It is currently čet jun 29, 2017 5:46 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Author Message
 Post subject: Re: Los Miserables
PostPosted: sub feb 07, 2015 8:25 am 

oko 120 će biti epizoda, Baštovan :D kreće negde u martu ;)

Prijavi post

PostPosted: sub feb 07, 2015 11:17 am 

Super sto nema previse epizoda, taman da zavrsim to sto prije.

Prijavi post

PostPosted: uto feb 24, 2015 8:42 pm 

Poslednja epizoda će biti prikazana 24. marta

Prijavi post

PostPosted: sri mar 25, 2015 1:28 pm 

Sinoć završeno emitovanje

slika
slika
slika
slika
slika
slika

iz zadnje epizode

Prijavi post

PostPosted: sri mar 25, 2015 6:40 pm 

Prijavi post

PostPosted: čet mar 26, 2015 2:46 pm 

slika
slika
slika
slika
slika
slika

Prijavi post

PostPosted: čet mar 26, 2015 2:46 pm 

slika

Prijavi post

PostPosted: pet mar 27, 2015 8:47 pm 

Izbacivanje:najviše poena koga ne voliš.

Prijavi post

PostPosted: uto apr 14, 2015 8:52 am 

Konačno sam završila gledanje :zzz:
Lucia u zadnjoj epizodi savladala dva naoružana muškarca, oduzela im oružje i onesvjestila ih. :lol: :lol: :lol: Komedija... :roll:
Generalno sam razočarana serijom. Koliko sam joj se radovala toliko me je poslije smorila. Jedva sam se natjerala da odgledam zadnjih 20 epizoda. Mogla je biti dobra priča, bar su sinopsis i promosi nagovještavali odličnu priču, međutim loše je razrađena. Bilo je toliko gluposti u scenariu. Šteta jer sve ostalo u seriji odlično, počev od glume. U stvari da nije bilo Aracely, Aylin i Porrasa (naročito Aracely zbog koje sam se tjerala da ovo gledam) odavno bih odustala.
Čak me i Aracelin lik nervirao u zadnje vrijeme. Volim uloge jakih žena, ali ne volim pravljenje superheroja od glavnih junakinja. Npr policija nikad ne bi pronašla dokaze protiv Diabla da nije nje, potom njeno spašavanje Danijela ... Glavni lik mi se odavno smučio (mnogi su mi draži likovi Diega Soldana i Aarona Diaza). Najkomičniji momenat mi je bio kada Daniel kaže Marini da ga podsijeća na njegovu tetku. :lol: (lijep kompliment od muškarca u kojeg ja zaljubljena) Od kad je Luchu optužio za ubistvo, čekam scenu u kojoj saznaje da je to bila Liliana.Mogla se od toga napraviti drama, kad sazna sa je voljenu krivo optužio, a još je i prevario sa ženom koja je upravo odgovorna za ubistvo. Međutim te scene bukvalno nije bilo. Nekako se razvodnila, u jednoj epizodi se počinje sumnjati da je Lucha nevina, u petoj postaje siguran, u jednom momentu Lucha ukapira i kaže mu da je Liliana ubica, i njegova reakcija je skroz izostala. A to sam najviše i čekala.
Na kraju je ono što je poenta priče stavljeno u drugi plan, a to je žena koja je nevina, a optužena za zločin. Na to je bilo najmanje pažnje posvećeno. Nakon što je osude, izdejstvuje se novo suđenje ( ne poznajem pravo,ali pretpostavljam da bi trebali jaki dokazi da bi se to desilo) i na novom suđenju je oslobode za čas jer nije bilo dokaza (a ne znam na osnovu čega su je onda osudili) Toj priči je dato najmanje prostora.
Potom se 90 epizoda i cijeli zaplet sveo na traženje fleške. Kad su Vicky , a potom Lucia našle , reakcija im je bila :"Što da radim s ovim?" "Progutaj je" - pomislila sam. Što bi mogle raditi sa fleškom na kojoj je snimak zločina, još kad im bliske osobe rade u policiji? :roll:
Ono što mi se takođe nije dopalo je smrt ženskog lika koji je među boljima u seriji :sad:
O svim nebulozama u scenariu neću ni pisati, dan bi mi trebao, a već sam neke ranije pominjala . Pomenuću samo da je glupost što se u običnoj bolnici koja "živi" od donacija izvode složene operacije poput transplantacije srca i uklanjanja tumora iz mozga, a dr Mayorca je specijalista za sve, on je i ginekolog i kardiolog, i sve po potrebi. :rofl: Potom bi bilo logično da kriminalci koji uspiju pobjeću preko granice ( a do tada su neometano šetali gradom , Nuriu od početka serije jure) ostanu tamo gdje su ako im je tamo već dobro, međutim ne, za scenariste je skroz logično da se vrate u Mexico i to da bi se svetili Danielu i Luchi.
E, da i Octaviova kćerka nikako da poraste , samo u zadnjim epizodama prolazi pola godine, a ona je na kraju i dalje novorođenče.
Kraj glavnih negativaca je nemaštovit i toliko puta viđen.

Sve u svemu, veliko razočaranje. Jedino što mi se dopalo je jedna pouka koju nosi serija(mada se nije o tome naročito govorilo) Naime, preferiranje jednog djeteta u odnosu na ostalu djecu nikad ne može izaći na dobro. To zaista razara porodicu i izaziva netrpeljivost među djecom. Ima toga i u realnom životu i nikad na dobro ne uzađe ( dobro niko nije postao baš monstrum kao Liliana). Ali poenta je da njen otac preferirao Luciu jer je ona jedino dijete od žene koju je volio što je izazivalo gorčinu kod Lilianine majke, Frenande. Fernanda potom Luciji zagorčava život, a svoju omiljenu ćerku Lilianu je punila mržnjom protiv sestre. Sve što je Liliana u stvari radila je vođeno mržnjom protiv sestre. Inače, svaka čast Aylin. Rođena je za takve uloge. ;)

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11