It is currently pon jun 26, 2017 5:34 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 248 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Next
Author Message
 Post subject: ** La reina de las villanas **
PostPosted: sub feb 08, 2014 1:24 pm 

Iako preferiram pozitivke čvrstog karaktera, moram priznati da su negativke zanimljivije za gledanje, uvek se nešto sa njima dešava i uglavnom one budu te koje pokreću ta dešavanja :D Ima dosta sjajnih villana, ali koja bi mogla biti kraljica negativki? :D

slika

Pa, mogli bismo dobiti odgovor na to pitanje kada bih ja pokrenula jednu forumsku igricu, čiji je krajnji cilj da glasanjem dođemo do spoznaje koja nam je najbolja negativka, koja zaslužuje krunu :D
Mada, ne bih ja bila ja da ne komplikujem... Zapravo sam mislila da imamo 3 kraljice negativki, svaka u svojoj kategoriji.

Malo je nepravedno upoređivati negativku koja je npr. žešći serijski ubica sa negativkom čije je najveće zlodelo razdvajanje glavnog para na jedno vreme, jednostavno nisu isti tip negativki. Zbog toga bih podelila villane na 3 kategorije-ZELENU, PLAVU i CRVENU. Da objasnim kategorije...

ZELENA-ovo su najbezopasnije i najbezazlenije negativke (ako se tako može reći). Karakterišu ih osobine poput razmaženosti, egoističnosti, hirovitosti, licemerja, ljubomorne su, zavidne, najviše vole sebe i svoj odraz u ogledalu, nemoralne i promiskuitetne, klasične bitches :D
Retko su spremne da odu predaleko, imaju neke granice, ponekad zbog kukavičluka, ponekad zbog nedostatka pameti, a ponekad zato što prosto imaju pametnija posla. Njihov kraj ne mora da bude loš, mogu i da se promene i postanu dobrice :D

PLAVA-ovo su one negativke koje su praktično spremne na sve, ali ne uvek i ne iz bilo kog razloga, u pitanju su negativke srednjeg tipa. One uvek imaju jak motiv za ono što rade i to takav motiv koji može gledaocima da deluje kao opravdan. Iako opasnije od zelenih, kod njih se čak mogu pronaći i neke pozitivne osobine. Neke su sposobne da osećaju ljubav prema određenim ljudima. Nisu površne i imaju funkcionalan mozak. Moguća je promena i pokajanje.

CRVENA-ovo nisu negativke, ovo su monstrumi u ljudskom obliku :D Najgora sorta, spremne da idu do kraja ako treba (i ako ne treba), spremne da ugroze i/ili povrede svoje najbliže, u suštini ne vole nikoga a sve i da kažu da vole to je ipak posesivnost a ne ljubav, neretko su psihički poremećene, ali nije pravilo. Male su tj. nikakve šanse da njihov kraj bude lep i srećan.

U svakoj kategoriji će biti 24 takmičarke. Tok takmičenja će biti sledeći:

*Prvi krug-takmičarke će biti podeljene unutar svoje kategorije na 4 grupe, svaka grupa će se sastojati iz 6 takmičarki, čisto iz praktičnih razloga. Znači bile bi zelena I, zelena II, zelena III..., pa plava I.... i ja bih postavljala grupu po grupu-prvo zelenu I, pa plavu I, pa crvenu I, pa zelenu II, plavu II i tako do kraja.

U prvom krugu će se davati ocena od 1 do 10 za 2 stvari pojedinačno-fizički izgled negativke i njene negativne karakterne osobine. Što villana bolje izgleda-dobija veću ocenu, što su joj negativne osobine dominantnije i izraženije-dobija veću ocenu :D

Posle ocenjivanja svake grupe, izbacivaću rezultate, ali kada ocenimo sve 72 takmičarke onda ću izbaciti rang listu tj. ukupno 3 rang liste. Takmičarke će biti rangirane po proseku koje su ostvarile u prvom krugu i 12 poslednjih na rang listi iz svake kategorije napušta takmičenje, a 12 ostaje.

*Drugi krug-ostalo je 12 negativki po kategoriji, ukupno njih 36. Biće podeljene na 3 grupe sa po 4 takmičarke, takođe iz praktičnih razloga. Grupe ću naravno postavljati po principu zelena I, plava I, crvena I... zelena II, plava II i tako do kraja.

Takođe bismo davali ocenu od 1 do 10, ali za jednu stvar samo, a to je za negativkin kraj :D Postavljaću klipove, a ako ih baš nema onda opis negativkinog kraja, ocena treba da bude srazmerna onome kakav je po vama kraj određene negativke, ocena će biti veća što je kraj interesantniji, šokantniji, pravedniji i ostalo :D

Isto ću izbacivati rezultate posle svake grupe i na kraju rang listu za svaku kategoriju. Sada ispada njih 6 poslednjih na rang listi i u svakoj kategoriji ih ostaje 6.

*Treći krug-ovo su polufinale reklo bi se. Imamo ukupno 18 takmičarki, 6 po kategoriji, podeljene na 2 grupe sa po 3 takmičarke unutar svoje kategorije. Glasamo od 1 do 10 za određeni negativkin postupak. Naime, ja ću postavljati youtube klip ili link videa sa određenim negativnim postupkom villane, to može biti prevara, izdaja, laganje, otmica, ubistvo, mučenje... Što je taj postupak gori, time je ocena veća :D
Na kraju ide naravno rang lista i sada u svakoj kategoriji poslednje 3 na rang listi ispadaju i ostaju po 3 takmičarke u svakoj kategoriji.

*Četvrti krug-ovo su finale i nema zadatka, već dajete 10, 20 ili 30 bodova negativki iz svake kategorije. Znači prvo bodujemo zelenu, pa plavu i na kraju crvenu kategoriju. 30 bodova ide onoj za koju želite da pobedi i bilo bi dobro uz svako bodovanje napisati kraći komentar o toj negativki (tipa da li vam je draga ili ne, zašto, da li zaslužuje finale i slično).

I eto, tako ćemo stići do 3 kraljice negativki, svaka u svojoj kategoriji :D

Dakle, kako vam se sviđa ova zamisao? Da li ste za ili protiv? :D :D

Post subject: Re: ** La reina de las villanas **
PostPosted: sub feb 08, 2014 1:33 pm 

O da,odlična zamisao.Samo naprijed.Svidja mi se što su podjeljene u kategorije i što glasamo u raznim kategorijma.Jedva čekam. :D

PostPosted: sub feb 08, 2014 1:40 pm 

:shock: Auu mnogo posla,glasanja ali ako si ti spremna y mi smo! :o :mrgreen:

Izbacivanje:najviše poena koga ne voliš.

PostPosted: sub feb 08, 2014 2:37 pm 

Ja sam ZA!
Svaka cast za ideju!

PostPosted: sub feb 08, 2014 2:43 pm 

Sviđa mi se ideja ;) Nadam se još boljoj realizaciji :D

Mi smo na starom forumu imali već izbor za najbolju negativku i ako se dobro sjećam pobijedila je Sara (Maritza Rodriguez) iz ERDA :D Baš me zanima da le će se ponoviti slična situacija :D

PostPosted: sub feb 08, 2014 2:52 pm 

ValeriaStewart je napisao/la:
Mi smo na starom forumu imali već izbor za najbolju negativku i ako se dobro sjećam pobijedila je Sara (Maritza Rodriguez) iz ERDA Baš me zanima da le će se ponoviti slična situacija

ERDA je bila pre 5-6 godina, bilo je još negativki od tada :lol:
Ne znam, videćemo šta će biti, ali prvo da vidim koga sve da ubacim u takmičenje, a tu ćete mi pomoći vi svojim predlozima :D

Dakle, do srede mi možete slati predloge negativki na pp i naznačite u koju kategoriju biste ih "strpali" ;) Ja naravno imam svoje predloge, ali ne podnosim jednostranost i neravnopravnost i zato želim da znam i vaše preferencije :D

Taman do srede mogu da modifikujem ponešto, odlučim tačan broj takmičarki i slično ;)

dikirbd je napisao/la:
Auu mnogo posla,glasanja

Diki, tu je moj verni prijatelj kalkulator :lol:
A biće puno posla, ali imamo vremena, tako da opušteno samo :D

PostPosted: sub feb 08, 2014 2:58 pm 

Ana Iustitia je napisao/la:
ERDA je bila pre 5-6 godina, bilo je još negativki od tada :lol:
Ne znam, videćemo šta će biti, ali prvo da vidim koga sve da ubacim u takmičenje, a tu ćete mi pomoći vi svojim predlozima :D

Takmičenje je završeno nekad prošle godine tako da su učestvovale sve negativke do tad ;)

Kasnije ću ti poslat svoju listu ;)

PostPosted: sub feb 08, 2014 9:08 pm 

Sjećam se tog takmičenja.Navijala sam za Veroniku iz Marine,znam da je bila negdje pri vrhu. :D

PostPosted: ned feb 09, 2014 8:10 pm 

Super ideja, radujem se ovoj temi! Najveći deo posla je na tebi, mi smo i više nego spremni! ;)

PostPosted: pon feb 10, 2014 10:37 pm 

Uvodni post sam izmenila tj. izmenila sam neke elemente i pravila takmičenja, tako da je sada to definitivno i neće više biti nikakvih promena. Sa forumskom igricom krećemo u sredu uveče :D

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 248 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Next