It is currently sub jun 24, 2017 3:49 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Omiljene licnosti izvan latino-svijeta(zanimljivosti)
PostPosted: pet jan 17, 2014 1:14 pm 

Koje glumce,pjevače i uopste poznate licnosti volite, a da nisu vezane za latino svijet?
Zasto ih volite?
Takodje,postavljajte novosti i zanimljivosti vezane za njih .

Zadnja izmjena: Kristina; uto jan 21, 2014 9:38 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Post subject: Re: Omiljene licnosti izvan latino-svijeta(zanimljivosti)
PostPosted: uto jan 21, 2014 9:40 am 

Roger Lloyd-Pack, poznatiji kao Trigger iz kultne serije 'Mućke' preminuo je u srijedu navečer nakon duge borbe s rakom pankreasa

slika

Vijest o smrti 69-godišnjeg glumca objavio je BBC koji je i producirao legendarnu seriju u kojoj se proslavio.
Njegov agent potvrdio je da je slavni glumac, koji je u Mućkama oduševljavao svojim 'gumenim' licem i dramatskim govorom, umro u srijedu navečer od raka gušterače okružen članovima obitelji.Za svoju ulogu u Mućkama, jednoj od najpopularnijih serija u povijesti britanske televizije, koja ga je pretvorila u jedno od najprepoznatljivijih televizijskih lica, kazao je da je "istodobno i blagoslov i prokletstvo".
'Za mene kao glumca izvrsno je što sam se našao u seriji koja je toliko uspješna, ali, s druge strane, ne mogu nigdje otići da me netko ne ispituje o tome', kazao je u jednom intervjuu. 'Mislim da je to bilo teško i za moju djecu. Iako sam često bio doma, mislim da je teško imati slavnog oca. Za djecu to može biti i sramota i gnjavaža', kazao je.Osim po ulozi Triggera, Britancima je bio poznat i po ulozi Owena Newitta u seriji 'The Vicar of Dibley' te po ulozi u filmu 'Harry Potter i plameni pehar'.
Roger Lloyd-Pack rođen je u Islingtonu 1944. godine, a glumom se počeo baviti pod utjecajem svog oca, Charlesa Lloyda-Packa. njegovim stopama krenula je i kći Emily Loyd koja je poznata unutar britanskih glumačkih krugova.

PostPosted: sri jan 22, 2014 10:35 am 

Ja cu navesti neke meni drage licnosti,pa cu postaviti jos nekih zanimljivosti i novosti.Prikljucite se komentarima. ;)

Indira Vladic,pjevacica Colonie- Zena je toliko zanimljiva,zabavna,puna duha.Napravi odlicnu atmosferu,totalno opustena,uvijek se sali. Ima odlican odnos s publikom.Kad je prolazila razvod(muz i igracica se spetljali) po njenim izjavama se vidjelo da pati,ali drzala je nivo.Jedne rijeci nije rekla o njoj,iako se znalo o cemu se radi,niti protiv muza.

Marija Serifovic - Genijalka!Osim sto ima fantastican glas,djeluje mi kao inteligentna i otvorena osoba.Ostala je svoja, i nije se prilagodila danasnjim standardima silikona i pravljenja skandala.

Angelina Jolie- osim sto je lijepa i sto volim njene filmove(Gia,Original sin,Tourist,Changeling,Beyond Borders ,Foxfire,The Bone Collector) cjenim je zbog usvajanja djece iz siromasnih zemalja,i njenih humanitarnih aktivnosti

Leonardo Di Caprio - obozavam ga od Titanika.Osim sto ima najljepse oci na svijetu :D , smatram da je veliki glumac.Nema dvije slicne uloge.Nema sto ne moze odglumiti.Za potrebe Avijaticara je cak potpuno promijenio boju glasa.Glumio je od retardiranog djecaka(Što muči Gilberta Grapea) i pjesnika-homoseksualca(Total Eclipse ) preko siromasnog umjetnika(Titanik),kralja Francuske(Man in the irom mask) do gangstara(Gangsters of New York),falsifikatora i prevaranta(Uhvati me ako mozes),Avijaticara, osnivaca FBI(J. Edgar), porodicnog covjeka("Revolutionary Road")i velikog Getsbija.

Celine Dion - mislim da ne pretjerujem kad kazem da je ima najljepsi glas na svijetu.Obozavam njene pjesme,nastupe,spotove.Slavna je iskljucivo zbog talenta,a osim toga ostvalja mi utisak prave dame i jednostavne osobe.

Osim njih volim i :
Richard Gere,
Michael Douglas,
Denzel Washington,
Morgan Freeman,
Brad Pitt,
Scarlet Johansson,
Kate Winslet,
Hilary Swonk,
Meryl Streep

PostPosted: sri jan 22, 2014 11:55 am 

kristina14 je napisao/la:
Celine Dion - mislim da ne pretjerujem kad kazem da je ima najljepsi glas na svijetu.Obozavam njene pjesme,nastupe,spotove.Slavna je iskljucivo zbog talenta,a osim toga ostvalja mi utisak prave dame i jednostavne osobe.

Apsolutno, ima premoćan glas i popularna je isključivo zahvaljujući tome :)

Jeste da je tema prevashodno orijentisana na ličnosti iz sveta glume i muzike, ja moram navesti jednu meni omiljenu ličnost koja jeste javna, ali se bavi nekim drugim poslom...

Brankica Stanković-novinarka, autorka emisije Insajder (moje omiljene emisije), cenim je zbog toga što je borac za istinu i što joj je upravo glad za istinom i pravdom nadjačala strah od onih koje direktno pogađaju rezultati istraga koje je uspešno vodila, iako joj se život zbog toga iskomplikovao do bola i pretvorio u najgoru noćnu moru :| Ne verujem da ima mnogo ljudi na ovoj kugli zemaljskoj koji su spremni da rizikuju i žrtvuju sopstvenu bezbednost, život i mir zarad opšteg dobra, ja prva ne bih bila u stanju (bar ne sada iz ove perspektive). Stvarno svaka čast.

Jewel-moja omiljena pevačica kantri muzike sa primesama popa i pop-rocka, pesme su joj inteligentne, imaju smisla, peva ih i očigledno piše (sama piše tekstove) sa dosta emocija i ne reda radi, šteta što nije zastupljenija, ali i ne deluje mi kao neko ko vapi za pažnjom i velikom popularnošću.

Jennifer Lopez-ok, ona je klasika, popularna do bola, prava zvezda. Ipak, ima ono nešto, ima energiju, dopada mi se i volim da slušam i njene pesme (pogotovo starije), a volim je i kao glumicu.

Malin Akerman-simpatična glumica, ne mnogo popularna, ali kao što rekoh-simpatičnost i šarm na nivou.

Zatim Meryl Streep, Emily Blunt, Katherine Heigl, Rachel McAdams, Eva Longoria, Amanda Seyfried, Kim Cattrall, Courteney Cox, Jodie Foster, Ben Stiller, Adam Sandler, Eddie Murphy, Ryan Reynolds....
Ima ih još dosta koji su mi gotivni :)

PostPosted: sri jan 22, 2014 1:04 pm 

Povratak “Mućki”: Na proleće stiže nova epizoda

slika

Ser Dejvid Džejson otkrio je da su sinovi pokojnog autora serije “Mućke” Džona Salivana, Džim i Den, napravili novu epizodu koristeći ideje pokojnog oca koje su dodatno razradili.
Autor legendarnih “Mućki”, Džon Salivan preminuo je 23. aprila 2011. u 64. godini nakon kratke bolesti. Od snimanja američke verzije legendarne britanske serije odustali su posle pilot epizode, ali za sve obožavaoce ima nade.
Ser Dejvid Džejson (73) najavio je, naime da bi Del Boja i Rodnija na proleće 2014. mogli ponovno da gledamo na malim ekranima.
Navodno će snimati potpuno novu epizodu serije. Džejson je za “Tajms” otkrio da su Salivanovi sinovi, Džim i Den, napravili scenario za novu epizodu koristeći ideje pokojnog oca koje su dodatno razradili.
Tekst sam preletio, nisam ga čitao detaljno, to ću raditi kada budemo snimali, ali ovo što sam video jako je dobro”, kaže Džejson.

PostPosted: sri jan 22, 2014 1:11 pm 

Skinuo brkove i zaplakao: Dejvid Suše se oprostio od Herkula Poaroa

slika

Glumac Dejvid Suše skinuo je lažne brkove i šešir i zauvek se oprostio od uloge detektiva Herkula Poaroa.Kada je pre 25 godina dobio ponudu za ulogu, za savet je upitao starijeg brata - Džona Sušea. Džon je do tada već imao iskustva sa TV produkcijom.“Mislio je da taj lik nije za mene i podsmevao mi se. Očigledno sam se ja poslednji smejao. Pouka koju sam iz ovoga izvukao je da nikada ne treba da slušate starijeg brata. I dalje ga ‘bockam’ zbog toga”, rekao je glumac.Četvrt veka nakon toga, teško je i zamisliti da je ikada bilo polemike. U svesti građana Dejvid je definitivno urezan kao omaleni belgijski detektiv, Poaro.Teško je poverovati da je došlo vreme da se glumac rastane od lika koji mu je obeležio karijeru. Dejvid je snimio poslednju epozodu, skinuo lažne, doterane, brkove i dopustio sebi da čak i zaplače.
To mi je bio najteži dan snimanja u čitavoj karijeri. Reći zbogom Poarou bilo je veoma teško. Ne radi se tu samo o sentimentalnosti glumca. Kada igrate jedan lik 25 godina on postane deo vas. Stopio sam se sa njim – postao sam on”, priča glumac i dodaje da čak i sada vrlo često svet posmatra njegovim očima.Zbog značaja koji je lik imao u nejgovom životu Dejvid je zadržao nekoliko predmeta koji su bili zaštitini znak Poaroa. Jedan od glavnih su lažni brkovi.“Moja ljubazna šminkerka ih je uramila i poklonila mi ih. Takođe sam zadržao Poaroov prsten, štap i još nekoliko sitnica. Čuvam ih u ormaru. Verovatno nikada neću odatle da ih vadim i gledam, ali osećam se spokojno da znam da su tu”, kaže zvezda.Ostaje pitanje zašto je Herkul Poaro toliko osvojio srca gledalaca, kad je i sama Agata Kristi priznala da joj je ponekad iritantan.

slika

Ima sjajan mig, mada nikada nije namigivao znalački. Gajio je veliku ljubav prema životu i to mu je dalo sjaj”, obrazložio je glumac i dodao da su žene prosto obožavale Poaroa.

Primio sam mnogo mejlova, upravo od žena, što je čudno jer, priznaćete, Poaro i nije neki srcelomac, zar ne? Ni ne izgleda nešto baš dobro. Mislim da je caka u tome što se žene pored njega osećaju zaštićeno i paženo. Pridavao im je pažnju bez nekog skrivenog motiv”, odaje glumac.

PostPosted: čet jan 23, 2014 11:26 am 

Depardje otvorio aviokompaniju sa jednim avionom

slika

Flota privatne aviokompanije francuskog glumca Žerara Depardijea ima samo jedan avion biznis klase, koji je u njegovom ličnom vlasništvu, objavili su belgijski mediji.Glumac je aviokompaniju nazvao "Siran er" (Cyran R) u čast francuskog pjesnika Sirana de Beržeraka, koga je glumio u istoimenom filmu.Depardije namjerava da vazduhoplov iznamljuje kada ga ne koristi za svoje potrebe. Avion će biti smješten na aerodromu francuskog grada Lila, u neposrednoj blizini belgijske opštine Estampiu, gdje u selu Nešen Depardije ima kuću. Upravo na toj adresi je i registrovao svoju aviokompaniju.Poslovni planovi glumca, koji je u Belgiji otvorio i agenciju za promet nekretnina "Kožimo" (Cogimmo), u skorije vrijeme obuhvataju i otvaranje restorana u belgijskom gradu Turne.
On, takođe, već upravlja restoranima u Parizu, kao i vinarijama u Francuskoj i Belgiji, prenio je Itar tas pisanje belgijske štampe.
Nedavno glumac je rekao da je njegov skori odlazak sa scene jedna od mogućnosti. U intervjuu francuskom listu Žurnal du dimanš (Le Journal du dimanche) on je priznao da je karijera glumca za njega postala teret i da sada više vremena želi da posveti putovanjima i upoznavanju drugih kultura.Govoreći o svojim planovima za budućnost, Žerar Depardije je rekao da "već odavno nije primoran da zarađuje za život".

PostPosted: čet jan 23, 2014 11:28 am 

Rijana ponovo provocira golišavim fotografijama

slika

Atraktivna pop zvijezda Rijana (25) ponovo provocira fanove golišavim fotografijama.Na plaži u toplesu izgleda kao da snima editorijal za neki muški magazin, a zapravo je u pitanju poziranje za brazilsko izdanje časopisa Vogue, piše Daily Mail.Pjevačica je prošle nedjelje snimljena na brazilskoj plaži Angra dos Reis gdje se odvijalo snimanje provokativnih fotoghrafija.
Rijanu, koja je sa Barbadosa, obožavatelji često gledaju u bikiniju jer redovno sa njima dijeli fotografije iz svoje rodne zemlje, a po slikama iz Brazila bi se moglo zaključiti da je jednako opuštena i kad pozira okružena profesionalcima.
Kako će tijelo pjevačice sklone skandalima, koje je prekriveno tetovažama, izgledati u Vogueu, njeni obožavatelji će moći da vide u narednom izdanju tog magazina.

PostPosted: čet jan 23, 2014 11:36 am 

Eva Longorija žena godine po magazinu "Maxim"

slika

Glumica Eva Longorija proglašena je za ženu godine po izboru magazina "Maxim". Ovaj časopis izgleda gaji posebnu ljubav prema zvijezdi "Očajnih domaćica", s obzirom da je 38-godišnja Longorija i jedina žena koja je dvije godine zaredom bila na vrhu liste "Hot 100" i to 2005. i 2006. godine.
"Ovo je velika čast, posebno kad se sjetim koliko je prošlo od moje prve naslovnice 'Maksima' "- izjavila je glumica koja je za novo izdanje ovog magazina pozirala samo u bijeloj majici.Glumica je otkrila da je nedavno doktorirala, a priznala je da je prava domaćica, iako se po njenom mišljenju to možda ne bi moglo zaključiti na osnovu fotografija.

''Obožavam da spremam hranu. Ljudi koji me upoznaju najčešće se iznenade kad vide da sam prava domaćica. Kad seksi naslovnice uporede sa onim što vide kod mene kući treba im malo vremena da se naviknu''- kazala je ona.Longorija je od prošle godine u vezi sa biznismenom Hose Antoniom Bastonom

PostPosted: čet jan 23, 2014 11:40 am 

Lady Gaga: Još jedan dan – još jedna luda odevna kombinacija

slika

Lady Gaga odabrala je uzani kombinezon sa šahovskim printom i naramenicama, koje je uparila sa vrtoglavo visokim cipelama sa platformom. Toliko visokim da je morala da prihvati pomoć pri silaženju niz stepenice muzeja u kojem je održana izložba kreatora Azzedinea Alaiae.
Možda je najinetersantniji detalj u celom ovom autfitu bila crno-bela perika koju je dvadesetsedmogodišnja uparila sa ostatkom garderobe

Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next