It is currently čet jun 29, 2017 12:57 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Najdraži glumci i glumice
PostPosted: pet mar 14, 2014 9:11 pm 

Već smo se izjasnili koje glumce ne volimo.
Sad bih da pričamo o onima koje volimo.Koje su vam najdraže ličnosti iz latino svijeta? :-D
Zašto ih volimo i zbog koje uloge ili uloga smo ih zavoljeli? :love:

Post subject: Re: Najdraži glumci i glumice
PostPosted: pet mar 14, 2014 10:42 pm 

Sjajna tema! :bravo:
Ima jako jako jako puno glumaca i glumica (pogotovo glumica) koje gotivim, ali evo mog TOP 10 najdražih glumica, kasnije ću glumce :-D

1. Catherine Siachoque - prvi put sam je gledala u Te voy a ensenar a querer i zavolela sam lik Debore, njen kraj mi je bio tužan, baš su pucale emocije između nje na samrti i njene ćerke. Kao glumica mi se dopala, tako da sam je gledala u svim telenovelama u kojima je glumila posle. Meni omiljena njena uloga je Cecilia Altamira (Donde esta Elisa), jer mi je tu bila...drugačija. Jeste bila negativka, ali totalno drugačijeg mentalnog sklopa od npr. Marcije (Tierra de pasiones) ili Ines (Pecados Ajenos), u La Casa de al Lado mi se takođe svidela kao Ignacia. Ja nju inače više volim kao negativku nego kao pozitivku, nije mi ona ni za kakve dobrice, ali isto tako mi nije za jednostavne negativke poput Marcije, ima potencijala za kompleksne uloge.
Znači, prvo što mi se kod nje sviđa je gluma. Drugo, gledala sam nekoliko njenih intervjua i mogu da kažem da je izuzetno harizmatična, puna energije, elokventna, inteligentna i duhovita, žena prosto blista i milina je gledati je i slušati :-D
Treće, ona je meni najseksipilnija latino glumica, ne najzgodnija i najlepša, nego upravo najseksipilnija, ima ono nešto u sebi.
P.S. Jedva čekam Reina de corazones :-D

2. Sonya Smith - luda Elena iz Pecados ajenos, kako zaboraviti :rofl: Obožavam je, ni u jednoj seriji mi nije bila ni loša, ni dosadna, niti je preglumljavala. U Marido en Alquiler sam je još više zavolela, nikada nisam mislila da bi mogla tako dobro da iznese tu ulogu, tako uverljivo i spontano. Ima pogled koji iz anđeoskog može vrlo lako da se transformiše u đavolski i mislim da je to razlog zašto mi je podjednako uverljiva i kao pozitivka i kao negativka :-D

3. Maritza Rodriguez - kao što sam već rekla na onoj jednoj temi, Maritza ume da preglumljava i to me kod nje nervira (mislim na Deboru u Acorraladi i neretko Raquel u La Casa de al Lado). Ako povremeno preglumljavanje zanemarimo, ona mi je jedna od najdražih glumica kao što se može videti :-D
Sjajna moć transformacije, dobra mi je u svakoj varijanti. Kada sam tek počela da gledam Marido en Alquiler meni je bilo teško da poverujem da Teresu Cristinu igra ista glumica koja je igrala Antoniju u El Rostro de la Venganza :lol: Daaa, Teresa Cristina i Antonia su mi njene omiljene uloge, ali nijedna (sem onih sa preglumljavanjem) nije loša. Pored glume, sviđa mi se njen izgled, sve joj dobro stoji :-D

4. Ana Layevska - zgotivila sam je u La Madrastra :-D
Zatim je nisam duže vreme gledala sve do El Fantasma de Elena i tada sam je zgotivila totalno, jeziva mi je bila, prejeziva, sjajna je i u Mi corazon insiste..., ali nedavno sam nastavila sa gledanjem Relaciones Peligrosas i oduševljena sam njenom interpretacijom lika Paty :bravo: Zna mačka svoj posao i to je to ;)

5. Daniela Castro - gledala sam je u samo 2 telenovele, Pasion i Mi pecado, što mi je bilo dovoljno da je zavolim. Dobro joj stoje polovične uloge, hoću reći ni čiste zlice, ni čiste dobrice :-D
Dobro, u Pasion nije baš bila anđelak da se tako izrazim, ali bila je slepa i otac je nije voleo zbog toga, plus ljudi su i u ona vremena i danas imali predrasude i animozitet kada su razni hendikepi u pitanju. U Mi pecado.... no comment u pozitivnom smislu :bravo:

6. Natasha Klaus - simpatična, uverljiva u onome što radi, širok dijapazon uloga joj odgovara, ali meni je najbolja bila kao Sarita u Pasion de gavilanes :-D

7. Mariana Seoane - mnogima je iritantna i ima odbojnu facu, znam :-D Ali meni je draga i njenu glumu volim. Za pozitivke nije NIKAKO, nije ubedljiva kao dobrica, kao villana rastura ili kao žešća pozitivka poput Oriane u Mar de amor nakon što se promenila :-D

8. Sandra Destenave - nju sam prvi put gledala u Marini kao poprilično jednostavnu negativku Adrianu i svidela mi se, pa sam se tada kada se serija prikazivala bacila na pretraživanje njenog imena, tražila sam nešto više o njoj, ali tada nije bilo gotovo ništa što me je smorilo i obeshrabrilo da ću je ikada više igde gledati :rofl: Ipak, dočekala sam je u Aurori, pa je sada pratim redovno tj njene uloge :-D
Ranije je nisam mogla ni zamisliti kao pozitivku, ali dobro joj leže razni likovi ;)

9. Kristina Liley - super glumica, jako mi je draga, kada se spomene serija Pasion de gavilanes uvek mi Gabriela prva padne na pamet :-D U La mujer en el espejo mi je bila komedija živa, imala je svoje prenemagajuće momente i samo sam iz 2 razloga gledala tu besmislenu i nerealnu seriju-Kristina Liley i Gabriela Vergara :rofl:

10. Barbara Mori - kao i većina, u Rubi sam je prvo gledala i volela sam koliko tu seriju, toliko i lik Rubi. Onda sam gledala većinu filmova u kojima je glumila i nemam zamerki ;) Lepa je, ima dobru figuru, simpatična.

Pored ovih 10, ima još mali milion meni gotivnih glumica, duga iliti preduga bi bila lista :love:

PostPosted: sub mar 15, 2014 12:58 am 

Ima ih mnogo ali evo neke koje su mi opasno drage :-D

1. Maya Mishalska
2. Carolina Tejera
3. Martha Julia
4. Aylin Mujica
5. Marjorie de Sousa
6. Daniela Castro
7. Mariana Seoane
8. Maritza Rodriguez
9. Jessica Coch
10. Malillany Marin
11. Dominika Paleta
12. Ana Patricia Rojo
13. Tania Vazquez
14. Ana Layevska
15. Karla Monroig
16. Danna Garcia
17. Margarita Magana
18. Sabine Moussier
19. Marisol del Olmo
20. Chantal Andere
21. Geraldine Bazan
22. Susana Gonzalez
23. Vanessa Villela
24. Marlene Favela
25. Elizabeth Gutierrez
26. Altair Jarabo
27. Edith Gonzalez
28. Catherine Siachoque
29. Ingrid Martz
30. Cynthia Olivarria
31. Geraldine Zivic
32. Ximena Duque
33. Fernanda Castillo
34. Maritza Bustamante
35. Katie Barberi
36. Laisha Wilkins
37. Paloma Marquez
38. Grettel Valdez
39. Ana Brenda Contrera
40. Anahi
41. Alejandra Barros
42. Elizabeth Alvarez
43. Dayana Garroz
44. Claudia Alvarez
45. Michelle Vieth
46. Nailea Norvind
47. Ximena Navarrete
48. Lisette Morelos
49. Natasha Klauss
50. Carmen Villalobos

PostPosted: sub mar 15, 2014 7:36 pm 

Yadhira Carrillo-meni najdraža i najljepša glumica.Žao mi je što od PDM nije ništa snimila,a izgleda i da neće.Udala se ,razvila posao s buticima, i ne hvali joj gluma. :sad: Osvojila me u La Otra.Po meni može jednako iznijeti i negativan i pozitivan lik.Elena iz Rubi mi je jedan od dražih ženskih likova.
Susana Gonzales-jedna od prvih omiljenih glumica.Volim njene uloge,glumu.Simpatična,talentovana i lijepa!Obožavam je.
Aracely Arambula-isto važi.

Ana Iustitia je napisao/la:
10. Barbara Mori - kao i većina, u Rubi sam je prvo gledala i volela sam koliko tu seriju, toliko i lik Rubi. Onda sam gledala većinu filmova u kojima je glumila i nemam zamerki Lepa je, ima dobru figuru, simpatična.

Da ne ponavljam,i kod mene isti slučaj.
Silvia Navarro-nije neka ljepotica,ali volim njene uloge i smatram je za kvalitetnu glumicu
Angelica Celaya
Marlene Favela
Angie Cepeda
Ailyn Mujica
Ximena Duque
Carmen Villalobos
Sara Maldonado

Ana Layevska -izuzetno talentovana!
Marisol del Olmo
Thalia
-iako nakon Rosalinde više nije glumila spada u moje omiljene latino ličnosti.Ima lijepe pjesmice,žena je lijepa i dražesna.Obozavam je!
Kika Edgar
Dominika Paleta
Edith Gonzales
Ludwika Paleta
Paty Diaz
Rosana San Juan

Anahi-više kao pjevačicu
Dulce Maria-prije svega je volim kao pjevačicu.Obožavam njen glas.Lijepo izgleda i simpatična.
Maite Perroni-već sam negdje pisala-glumu i pjevanjem ocjenjujem prosjekom,ali je jako lijepa i hraizmatična
Sandra Ecchevarria-volim njen glas,a što se tiče uloga kao Žade je nisam mogla smisliti,ali je zato volim kao Mirandu i Luciu
Jacqueline Bracamontes
Ingrid Martz
Ana de Armas
Blanca Suarez
Anette Michel
Kristian Bah
Eugenia Caudurro
Cecilia Gabriela
Paty Navidad
Adela Noriega
- ne volim par njenih dosadnih uloga-ali kao Alfonsinu,Matilde i Cristinu je obožavam.Ima djetinji izraz lica i nije plastična i izvještačena.

Sigurno ću se još sjetit.

Glumci:

Sebastian Rulli- ubjedljivo prvo mjesto!Osim što je kvalitetan glumac-prelijep!! :love: Nisam tip da padam u nesvjest,ali kad bih njega vidjela mislim da bih! :rofl:
Gonzalo Garcia Vivanco :love:
Fernando Colunga
Carlos Ponce
Cesar Evora
Juan Soler
Fernando Colunga
Sergio Goyri
Mauricio Islas
Erick Elias
Manolo Cardona
Marcelo Cordoba
Jose Ron
Gabriel Coronel
Jose Elias Moreno
Jencarlos Canela

PostPosted: sub mar 15, 2014 8:06 pm 

Mojih TOP 10 najdražh glumaca :-D

1. Cesar Evora - ovaj čovek mi je na prvom mestu iz prostog razloga što su mi detinjstvo obeležile telenovele u kojima je on glumio. To su bili u suštini klasici, klasične priče, ali svaka je imala nešto svoje, a još je i sam Cesar doprineo tome da sam baš uživala gledajući te telenovele (akcenat na El privilegio de amar, Abrazame muy fuerte, Entre el amor y el odio, Mariana de la noche, La Madrastra, La esposa virgen, kratko je glumio i u El Manantial)... Pozitivac ili negativac, uglađeni gospodin ili klošar, Evora je briljirao. Osim sjajne glume, sviđa mi se njegov izgled, odnosno stav, pogled, glas... specifičan je i unikatan.

2. Paulo Quevedo - drag mi je glumac, dobar mi je u svim serijama u kojima sam ga do sada gledala i dopada mi se što je imao raznovrsne uloge (npr. modni kreator u Marido en Alquiler, policijski inspektor u El Rostro de la Venganza, u La Mujer en el Espejo Barbarin saučesnik)... Kažem, svugde mi je odličan i poseduje seksipil :-D

3. Gabriel Porras - mnogima je dosadan, netalentovan i iritantan, a meni je presimpatičan i iako glumi bukvalno u gotovo svakoj seriji poslednjih godina meni nikako da dosadi :rofl: Zabavan mi je bio u El Rostro de Analia kao mafijaš Ricky, divan kao Mariano u Donde esta Elisa? i bolestan u glavu u La Casa de al Lado kao serijski ubica Gonzalo :-D

4. Gabriel Coronel - za kratko vreme sam ga zgotivila. Em lepo izgleda, em sjajno peva, em je talentovan za glumu. Njegove uloge u Relaciones Peligrosas i Marido en Alquiler se razlikuju kao nebo i zemlja, a u obe je i više nego odličan :-D

5. Sebastian Rulli - divan je u svakom smislu i mislim da je ponajviše u Rubi pokazao da zna znanje tj da zna da glumi, pošto lik Hectora nije bio baš tako jednostavan ;)

6. Miguel Varoni - deluje mi kao pravi gospodin, a i dobar je glumac, pogotovo kao komičar :-D

7. Martin Karpan - nije mi nešto wow extra talentovan, ali iz nekog razloga ga gotivim, ok su mi njegove uloge.

8. Michel Brown - sladak, sladak i sladak, a gluma na zadovoljavajućem nivou. Kao Franco u Pasion de gavilanes je nezaboravan :-D

9. Jose Guillermo Cortines - samo mogu da kažem da je šteta što ne dobija malo značajnije uloge ;)

10. Sergio Sendel - niko ne ume da odglumi đubre i najgori šljam od čoveka kako ume on :bravo:

PostPosted: sub mar 15, 2014 10:49 pm 

Jap,da,Serhio! :love: I njega dodajem.Slažem sa ovim što si napisala za njega.I još ima neki opasan pogled. :-D
1. Cesar Evora - ovaj čovek mi je na prvom mestu iz prostog razloga što su mi detinjstvo obeležile telenovele u kojima je on glumio. To su bili u suštini klasici, klasične priče, ali svaka je imala nešto svoje, a još je i sam Cesar doprineo tome da sam baš uživala gledajući te telenovele (akcenat na El privilegio de amar, Abrazame muy fuerte, Entre el amor y el odio, Mariana de la noche, La Madrastra, La esposa virgen, kratko je glumio i u El Manantial)... Pozitivac ili negativac, uglađeni gospodin ili klošar, Evora je briljirao. Osim sjajne glume, sviđa mi se njegov izgled, odnosno stav, pogled, glas... specifičan je i unikatan.

5. Sebastian Rulli - divan je u svakom smislu i mislim da je ponajviše u Rubi pokazao da zna znanje tj da zna da glumi, pošto lik Hectora nije bio baš tako jednostavan

I sa tim se slažem. :post:

PostPosted: pon maj 12, 2014 5:16 pm 
Maite Perroni - zavoljela sam je kao Marichuy u CCEA. To mi je bila omiljena serija a samim tim i Maite mi je bila omiljena glumica. Kasnije sam ju gledala u MP,ali mi je kao Marichuy i dalje bila najdraza, smipaticna je ,lijepa,jako dobra glumica i ima jako lijep glas. :adm:
Elizabeth Gutierrez- nju sam zavoljela u ERDA,tamo je bila stvarno predivna :love:
Barbara Mori - nju su svi zavoljeli kao Rubi , iskreno ja nisam ni znala da je glumila u Rubi , seriju sam pogledala tek nakon filma Kites jer me u tom filmu odusevila,bila je fenomenalna,tu sam ju zavoljela , prelijepa je , prezgodna :love:
Eiza Gonzalez - gledala sam je u AV , na pocetku mi je bila nepodnosljiva, kasnije kako je serija odmicala postajala mi je draza.Odlicna je glumica i ima predivno lice,prekrasno stvarno :adm:
Anahi - za nju sam kao i vecina saznala preko RBD. Slucajno sam naisla na neke njihove pjesme i dopala mi se jako,ima predivan glas, predivne oci,kosu.. nakon toga odlucila sam da pogledam seriju i tamo mi je bila super. :)
Dulce Maria- kao i za Anahi , za nju sam takodjer saznala preko RBD. Preslatka,predivna,odlicna glumica i pjevacica :love: :love:
Angelique Boyer- nju sam prvi put vidjela u Rebelde,i nije mi se dopala.Nakon toga gledala sam je u Teresi i tu mi je bila fantasticna,stvarno,predivna je bila :cy: pogledala sam i njenu epizodu Mujeres Asesinas i tu me doslovno odusevila,odlicna je glumica ;)
Sandra Echeverria-ona mi je predraga,ima lijep glas,super glumica,prelijepa je.Gledala sam je u El Clon i Marina,draza mi je kao Marina ali je i kao Jade bila odlicna. :)
Jacky Bracamontes-ima predivan osmjeh,simpaticna jako, nisam gledala puno njenih serija,u Rubi me malo zivcirala ali je zato u Sortilegio bila predobra ! Jako dobra glumica :love: :love:
Od glumaca : William Levy,David Zepeda,Alfosno Herrera,Sebastian Rulli,Aaron Diaz,Daniel Arenas.

PostPosted: pon maj 12, 2014 8:46 pm 

Sa tvog spiska su sve drage sem Anhelik i Eize. ;)
Od glumica sam zaboravila pomenuti Sofiu Lamu,i ona mi je draga.
Što se tiče glumaca mom spisku sam zaboravila dodati Gabriela Sotoa,Chocarra i Gabriela Porrasa.

PostPosted: pon maj 12, 2014 8:50 pm 

Kristina je napisao/la:
i Gabriela Porrasa.

Jao konačno neko ko voli Porrasa sem mene :rofl: Većini je on iritantan, a meni je veoma drag glumac :love:
Realno, gluma mu nije na nekom jako visokom nivou, ali mi to kod njega ne smeta i nekako se prilagodi svakoj ulozi koju igra, definitivno mi je bio najbolji u ERDA kao Montana :-D

PostPosted: pon maj 12, 2014 9:04 pm 

Meni se baš sviđa kako iznese likove. :-D A i ima ono nešto što bi se reklo,nije nešto prezgodan,ali nešto me privlači u njemu. 8-)

Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Go to page 1, 2  Next