It is currently sri jun 28, 2017 3:55 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 314 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
Author Message
 Post subject: Re: La vecina
PostPosted: pet jan 29, 2016 4:21 am 

164. epizoda

slika
slika

Sara i Antonio su se sreli ujutro na izlazu iz zgrade

Antonio: Sara..
Sara: Nema tvoje supruge na terasi da ti poželi lep dan
Antonio: Nema je, otišla je u hotel
Sara: Hm, kakav čudan brak
Antonio: Čudan. Hoćemo li zajedno u firmu?
Sara: Ja ću malo kasniti, zvao me Pedro da se nađemo da mi predloži neki posao
Antonio: Ne Sara, nemoj opet sarađivati sa njim
Sara: Opet ćeš početi..
Antonio: Preklinjem te
Sara: Ako mi kažeš tvoje razloge možda te poslušam
Antonio: Znaš šta, zaboravi. Znam da tebe nije briga za moje mišljenje

slika
slika

Antonio je poludeo i otišao napasti Pedra da ostavi Saru na miru

slika
slika

Ovaj mu je rekao da će se to desiti kada on počne sarađivati, te mu dao rok da razmisli dok ga ne nazove

slika

Tada je zvao Saru da otkaže sastanak kako bi dao Antoniu na znanje da misli ozbiljno

slika
slika

Titina je došla maltretirati Nataliu govoreći joj da će se sve promeniti kada se porodi

slika

Edwina se udružila sa grupom pustolova i krenula u pretraživanje ostrva

slika

Simon je i dalje čekao spas

Prijavi post

PostPosted: pet jan 29, 2016 5:16 am 

165. epizoda

slika
slika

Ricardo se vratio u firmu i pozvao Saru da se informiše o njenom poslu

Ricardo: Važi, razgovaraćemo još o poslu, nego znam da se ovde u San Gasparu lepo živi, a ja se osećam tako usamljeno. Bi li pristala da odemo na kafu?

slika

Antonio je čuo razgovor i uleteo unutra

Antonio: Sara, dopusti mi molim te..
Sara: Da, da…
Antonio: Rekao sam ti da se kloniš Sare
Ricardo: Haha, ne preteruj. Pozvao sam je da čujem njene planove vezane za posao
Antonio: A kafa na koju si je pozvao, šta s tim?
Ricardo: Pa da razgovaramo o tome
Antonio: Ovde razgovarajte!
Ricardo: Hah, molim te Antonio, nemoj mi reći da si ljubomoran?
Antonio: To te se ne tiče i nemoj insistirati sa Sarom, već sam te upozorio

slika
slika

Sara: Mogu li ti ukrasti par minuta?
Antonio: Da, naravno
Sara: Htela sam te pitati šta smem Ricardu reći u vezi posla?
Antonio: Ovo je novost. Otkad si ti postala tako obazriva?
Sara: Ko kaže da nisam obazriva? Dobro, možda sam samo malo više komunikativna. Zanima me to jer si mi jednom spominjao da on nije osoba od poverenja
Antonio: Da, sa njim se nikada ne zna. Istina je da bi trebao znati stvari na kojima radiš, ali što se kafe tiče to ostavi po strani.. očito je da želi koketirati
Sara: Haha, koketirati, ma daj, on je poslednji muškarac na zemlji u kojeg bi se zagledala
Antonio: Smiruje me to saznanje. Mogu li te pitati postoji li neki drugi tip u kojeg bi se mogla zagledati?
Sara: Kakav si ti glupan..
Antonio: Šta mi je htela reći sa ovim? Jesam li ja njen tip?

slika
slika

Natalia je otišla na kupalište u susedno mesto i tamo slučajno videla Titinu

slika

Šokirala se kad je ugledala bez stomaka

slika

Antonio je svima slagao da ide u grad rešiti neki posao, a zapravo je pristao tajno se naći sa Pedrom

slika
slika

Umesto Pedra se pojavio njegov čovek, stavio mu povez i odveo ga u nepoznato

Prijavi post

PostPosted: ned jan 31, 2016 2:57 am 

166. epizoda

slika

Antonio je doveden pred Pedra na nepoznatu lokaciju

slika
slika

On mu je jasno dao do znanja da očekuje ne samo da se Antonio ne meša, već i da mu pomogne prikriti njegove prljave poslove

slika

Kako bi ga uverio pokazao mu je dokaze ilegalne cevi gasovoda zbog koje bi Sara mogla u zatvor, te Antonio nije imao izbora već da pristane

slika
slika

Sara se zatekla u Antonijevoj kancelariji kad je zvonio telefon

Sara: Kancelarija Antonia Andrade, izvolite?
Isabel: Šta ti radiš u kancelariji mog muža?!
Sara: Radim tu. Šta ti treba?
Isabel: Da se skloniš odatle droljo! Nemaš srama! Spetljala si se s njim još kada smo bili u vezi i ne prestaješ ni sada kada smo u braku
Sara: Boli me uvo za tvoj status! Nemam razloga slušati tvoje uvrede!

slika
slika

Sebastian: Ko je to bio?
Sara: Ova ogromna s kojom se Antonio oženio. Stvarno mi nije jasno kako se mogao oženiti za nekoga kao što je ona..
Sebastian: Ma taj brak je farsa, čak i ne žive zajedno! ..Mmhm..
Sara: Farsa? (tada je zazvonio telefon i ostala je bez odgovora)

slika

Antonio je osećao grižnju savesti što su Saru zbog njega uvukli u prljave poslove, a on je nije otvoreno upozorio na Pedra

slika

Simon je bio u vrlo lošem stanju kada su ga pronašli neki pustolovi

Prijavi post

PostPosted: uto feb 02, 2016 7:20 pm 

167. epizoda

slika

Kako bi unapredila ponudu u restoranu, Sara je išla na prezentaciju pripreme specijaliteta što se održavalo u hotelu

slika
slika

Kada je prolazila kroz hotel iznanadio je prizor koji je videla, Isabel i Ricardo su bili zajedno

Sara: I ja sam drolja?! Zna li ovo Antonio, jesu li zbog tvoja razdvojeni?!

slika

Zastala je da zabeleži taj trenutak

slika

Kada se vraćala kući Antonio je sreo u hodniku i pozvao kod njega u stan da ozbiljno razgovaraju

slika
slika

Antonio: Moram ti reći mnogo toga, mnogo..
Sara: Ako misliš na to da si loše sa Isabel, to znam..
Antonio: Da jesam, pored nje mi je pakao živeti, ali u ovom trenutku nemam vremena razmišljati o tome. Postoji nešto mnogo bitnije..
Sara: Šta?
Antonio: Postoji cevovod gasa koji prolazi kroz tvoj restoran
Sara: Molim?!
Antonio: Pedro ga je ugradio. Moraš znati da je on na čelu kriminalne organizacije koja krade gas
Sara: Pedro?? Neverovatno, jesi ozbiljan?
Antonio: Ozbiljniji nego ikad. Nisam ni išao u grad već sam se našao sa njim kako bi sklopio pakt da ti ne naudi
Sara: Meni, ali zašto meni?
Antonio: Jer zna da je to najbolji način da me ima u šaci, zato je bio tako prijatan prema tebi, uvek spreman na saradnju. Njegove usluge i pozajmice, sve je to radio kako bi te imao u šaci. Sve je to radio kako bi me naterao da sarađujem, jer je svestan da sam ja u stanju pristati na sve.. kako bi te zaštitio, čak i napraviti pakt s njim što sam i učinio. Toliko puta sam odbio sarađivati sa njim da me stisnuo uza zid da to učinim zbog tebe
Sara: Ne, Antonio ne smeš sarađivati sa kriminalcem samo zato da me zaštitiš
Antonio: Nikada sebi ne bi oprostio da zbog mene završiš u zatvoru
Sara: Celo ovo vreme si se borio protiv njih, ne možeš sada odustati
Antonio: Nećeš me ubediti, za mene si ti iznad svega i svih. Iako moji potezi to ne pokazuju, ti si mi najvažnija u životu..

slika
slika

Sara: Ne znam zašto mi to govoriš kada si učinio sve suprotno tome? No sada je jedino važno da se nastaviš boriti protiv njih, a ne..
Antonio: Sara, nećemo o tome diskutovati, već sam pristao.. Za sada neće ništa učiniti protiv tebe, ali moramo razmisliti šta ćemo učiniti.
Sara: Zašto mi to nisi rekao pre? Ja bi našla načina da se udaljim od njega
Antonio: Nemoj reći da nisam pokušao, čak sam ubedio Padillu da ti pokuša posuditi novac..
Sara: Ali to nije bio način. Mislila sam da si se tako i dalje želeo mešati u moj život uprkos tome što si me ostavio..
Antonio: Jednog dana ćeš..
Sara: Štitiš li me kako bi se iskupio za ono što si mi učinio?
Antonio: Ne, radim to kako te zbog mene ne bi strpali u zatvor. Niko ti neće nauditi ukoliko ja to mogu sprečiti. Nikada ti nisam rekao jer sam mislio da ću to umeti kontrolisati, a jednom kada sve prođe bi ti priznao, međutim situacija mi je izmakla kontroli.. Nikada nisam pomislio da je Pedro toliko dugo pripremao teren da te uvuče kako bi imao način da me pritisne. Podbacio sam..

slika
slika

Ona ga zagrli

Sara: Ne govori to molim te, izvući ćemo se iz ovoga kao što smo i do sada, zajedno
Antonio: Izvući ću te iz ovoga, kunem ti se
Sara: Šta planiraš?
Antonio: Ujutro ću otputovati u grad kako bi razgovarao sa inženjerom Uribe i reći ću mu sve što se desilo sa Pedrom
Sara: On zna da je Pedro odgovaran?
Antonio: Zna, otkad je Nelson progovorio
Sara: Nelson?
Antonio: On je bio špijun koji mu je prenosio sve informacije
Sara: Šta? I kako ste ga otkrili?
Antonio: Nije više mogao to držati na savesti pa je progovorio. Sada je u zatvoru
Sara: Misliš da će inženjer verovati da sam nevina?
Antonio: Daću sve od sebe da mu dokažem da si samo žrtva svega ovoga
Sara: A ako ne? Nisam sigurna da bi stavio ruku u vatru za mene
Antonio: Zašto ne, zna da si vredna i poštena, sam te je zaposlio. Mora mi verovati, inače..
Sara: Inače, šta?
Antonio: Inače ne znam šta ćemo učiniti..
Sara: U redu, u redu.. verujem da ćeš uspeti, verujem u tebe
Antonio: Uprkos svemu mi veruješ?
Sara: Pa recimo.. u nekim stvarima. Reci mi šta da učinim dok si ti u gradu?
Antonio: Prvo, zatvori restoran i smisli neki izgovor..
Sara: Ok, ko još zna za ovo, Fidel?
Antonio: Ne, nisam mu mogao reći jer mi ne bi dozvolio da se nalazim sa Pedrom, on hoće da sve prepustim policiji
Sara: Trebao si ga poslušati
Antonio: I ostaviti te nezaštićenu znajući da si u opasnosti? Nikako. Ponavljam ti, u ovom trenutku mi je najvažnije da ti iz ovoga izađeš slobodna. Sara..
Sara: Hvala ti što me čuvaš
Antonio: Ukoliko se desi da sve ovo propadne želim da odeš odavde
Sara: Ne, to ne, neću bežati kao da sam kriva
Antonio: Poslušaj me, ako Pedro otkrije da sam ga izdao neće čekati ni trenutak da te pošalje u zatvor.. ko zna šta je još u stanju.. Zakuni se da ćeš otići ako bude potrebno!
Sara: Dobro, kunem se, hajde smiri se
Antonio: Čuvaćeš se?
Sara: Hoću, ali ti isto, obećaj mi
Antonio: Obaćajem
Sara: Hvala ti

slika

Sara: Nakon ovog haosa sam mu zaboravila reći da sam videla Isabel sa Ricardom. Jel moguće da on to već zna i zato mi je rekao da je život sa njom poput pakla? A ako ne zna? Mislim da sam ja poslednja koja bi mu trebala reći da ga žena vara..

slika

Isabel je čula Ricardov razgovor u kome spominje da bi Sara mogla u zatvor, pa je nazvala inženjera da mu kaže da je povezana sa kradljivcima

Prijavi post

PostPosted: uto feb 02, 2016 8:57 pm 

168. epizoda

slika
slika

Antonio je stigao u grad, te je nazvao Saru

Sara: Antonio, jesi dobro stigao, razgovarao si već sa inženjerom?
Antonio: Nisam još, upravo sam na putu do njega. Pričaj mi nešto dok ne stignem..
Sara: Bio si u pravu, bila sam u restoranu i sama se uverila da postoji ugrađena gasovodna cev. Osećam se tako glupom što to pre nisam shvatila. Teško ću iz ovoga izaći slobodna..
Antonio: Ne govori to ni u šali, daću sve od sebe da uverim Uribea. Da ti nisam bio tako blizak.. Pedro te ne bi iskoristio. Shvaćaš da je ovo prvi put da sam ja taj koji je tebe uvalio u probleme
Sara: Pa, vratio si mi za sve koje sam ja tebi prouzrokovala
Antonio: Vidi vidi, konačno priznaješ da si me uvalila u mnoge probleme
Sara: Jesam, ali ne možeš ih porediti
Antonio: U pravu si, one u koje si me ti uvukla srećno su završili, dok ovaj.. Sara, obećajem ti..
Sara: Ne, ne, nemoj mi ništa obećavati
Antonio: Dobro u pravu si, nemam ti pravo ništa obećavati, ali dopusti mi da ti kažem nešto, ne mogu više izdržati.. Volim te Sara, volim te svim srcem! .. Ćutiš, i razumem, ali morao sam ti reći. Ok, evo me stigao sam do inženjera, razgovaraćemo kasnije

Sara: Rekao je da me voli.. više ništa ne razumem, ne mogu mu verovati.. ili mogu..

slika

Antonio je pokušao uveriti inženjera u Sarinu nevinost i zamoliti ga za saradnju

slika

On mu je priznao za Isabelinu dojavu o Sarinoj umešanosti i priznao da je sumnjičav oko svega

slika

Laura je uspela pobeći od kuće nakon Pedrovog zlostavljanja, te je nazvala Brunu da traži pomoć

slika

Javila se Sara i obećala otići po nju

slika
slika

Ricardo: Zašto si počeo sarađivati sa Antoniom kada sam ja tvoj čovek za Conatrol?
Pedro: Postoje nivoi, a tvoj je mnogo ispod njegovog. U jednom trenutku sam verovao da si u stanju zauzeti njegovo mesto, ali nisi bio. Zapravo u ovom trenutku mi više nisi potreban
Ricardo: Šta time hoćeš reći?
Pedro: Jednom sam ti rekao da postoji samo jedan način da se izađe iz organizacije

slika

Ricardo: Mene nećeš ubiti!

Prijavi post

PostPosted: uto feb 02, 2016 10:05 pm 

169. epizoda

slika

Pedro: Oružje se vadi samo kada se planira koristiti, a sumnjam da ti imaš petlju za to. Dopusti mi da završim, ne mislim te ubiti, ali shvati u ovom trenutku si ispod Andradea
Ricardo: To je ono što ti misliš!
Pedro: Opusti se. Ja ću te potražiti ako mi budeš potreban. Zahvali se nebesima što sam čovek od reči. Pištolj ću ja uzeti, ti nemaš pojima ni kako se koristi!

slika

Rosa je zvala Brunu da mu kaže kako se Sara nije pojavila kako su dogovorile, te se ne javlja, pa su svi digli paniku da je nestala

slika
slika

Uribe: Doneo sam odluku i odlučili smo da nećemo dozvoliti nikakvu saradnju sa Pedrom, već ćemo slučaj prijaviti federalnoj policiji
Antonio: Ali inženjeru, ako ga prijavite znaće da sam ga izdao i preuzeće mere protiv Sare optužujući je da je deo organizacije
Uribe: Ako je nevina nema se zašto bojati, otvoriće se proces u kome će sve moći dokazati
Antonio: Upravo sam to želeo izbeći
Uribe: Ne razgovaramo sada o tvojim željama. Vrati se odmah u San Gaspar kako bi bio u toku sa svime. Laku noć

slika
slika

Sara se našla sa Laurom i odvela u je motel u kome je na početku bila sa Antoniom, verujući da je tamo neće naći

slika

Isabel je i dalje smeštena u hotelu i vreme provodi sa Ricardom

slika
slika

Fidel: Čuo sam da ste me prevarili inženjeru
Antonio: Da, prećutao sam vam da ću se naći sa Pedrom, ali sada se ne radi o tome. Federalda policija će se umešati u slučaj!
Fidel: Upravo sam sve saznao. Jeste li obavestili Saru?
Antonio: Ne, nisam je mogao dobiti, nazovite Brunu ili nekoga da je potraži, molim vas
Fidel: U tome i jeste problem, Sara se ne pojavljuje, ni Bruno ni iko drugi ne zna ništo o njoj, mislili smo da vi znate

slika
slika

Antonio je iskoristio boravak u gradu da poseti oca koji je izašao iz bolnice, pa se zatekao u porodičnoj kući

Antonio: Sara je nestala, znaš šta to može značiti?! Mogla biti u rukama tih kriminalaca!
Mariana: Ne misli na najgore, možda je samo ostala bez telefona
Antonio: Nikada sebi neću oprostiti ako se Sari nešto dogodi. Nikada nisam uspeo ispuniti ni jedno obećanje koje sam joj dao. Prvo sam joj ponudio posao i nisam joj ga uspeo dati, zaprosio sam je a nisam je mogao oženiti, rekao sam joj da ću je zaštititi od Pedra, ni to nisam uspeo. Mogla bi završiti u zatvoru, sve mojom krivicom. Arango je to učinio samo zato što je znao koliko mi znači
Mariana: Smiri se, moraš biti hladne glave da bi joj mogao pomoći
Antonio: To je jedina žena koju sam zaista voleo, jedina i uvek ću je voleti.. Ne mogu je izgubiti, ne mogu

slika

Sara je nazvala Brunu da mu javi za Lauru, kada je čuo Saru, svi su u kući odahnuli

Prijavi post

PostPosted: sri feb 03, 2016 12:02 am 

170. epizoda

slika
slika

Antonio: Sara! Uh, nemaš pojima kako me raduje čuti te. Mislio sam na najgore, u jednom trenu mi se srušio svet. Jesi dobro?
Sara: Jesam, Bruno mi je rekao da ste mislili da sam nestala. U motelu sam sa Laurom, uspela je pobeći Pedru.
Antonio: U onom motelu?
Sara: Da, nisam pronašla bolje mesto gde bi skrila Lauru, dobro smo. Nego.. gospođa Anunsion ti šalje pozdrave..
Antonio: Nemaš pojima kako mi godi čuti te
Sara: Reci mi kako to da federalna policija traži Pedra?
Antonio: Čelnici Conatrola su odlučili da ga prijave federalnoj policiji i već su krenuli u potragu za njim

slika
slika

Kada su stigli Bruno i ekipa, odlučili su da Lauru i Brunu pošalju negde van San Gaspara

slika

Sara je zvala Antonia za pomoć i on im ponudio Sebastianov stan u Meksiku

slika
slika
slika

Nakon što su mu njegovi ljudi odbili pomoći, Pedro je potražio Ricarda, a tamo se zatekla i Isabel

Pedro: Došao sam da mi pomogneš pronaći moju ženu, pobegla je sa onim idiotom Brunom
Ricardo: I zašto dođavola misliš da bi ti ja pomogao, ne znam ni ko je taj Bruno?
Isabel: Ali ja znam, ako ti ne možeš, ja ću. Ukoliko mi pomognete uništiti Saru, ja ću vama pomoći da nađete svoju ženu
Pedro: Dogovoreno. Sara će svakako pasti. Očekujem uskoro neke vesti

slika

Isabel: Znači ti si bio taj koji je celo ovo vreme opstruisao Antonijev posao?!
Ricardo: Jedan od njih. Dobro došla u klub draga. Sklopiti dogovor s Arangom znači ući u mafiju. I bolje ti je da ne progovoriš ni reč o onome što si saznala ako ne želiš biti uništena
Isabel: Mene jedino zanima uništiti onu komšinicu!

slika

Simona su uspeli spasiti i uskoro će ga poslati u grad odakle će moći kontaktirati porodicu

slika

Edwina i dalje pretražuje teren u potrazi za Simonom, iako je polako napušta entuzijazam

slika

Sara je čula susedna vrata pa je izletela misleći da je Antonio

slika

No tamo je zatekla Isabel koja je došla u stan kako bi pokušala saznati nešto o Bruni

Isabel: Ti? Ne mogu verovati, došla si proveriti da li se Antonio vratio?
Sara: Da, moram razgovarati sa njim
Isabel: O čemu?
Sara: O stvarima koje te se ne tiču
Isabel: Kako te nije sramota juriti oženjenog čoveka?
Sara: Tebe bi trebalo biti sramota, nisi ništa do obične drolje koja se sa ljubavnikom ljubaka po javnim mestima
Isabel: Još si i poludela, odakle ti to?
Sara: Videla sam te sa Ricardom u hotelu. Ko bi rekao za jednu Isabel Cisneros..
Isabel: Iako si videla što si videla, nećeš se zato vratiti Antoniu
Sara: Nije mi jasno zašto si toliko insistirala da se udaš za njega kada mu nabijaš rogove?
Isabel: Ne moram ti davati objašnjenja i bolje ti je da znaš da te Antonio nikada neće doživljavati ozbiljno, ako te potražio to je iz očaja. Sada idi, teba da se vrati u svakom trenutku, kako god bilo ja sam i dalje njegova supruga

slika
slika

Sara je na terasi razgovarala sa Brunom, a Isabel je čula razgovor i shvatila da su kod Sebastiana

slika
slika
slika

Antonio: Sara!
Sara: Ne želim razgovarati s tobom!
Antonio: Šta ti je, zašto si ljuta?
Sara: Odlazi!
Antonio: Ne razumem zašto si ljuta?!
Sara: Zbog svega, počevši od tvoje žene! Reci joj da mi prestane smetati!
Antonio: Isabel je dolazila uznemiravati te?
Sara: To su male reči, jedino što želim je malo mira!!
Antonio: Sara, molim te..
Sara: Odlazi!!

slika

Antonio: Šta dođavola radiš tu, nije ti jasno da ne želim čuti za tebe?!
Isabel: Došla sam ti reći nešto vrlo važno. Sara je povezana sa kriminalcima za krađu gasa
Antonio: To je laž! Kako si zasnala?
Isabel: Čula sam u hotelu
Antonio: Nemoguće jer smo o tome znali samo Sebastian i ja. Ko ti je rekao?!
Isabel: Pusti me
Antonio: Ne dok mi ne kažeš
Isabel: Kažem ti čula sam
Antonio: Znaš šta idi, idi odavde!
Isabel: Ja sam tvoja žena
Antonio: Nažalost! I upozoravam te, zaštitiću Saru i od tebe i od svih koji joj žele nauditi
Isabel: Da vidimo hoćeš li moći

slika

Isabel je odmah javila Pedru da ima informacije i tražila protuuslugu da uništi Saru

slika

On joj je rekao da je u njenom restoranu ilegalna gasovodna cev

slika

Isabel je odmah otišla do govornice i kao anonimni pozivatelj obavestila policiju o tome

Prijavi post

PostPosted: sri feb 03, 2016 1:52 am 

171. epizoda

slika

Antonio se povezao sa čovekom koji je radio na izveštaju pronevere njegovog oca

slika

Sebastian: Šta ti je rekao?
Antonio: Da cifre koje je on istražio nemaju veze sa ovima koje mu pominjem. Pošto nije hteo sarađivati, maknuli su ga sa ovog slučaja. Kako čudno, zar ne?
Sebastian: Da ne progovori
Antonio: Da, sve se poklapa! Sada više nema sumnje da je neko podmetnuo mome ocu. Mora da je to Isabel. Sve je učinila da me se dočepa, prokletnica! Odmah ću otići do nje..
Sebastian: Ne, čekaj! Optužićeš je bez dokaza, ne budi lud
Antonio: Ne mogu ostati na ovome, suočiću se s njom!

slika

Dobio je poziv od Fidela koji mu je javio da policija traži Saru, zvao ga je i šef da mu kaže da je otpušten

slika

Uribe: Upravo sam otpustio Antonia i ti ćeš zauzeti njegovo mesto u Conatrolu San Gaspar
Ricardo: Zar nećete to prepustiti Sebastianu?
Uribe: Ne, ti se pobrini za to
...
Ricardo: Zašto je ova ponuda morala doći onda kada je više ne želim?!

slika

Antonio je uspeo pronaći Saru kod padre Vicentea i reći joj da je traže i da se mora skriti

slika

Fidel mu je javio da je policija krenula padre Vicenteu po Saru

slika

Dok je padre razgovorom zadržavao policiju, Sara se presvukla i pobegla na druga vrata s Antoniom

slika
slika

Kada je čuo policijski auto, Antonio je zgrabio i poljubio

Sara: Čemu ovo?
Antonio: Kako bi im zavarao trag
Sara: Nema potrebe, obučena sam u muškarca
Antonio: Dobro.. nije važno, neka misle šta hoće. Idemo?
Sara: Idemo

slika

Tada je naišao Fidel i povezao ih

slika
slika

Pedrovi ljudi koji su mu sada okrenuli leđa, pritisnuli su Ricarda da im kaže gde je i on im je priznao da je otišao u Meksiko

slika
slika

Fidel: Moraš otići odavde čim pre!
Sara: Otići iz San Gaspara?
Antonio: Ja ću ići sa tobom
Sara: Ti nemaš zašto ići sa mnom
Antonio: Neću te ostaviti samu
Sara: Ostani, ako pođeš sumnjaće i u tebe i stvari će se pogoršati.
Antonio: Nije me briga, ako tebe okrivljuju, neka krive i mene
Fidel: Inženjeru, ne činite ništa nepromišljeno
Antonio: Želim se uveriti da će ona biti dobro. Ako je rizik da me okrive, prihvatam ga
Sara: Ne. Ne želim da ti se desi nešto loše zbog mene.
Antonio: Zbog tebe, pa ti nisi ni za šta kriva
Sara: Ako zaista želiš učiniti nešto za mene moraš ostati, bežeći sa mnom nećeš ništa postići. Nećeš mi moći pomoći
Antonio: Neću ni ovako moći, ostao sam izvan Conatrola
Sara: Ali ni za šta te ne optužuju, osim toga imaš Sebatiana i Rafu koji ti mogu preneti informacije
Fidel: Sara je u pravu inženjeru

slika
slika
slika

Sara: Ostati molim te, obećajem ti da ću ti se javiti
Antonio: Dobro.. Idi kod Laure i Brune, tamo ćeš biti sigurna
Sara: Slažem se

slika
slika

Fidel: Ja ću Saru odvesti do izlaska iz sela, a posle te molim Sara da odeš do grada autostopom
Antonio: Drži karticu
Sara: Ne, molim te
Antonio: Prestani, trebaće ti novac i uzmi ga. Pasvord je 1329
Sara: Ne mogu to prihvatiti
Antonio: Biće ti potrebno, ponovi broj. Ponovi broj.. 1329
Sara: 1329. Hvala ti
Antonio: Ne brini, za ljubav se ne zahvaljuje

slika
slika

Antonio: Čuvaj se, ako ti se nesi nešto, umreću

slika

Pedru se pokvario auto dok je putovao u Meksiko, a više nije imao koga nazvati za pomoć

Prijavi post

PostPosted: sri feb 03, 2016 3:23 am 

slika
slika

Prijavi post

PostPosted: sri feb 03, 2016 3:23 am 

slika

Ovom slikom se Esmeralda Pimentel oprostila od serije

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 314 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next