It is currently pon jun 26, 2017 5:39 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Next
Author Message
 Post subject: Los Miserables
PostPosted: sub mar 22, 2014 5:50 pm 

slika
Telemundo, 2014.

Sinopsis

Lucia Duran(Lucha) izlazi iz zatvora u Texasu gdje je provela 11 godina u zatočeništvu, iako je bila nevina.U zatvoru je naučila posao medicinske sestre .Upoznaje Rosaliu koja joj na samrti traži da se pobrine za njenu kćerku Roxanu koja ima 10 godina i živi u Mexicu.Lucia je deportovana Mexico,i sreće se sa svojom mlađom sestrom Lilianom koja joj kaže da je ona sramota za porodicu,iako je ista Liliana odgovorna za sestrinu nesreću.
Lucha prihvata da je potpuno sama i počinje da traži posao i djevojčicu za koju je obećala da će se pobrinuti...
S druge strane zgodni šef Odjeljenja za borbu protiv narkotika Daniel Ponce živi mjenjajući mnoge ljubavnice i posvećen je poslu.Kao dijete je prisustvovao hladnokrvnom ubistvu njegove majke.Uradiće sve da uhvati šefa narko kartela Oligarria Marea kojeg zovu El Diablo.
Lucha je dobila posao u bolnici i uspjela je pronaći malu Roxanu koja živi sa tetkom prostitutkom.U bolnici u kojoj radi upoznaje Amparo Ponce , Danijelovu tetku koja se brinula o njemu.One se jako zbliže,a vremenom se Lucha i Daniel zaljube.Liliana spremna na sve da bi ih razdvojila,otkriva Danielu da je Lucha bila u zatvoru,a on je jako razočaran,ostavlja.
U međuvremenu je radeći u bolnici Lucha upoznala i Cesara Mondragona,Danielovog polubrata.Međutim Lucha ne zna da su oni polubraća.
Jednog jutra Lucha zatiče Cesara ispred njegove kuće upucanog,a on joj pred smrt daje kompjutersku memoriju i kaže joj je da je odnese njeogovom bratu i da samo njemu vjeruje.Umro je prije nego što joj je stigao reći ko je njegov brat.Kasnije,Lucha saznaje da je to Daniel.
Od tog momenta počinje Luchina borba da nađe Cesarove ubice,a mora da brine o maloj Roksani nad kojom je uz Cesarovu pomoć dobila starateljstvo.
U međuvremenu i Daniel traži ubice svog brata,a naročito nepoznatu ženu za koju se smatra da je umiješana...

Uloge

Aracely Arámbula - Lucia Durán "Lucha"
Erik Hayser - Daniel Ponce Mondragón
Aylin Mujica - Liliana Durán
Aarón Díaz - Cesar Mondragón
Gabriel Porras - Olegario "El Diablo"
Geraldine Zinat
Alexandra de la Mora - Helena Durán
Aldo Gallardo - Carlos Gallardo
Javier Diaz Dueñas
Manola Diez - Claudia Durán
Diego Soldano - Genaro Cabello
Macarena Oz - Roxanita
Zuleyka Andrade - Sandra Fontana
Anastasia Acosta - Consuelo Durán
Alejandro Camargo - Abel Durán
Fede Porras - Ignacio Echeverría Durán

Prijavi post

Post subject: Re: Los Miserables
PostPosted: sub mar 22, 2014 11:58 pm 

Ovo planiram da gledam. Priča mi deluje zanimljivu, seriju radi Argos, Aracely prelepa... Šta više da tražim? :-D

Prijavi post

PostPosted: ned mar 23, 2014 12:59 am 

I ja!I to jedva čekam!Aracely obožavam! :love: I njoj pristaju ovakve uloge jakih žena!Voljela sam je oduvjek,ali nakon Patrone još više.Samo da ostatk ekipe bude dobar.Željno isčekujem novosti!U svakom sučaju dobra priča + Aracely = gleda se! :-D
Negde pročitah da će prikazivanje biti tek 2015.To je bio komentar negdje.Nadam se da nećemo toliko čekati.

Prijavi post

PostPosted: uto mar 25, 2014 7:33 pm 

Ja mislim da će da ide posle En otra piel. Obično ta zvučna imena (čitaj mekičke glumice) stave u 21h, kako bi udarili kontru univisionu. Pre neki dan sam pročitao negde da je juče krenuo kasting, tako da će verovatno krenuti sa emitovanjem tamo negde u oktobru. Ne verujem da će EOP imati preko 150 ep.

Prijavi post

PostPosted: uto mar 25, 2014 7:46 pm 

Nadam se.Baš jedva čekam. :-D Voljela bih Gonzala Garciu u glavnoj ulozi.To bi bio pun pogodak. :-D

Prijavi post

PostPosted: sri mar 26, 2014 8:10 pm 

slika

Prijavi post

PostPosted: sub apr 12, 2014 10:04 pm 

slika

Prijavi post

PostPosted: sri maj 14, 2014 12:34 pm 

Erik Hayser glavni protagonista

slika

Vest da će Erik glumiti uz Arasely potvrđena je sinoć na Upfrontu Telemunda

Prijavi post

PostPosted: sri maj 14, 2014 10:21 pm 

Hm nisam pretjerano oduševljena,ali ajd' :-D U svakom slučaju,jedva čeekam ovo ! :love:

Prijavi post

PostPosted: čet maj 15, 2014 2:29 am 

Aylin Mujica je deo glumačke postave serije

slika

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Next