It is currently ned jun 25, 2017 7:29 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: O Clone
PostPosted: pet jan 02, 2015 7:19 pm 

Aha,hvala :-D :-D

Prijavi post

PostPosted: pet jan 02, 2015 8:05 pm 

U kasnijim epizodama ce biti još jedna slicna situacija ;)

Prijavi post

PostPosted: pet jan 02, 2015 9:03 pm 

Ja sam prvo gledala Meksicku verziju i mnogo mi se svidjela,sad evo gledam ovu jer sam cula da je mnogo bolja i moram priznati da mi Jade iz brazilske verzije puno bolje plese od one,takodjer mnogo vise mi se dopadaju Zein i Latifa,ali zato Lucas Mohamed mi nikako ne sjedaju,Mohamed mi izgleda previse star , ne razumijem nikako kako su mogli njega i Latifu skupa da stave,ona je predivna a on :sick: :sick: znam da lik nije trebao da bude mnogo privlacan,ali nisu zato trebali da njega stave,on i Latifa mi kao unuka i deda izgledaju..pa i stric Ali je bolje izgledao od njega,onaj iz meksicke verzije je bio dosta bolji.Tako i Lucas,ne dopada mi se fizicki nikako,Mario Ochmann mi je mnogooo bolje izgledao u toj ulozi,i bas su pristajali on i Sandra jedno drugom,dok ovdje :roll: :roll: ali mi je zato Zein iz brazilske verzije ljepsi od svih glumaca skupa :adm: :adm:

Prijavi post

PostPosted: pet jan 02, 2015 9:35 pm 

Meni je brazilska po svemu bolja serija od rimejka. U stvari kod rimejka mi se jedino entrada vise sviđa. :lol:
Što se ekipe tice jedina osoba koja mi se vise sviđa u rimejku je Alejandro, Šande u originalu, bar po izgledu.
Likove kao što su don Zura ,Zoraide, Latifa se ne mogu ni uporedjivati.U rimejku su mibili uzasni.Sandrin ples mi je presmijesan kad ga uporedim
sa Žovaninim.Iako volim Sandru , nije ni pola uspjela docarati Zade kao Žovana.
Sto se Muhameda tice, covjek je neprivlacan fizicki,ali meni to nije smetalo, i dobro je iznio lik.
Na momente mi je bio i komican u scenama sa Nazirom. Ja inace tog glumca znam i iz serije Terra nostra, dopao mi se i tada,
i njegova fizicka neprivlacnost mi ne smeta i ne primjecujem je.
Što se Alija i Lucasa tice, i oni mi se mnogo vise sviđaju u originalu.Stenia Garcia mi je bio tako uvjerljiv kao Ali, kao da ne glumi.
Djelovao mi je kao stvaran lik.Milina mi je bilo slusati Alijeve mudrosti i izreke.
Što se glavnog tice, Murillo je izgledom manje privlacan od Saida i Zeina,ali su mi on I Giovanna odlican par,
eto toliko su bili uvjerljivi da su ljubav na kraju prenijeli u stvarnost i imaju sina. Murillo je odlican sve tri uloge,a kao
Leo mi je bio mnogo sladak , valjda zbog frizure.Ochmann mi je ok, ali mi fizicki nije nista posebno.I glumom mi je prosjecan.

Citat:
ali mi je zato Zein iz brazilske verzije ljepsi od svih glumaca skupa :adm: :adm:

Meni je mnogo zgodan i Zein iz Klona. ;) Ali vise ovaj brazilski. Obozavam scenu kad se prvi put pojavljuje u onom klubu,
onaj ples je divan :adm:

Meni je Klon spada u TOP 3 serije, ne moze je nadmasiti ni jedan rimejk :adm:
Naracno sve je stvar ukusa. ;)

Prijavi post

PostPosted: pet jan 02, 2015 10:29 pm 

Alejandra sam isto zaboravila da spomenem :love:glumci iz meksicke verzije mi se dopadaju vise uglavnom zbog fizickog izgleda,ali sto se plesa tice ,glume i slicnog tu mi je ipak bolja brazilska verzija.. i samo bih jos rekla da im je muzika jako losa,u rimjeku muzika mi se mnogo svidjela,predivna je bila i to je bio jedan od razloga zasto me serija privlacila :adm: :adm:

Prijavi post

PostPosted: sub jan 03, 2015 12:02 pm 

Joooj, cekaj malo, ima da te i muzika zarazi. ;)
Prosto na znam koja je pjesma savrsenija Sob o sol (naslovna), Meu grande amor :adm: (Lara Fabian), Somente por amor,
My lover's gonne(Dido), Luna(Alessandro Safina), All for love (Michael Bolton)... :adm: , Marcas da ayer...
Michael Bolton i Alessandro Safina su čak i gostovali u seriji. :adm:
I arapske pjesme su bile odlicne, imam ih u kompu i često ih slusam :adm:

Prijavi post

PostPosted: sub jan 03, 2015 3:37 pm 

Pa dobro imas pravo,ja sam tek na pocetku..sedma epizoda a ima ih 250 :mrgreen: :mrgreen:

Prijavi post

PostPosted: uto aug 18, 2015 3:28 pm 

Sad naiđoh na ovo :mrgreen:

slika
slika
slika

:lol: :lol: :lol:

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3