It is currently pon jun 26, 2017 5:40 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Author Message
 Post subject: La doña
PostPosted: pet maj 15, 2015 8:02 pm 

slika

Telemundo, 2016.

Sinopsis

Altagracia je žena divlje naravi i fatalne lepote poznata po tome da seje strah među muškarcima i onima koji je okružuju. Ona je gospodarica svoga mesta i nema onoga koji može da izbegne njenu okrutnost. Njena ambicija i želja za osvetom nemaju granica čak ni kada se radi o vlastitoj kćeri. Ono što ne može da dobije silom, postiže crnom magijom kojoj se priklonila nakon svoje velike životne tragedije kada je bila žrtva silovanja. U jednom trenutku u njenom životu će se pojaviti muškarac, jedini pred kojim će ona biti slaba..

Uloge

Aracely Arámbula - Altagracia Sandoval Ramos "La Doña"
David Chocarro - Saúl Aguirre
Danna Paola - Mónica Hernández Sandoval
Rebecca Jones - Yesenia Sandoval Ramos
Diego Soldano - Daniel Llamas
Carlos Torres - Felipe Valenzuela
Andrea Martí - Regina Sandoval Ramos
Michelle Olvera - Isabela Sandoval
Jose Maria Galeano - Braulio Padilla
Leo Deluglio - Diego Padilla
Daniela Bascopé - Valeria Puertas
Mario Morán - Emilio Cabral
Mauricio Isaac - Justino Lopez "Lopecito"
Gabriela Roel - Azucena Aguirre
Odiseo Bichir - Lázaro Hernández
Rafael Sánchez-Navarro - Jaime Aguirre
Roberto Quijano - Gabino
Juan Ríos - Rafael

Prijavi post

Post subject: Re: Doña Barbara 2015.
PostPosted: pet maj 15, 2015 8:02 pm 

Telemundo radi rimejk svoje hit serije

slika

Prošlo je tek 6 godina otkako je emitovana, a Telemundo već radi obradu svoje uspešnice "Doña Barbara", serije koja je ostvarila međunarodni uspeh. Ta odluka je i službeno potvrđena na nedavnom Upfrontu, a za glavnu protagonistkinju je odabrana Aracely Arambula. Zanimljivo da je ovo već drugi put da će Aracely biti junakinja obrade nekog klasika Edith Gonzalez. Prvi put je to bila "Corazon salvaje", koja nije tako uspešno prošla. Genesis Rodriguez, jedna od glavnih likova iz originalne verzije izrazila je svoje nezadovoljstvo ovom preuranjenom odlukom Telemunda.

Prijavi post

PostPosted: pet maj 15, 2015 8:04 pm 

Prijavi post

PostPosted: pet maj 15, 2015 8:36 pm 

I Aracely zaređala sa sličnim ulogama. :-D Mada koliko god da je volim i drago mi je zbog uloge, najiskrenije sumnjam da može biti dobra u toj ulozi kao Edith. ;) U ovom klipu izgeda odlično. Gledaću sigurno, bar u početku. E sad ako bude loše neću se mučiti kao s Jadnicima.

Citat:
Genesis Rodriguez, jedna od glavnih likova iz originalne verzije izrazila je svoje nezadovoljstvo ovom preuranjenom odlukom Telemunda.

Jao neka ćuti. :enf: Marisela mi je grozna lik i ona je mi je bia grozna. Jedna od naomraženijih protagonistkinja. :sick:

Citat:
Prošlo je tek 6 godina otkako je emitovana, a Telemundo već radi obradu svoje uspešnice "Doña Barbara"

E to jeste čudno. Serija je bila relativno skoro, vjerovatno misle da će Aracely i već isporbana priča kod publeki biti dobitna kombinacija.
Zna li se kad počinje ovo?

Prijavi post

PostPosted: čet maj 21, 2015 4:33 am 

Burne reakcije na obradu serije

slika

Nakon objave o rimejku hit serije i negativne reakcije Genesis Rodriguez, na društvenim mrežama su se pojavili negativni komentari zbog prerane obrade ove serije. Poruku Genesis na svom twitteru je podelila i sama Edith Gonzalez. Toj tzv. antikampanji pridružila se i Katie Barberi. Aracely Arambula se našla prozvanom, te je stala u zaštitu svog novog projekta. Ona je poruku postavila direktno Edith Gonzalez u kojoj kaže da ona samo poštuje Telemundovu odluku i kao poslušna zaposlenica izvršava obaveze. Takođe se nadovezala komentarom da ona čestita Zuriji Vega na interpretaciji telenovele koja je rimejk serije u kojoj je ona sama imala glavnu ulogu, aludirajući na to kako se ona ne protivi obradi svoje originalne verzije. Tom prilikom je uputila reči divljenja Edith i njenom glumačkom talentu. Edith joj je samo pristojno uzvratila komplimentima, ne dotičući se teme obrade serije. Inače na društvenim mrežama su se pojavile razne grupe među kojima je i ona 'Reci Ne rimejku Dona Barbare', koju je Genesis podržala.

Prijavi post

Post subject: Re: La doña
PostPosted: čet jan 28, 2016 1:20 am 

Kandidati za ulogu glavnog protagoniste

slika

Jencarlos Canela, David Chocarro, Alberto Pavon i Gonzalo Garcia Vivanco

Prijavi post

PostPosted: čet jan 28, 2016 8:55 am 

Od ovih ponuđenih, jedino Alberta ne bih volio da vidim kao glavnog, svi ostali su mi ok, a David mi je pored Gonzala i Jena omiljeni glumac, tako da, ko god od njih trojice dobije gavnu ulogu, biće mi drago :)
Nakon čega ovo ide?
Trebalo bi da nakon Celie ide Quien es quien?
Eva, la trailera - La dona
La querida del Centauro - El senor de los cielos 4 - Sin tetas si hay paraiso - Senora Acero 3

Prijavi post

PostPosted: čet jan 28, 2016 2:06 pm 

Ja bih voljela da bude Gonzalo. Davida isto volim , ali ne vjerujem da bi bio neki par s Aracely. Jencarlos mi je ok, ali njega isto ne bih voljela kao Aracelinog partnera. Više me zanima ko će biti ćerka. :mrgreen: Mada teško da može biti odvratnija od Genesis.

Prijavi post

PostPosted: čet jan 28, 2016 3:08 pm 

Meni na početku nije bila toliko odvratna, takav je lik :D
Ja bih volio da se ovom serijom vrati Elizabet Gutjerez, da npr odigra ulogu Sesilije, msm da bi joj dobro legla.

Prijavi post

PostPosted: pet jan 29, 2016 1:22 am 

Ne dopada mi se što tako brzo rade rimejk,ali ni original nisam gledala tako da neću ni ovo.Jencarlos msm da je poslednji na listi i da će teško pristati zbog obaveza,nadam se.

Izbacivanje:najviše poena koga ne voliš.

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next