It is currently čet jun 29, 2017 5:35 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Author Message
 Post subject: La casa de al lado
PostPosted: čet sep 11, 2014 5:06 am 

slika
Telemundo, 2011
Broj epizoda: 165

Sinopis

Renato Konde i njegova supruga Eva Spenser godinama žive u harmoniji. Porodični poslovi su odlično napredovali, a njihovo troje dece – Ignasija, Karola i Emilio – imaju svoja interesovanja i žive u svom svetu, ali i dalje su pod istim krovom sa roditeljima. Porodični mir biva narušen kada Ignasija, koja se oporavlja od misteriozne smrti supruga Adolfa, upoznaje Gonzala Ibanjeza i udaje se za njega posle kratkog zabavljanja. Sa druge strane, Gonzalo se udružuje sa Havijerom Ruizom, Renatovim advokatom, koji je oženjen Pilar Arismendi, šarmantnom i očaravajućom ženom.
Ibanjez saznaje da Leonardo, Adolfov brat blizanac, živi u kući Kondeovih. Čovek shvata da stvari nisu baš sjajne u unutrašnjosti njegovog novog doma. Razvija se zamršeno klupko Adolfove misteriozne smrti i svi su sumnjivi. „Ko ga je ubio i zašto?”, pitanje je koje se Gonzalu provlači kroz glavu. Čak i stari baštovan deluje kao da zna mnogo više nego što govori, ali pre nego što stigne da kaže bilo šta, pojavljuje se mrtav u vrtu. Ne znajući da mu je život ugrožen, Gonzalo počinje da istražuje. U jedno je siguran – jedna od osoba koja ga okružuju odgovorna je za Adolfovu smrt. Kondevima se ne dopada njegovo zadiranje u njihovu privatnost i kopanje po prošlosti. Mnogo je očiju koje ga posmatraju, špijuniraju i osuđuju njegovu vezu sa susetkom Pilar, koja svakim danom postaje sve jača i sve više zbunjujuća. Zar se zaljubio u ženu svog poslovnog partnera? Priznaje da umire od želje da je poljubi, a kada to uradi, oboje shvataju da su se našli u nevolji iz koje će vrlo teško pronaći izlaz.
U ovoj priči biće teško razlučiti ko laže a ko govori istinu, ko je dobar a ko loš, kome se može verovati, a koga treba izbegavati. Baš kao i u životu.

Uloge

Maritza Rodriguez - Pilar Arizmendi
Catherine Siachoque - Ignacia Conde
Gabriel Porras - Gonzalo Ibañez
Miguel Varoni - Javier Ruiz
David Chocarro - Adolfo Acosta/ Leonardo Acosta
Karla Monroig - Rebecca Arizmendi
Ximena Duque - Carola Conde
Gabriel Valenzuela - Emilio Conde
Daniel Lugo - Renato Conde
Sofia Stamatiades - Hilda
Felicia Mercado - Eva Spencer
Alexandra Pomales - Andrea Ruiz

Prijavi post

Post subject: Re: La casa de al lado
PostPosted: čet sep 11, 2014 9:05 am 

Gledala sam seriju i meni se dopala. Mada naravno bilo je rupa i nelogicnosti,ali sve u svemu, drago mi je da sam je odgledala. + je ekipa odlicna. :-D

Prijavi post

PostPosted: čet sep 11, 2014 12:03 pm 

Ja nikako da počnem da je gledam, kao i Patronu... naadam se da ću uskoro početi!
Gledao bih čileansku, ali ovdje ima i suviše poznatih faca da bi se odbilo ovako nešto. Možda tek posle Flor salvaje ili Relaciones peligrosas, a možda i ako mi se ne svidi Senora Acero ili Los miserables

Prijavi post

PostPosted: čet sep 11, 2014 12:52 pm 

Patronu toplu preporucujem, jedna od boljih serija, bar novijih! ;) Što se tice LCDAL, kazu svi da je bolji original LFDAL koji i krace traje, ali ipak kao što kazes
Bojan je napisao/la:
ali ovdje ima i suviše poznatih faca da bi se odbilo ovako nešto.

Ximena,Chocarro,Katrin,Migel,Marica,Gabriel, Sofia,Karla.... :adm:

Na znam kakav je taj origianal ,ali meni se i ovaj remake svidio.Osim kazem nekih stvari,ali u svakoj seriji ima nesto sto nam se ne dopadne.

Prijavi post

PostPosted: ned sep 14, 2014 10:58 am 

Pjesma iz serije je jedna od mojih omiljenih,a i entrada :mrgreen:

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ]