosno "da" ne izgovara iz ljubavi. Odrasla je uz proračunatu i manipulativnu majku Flaviu, koja ne preza ni od čega da bi se domogla novca. Bianca ju je godinama ranije zatekla u krevetu sa ljubavnikom i smatra je krivom za smrt svog oca. Zbog toga želi da joj se osveti, a kada sazna da Flavia planira da zavede Ariela, odlučuje da joj ga preotme.
Brak između starog milionera i mlade zavodnice pokrenuće lavinu strasti i prevara. U Arielovu porodičnu kuću doseljava se njegov voljeni nećak Bruno, koji pada na kolena pred zavodljivom ujnom, a ona prema njemu oseća nesavladivu strast. Ariel ni ne sluti da su se njegova draga supruga i nećak koga voli kao sina upustili u zabranjenu romansu. Ali kada ih Flavia otkrije učiniće sve da natera Bruna da se oženi drugom ženom i tako uništi kćerki priliku za sreću sa muškarcem koga voli...

Uloge

Mónica Spear - Bianca Santillana de Piamonte
Jencarlos Canela - Bruno Hurtado
Roberto Vander - Ariel Piamonte
Rebecca Jones - Flavia de Santillana
Mercedes Molto - Deniz Lefevre "Mademoiselle"
Henry Zakka - Guillermo Arredondo
Jorge Consejo - Nicolás Arredondo
Carmen Aub - Nina Piamonte
Sabrina Seara - Penélope Santillana de Arredondo

Prijavi post

Post subject: Re: Pasion prohibida
PostPosted: uto jan 14, 2014 9:49 am 

slika
slika
slika
slika

Prijavi post

PostPosted: uto jan 14, 2014 10:16 am 

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Prijavi post

PostPosted: sri okt 15, 2014 4:53 pm 

''Pasion prohibida'' nominovana za nagradu Emmy Internacional

slika

La Patrona, Pasion prohibida i El senor de los cielos su nominovane za prestiznu nagradu Emmy Internacional u kategoriji americki program koji nije na engeskom jeziku (programa estelar estadounidese en lengua no inglesa).24. novembra ce se znati da li ce neka od ovih serija dobiti ovu nagradu.Nagrade ce se urucivati u hotelu Hilton u New Yorku.

Prijavi post

PostPosted: sub jan 16, 2016 4:12 pm 

Znala sam da nece biti kao original,odnosno ni blizu tome jer je original neponovljiv,mislim da niko ne bi mogao iznijeti onu strast kao Beren i Kivanc ,ali opet nisam ocekivala da ce ovako biti lose. I uopste mi nije jasno zasto se upustaju u to jer turski glumci daleko bolje glume od latino i naravno da to onda bas ispadne smijesno i ocajno(mislim,inace su turske serije puno kvalitetnije i u glumi i u sadrzaju; nisu tipicne sapunice,svaka je drukcija na svoj nacin,cak su im i glumci puno atraktivniji). Da nisam gledala original mozda bi mi ovo i bilo u neku ruku gledljivo zbog zanimljive price,ali ovako su mi bas neuvjerljivi nekako :ne zna: :zzz:

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ]