It is currently sri jun 28, 2017 12:30 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Najiritantniji likovi iz sapunica
PostPosted: pet aug 14, 2015 5:22 pm 

Lo que la vida me robo je rekorder po broju odvratnih likova. :lol:

Maria - Nisam mislila da će mi biti odvratnija od Antonie iz AR. Toliko je iritantan i beskorisan lik da je to strašno. Tipična bolesno pakosna i ljubomorna žena, kojoj je jedini smisao života da "ulovi" Alejandra. Tip kome treba muškarac da bi joj podigao vrijednost.

Loreto - Kao prvo je glup, kao drugo korumpirani šef policije. Kad se sve to spoji... :rou:
Pedro - Definitivno najljigaviji lik Sergia Sendela. Duboki kompleksaš koji sebe pokušava ubijediti kako niko muškiji i moćniji ne postoji od njega.
Ezekiel - Isto kao Loreto, samo što je za nijansu pametniji. Osim toga tolika je ulizica da mi se povraće od njega
Fabiola- Osim što je lik odvratan i glumica je užasna ( kad se samo sjetim kako je genijalan taj lik bio u AR) Sve me kod nje iritra glas, frizura, čaša vina koju ni u jednoj sceni ne ispušta... Licemjerna do bola, na sahrani Angelice već pokušava da joj "smuva" muža. Tipičan je parazit. FUJ!
Sandro - Glumac je ružan i antipatičan, a lik je tipična korumpirana budala koja je umislila da je pametna.
Graciela- Na početku serije je ne bih ovdje uvrstila, ali nakon više od pola serija je baš počelo da mi se povraće od nje.Castro je skoro svo vrijeme odlična, a još i odlično izgleda, pa je zato na zadnjem mjestu što se tiče ljigavih likova. Toliko je bolesno opsjednuta novcem, gleda s visine na ljude iz "niže" klase, a sama potiče iz siromašnijih slojeva. Kulminacija je bila kada je isti dan kada je Angelica umrla, došla kod JL da ga pita koliko je novca spreman da da za Monserat, tj da ona naruši njen brak :comment: Ono što mi je posebno ljigavo kod nje je to što odraslog sina koji ima 30 godina zove "mi bebe" i tako ga i tretira. :doh:

PostPosted: sub aug 15, 2015 10:41 pm 

I ja moram da stavim par njih iz Tierra de Reyes :? Srećom pa mi je većina likova ok, ali ovih nekoliko
mi idu na nerve.

Patricia - nju glumi Daniela Navarro, tako da je time već odrađeno pola posla tj. dovoljno je što ona
interpretira taj lik i već me nervira :lol: Ali, i sam lik Patricije mi je odvratan. Obična fuxa koja ne zna ništa
osim da zadovoljava muškarce u krevetu i eventualno peva, a u tripu je da su ljudi koji ne žele da imaju bilo
šta s njom glupi i da nemaju pojma šta propuštaju :roll:

Leonardo - fuj na kvadrat, jedan od najodvratnijih negativaca koje sam u životu gledala :sick: Leonardo
je zapravo Fernando iz PDG, s tim da je Shuk koji igra Fernanda u originalu odradio posao tako da lik bude
odvratan, ali odvratan sa stilom, onako odmereno odvratan, suptilno ljigav (al sam ga objasnila) :rofl:
Dok Fabian Rios (Leonardo) preglumljava do krajnjih granica, onaj smeh i one face i oni pokreti kao da
ga neko primorava da glumi. Dodatan problem je što su od lika Leonarda napravili karikaturu, negativca
koji je toliko ogoljen, površan i transparentan da uživam u scenama u kojima se on ne pojavljuje :?

Rocio - nebitan lik, služavka, kojoj je počelo da se pridaje previše pažnje i to mi se ne sviđa. Glumica
je očaj živi, retko se viđa onako loša gluma. Nadam se da će ili prestati da se bavi glumom ili će za "vjek i
vjekova" dobijati marginalne uloge. :doh:

Ulises - Patricijin muž/zaštitnik/menadžer/sponzor :rofl: Tipična agresivna i primitivna seljačina, krimos
koji radi za druge, međutim Ulises me nervira samo u pojedinim momentima, inače zna biti komičan i glumac koji
ga glumi je odličan ;)

PostPosted: ned aug 16, 2015 2:35 pm 

Ana Iustitia je napisao/la:
Patricia - nju glumi Daniela Navarro, tako da je time već odrađeno pola posla tj. dovoljno je što ona
interpretira taj lik i već me nervira

:rofl: :lol: :lol: :lol:

Ana Iustitia je napisao/la:
Obična fuxa koja ne zna ništa osim da zadovoljava muškarce u krevetu i eventualno peva

Baš sam te htjela pitati da li je samo igračica ili zaista pjeva? Jeli moguće da ona s onim promuklim glasom uzima mikrofon u ruke? :eeek:

PostPosted: ned aug 16, 2015 6:38 pm 

Navodno ona peva, kao išla je na časove pevanja, vežbala je itd. Mada ni ja ne mogu da verujem :?
Zharick Leon koja je glumila Rosario u PDG nije pevala, nego joj je glas "pozajmila" neka pevačica, dok
znam da je Ninel Conde pevala u FELS, ali ona je svakako i pevačica.

Evo šta je u jednom intervjuu rekla Daniela

Citat:
“Al principio lloraba mucho, porque tengo que cantar, bailar y actuar, todo al mismo tiempo.
Se me hizo difícil al principio. Lloraba mucho porque pensaba que no lo iba a lograr”,

Evo linka odakle je taj intervju http://www.telemundo47.com/entretenimie ... 53371.html

Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2