It is currently uto jun 27, 2017 8:50 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 612 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 58, 59, 60, 61, 62  Next
Author Message
 Post subject: Re: Kutak za caskanje
PostPosted: čet apr 13, 2017 12:00 am 

Sviđa mi se ideja :)

Prijavi post

PostPosted: pet apr 14, 2017 11:40 pm 

Šta misle ostali o toj ideji? Možete početi da mi šaljete predloge za takmičare koji moraju biti latino glumci iz telenovela, koji se osim glume mogu baviti i muzikom a i ne moraju. Predloge šaljite preko privatne poruke! Kada ustanovimo ko su tih 10 takmičara, kasnije ćemo "zajedničkim snagama" za svakog od njih naći po 10 izvođača i video snimaka koji mogu biti nastup ili spot. Svaki takmičar mora imati 5 izvođača svog pola i 5 izvođača suprotnog pola. Takođe, svaki takmičar mora imati 5 izvođača čije su pesme na njihovom maternjem jeziku i 5 izvođača čije su pesme na stranom jeziku. Svaki takmičar mora imati bar po 2-3 dueta ili grupnih pesama. To je to za sad što se tiče nekih osnovnih pravila :)

Druga ideja za temu se tiče nas. Svako od vas kao i ja, poslaće mi listu nekih zanimljivih stvari o sebi u vidu rečenica, npr. "Ja sam vegetarijanac već 10 godina", ili "Volim da trčim noću"... To su samo primeri. Kasnije ću ja u temi postavljati (ali bez toga ko mi je to poslao) a vi ćete pogađati o kome se radi. Oosoba čiju zanimljivost pogađate, može namerno pogrešiti i zavarati trag drugima. Takođe, u slučaju da se 2 ili više osoba pronađu u jednoj rečenici, priznaću samo tačan odgovor tj. ime osobe koja mi je to poslala. Ovom igricom ćemo se bolje međusobno upoznavati :D

Prijavi post

PostPosted: sub apr 15, 2017 10:50 pm 

Citat:
Kasnije ću ja u temi postavljati (ali bez toga ko mi je to poslao) a vi ćete pogađati o kome se radi.

Fenomenalna ideja :cheer: Em ćemo se bolje upoznati, em ćemo videti koliko dobro se već poznajemo i da li na osnovu dosadašnjeg druženja možemo da zaključimo na koga se koja činjenica odnosi :-D

Prijavi post

PostPosted: sub apr 15, 2017 10:57 pm 

Drago mi je da ti se sviđa :) Vi možete početi sa slanjem zadataka tj. zanimljivosti o vama koje će kasnije ostali pogađati o kome se radi :)

Prijavi post

PostPosted: uto apr 18, 2017 12:12 am 

Za sada mi je samo Ana poslala zanimljivosti o sebi :) Šta je sa ostalima? :)

Prijavi post

PostPosted: uto apr 18, 2017 10:43 pm 

Za sada imamo dovoljno zanimljivosti. Nastavite i dalje sa slanjem jer ima i onih koji još uvek nisu. Sutra otvaram temu i počinjemo :)

Prijavi post

PostPosted: sub maj 06, 2017 7:55 am 

Srećna slava svima koji danas slave, pa imeni!

Prijavi post

PostPosted: sub maj 06, 2017 10:42 am 

Srećna slava,
Bojane!
I svima ostalima koji slave!

Prijavi post

PostPosted: čet maj 11, 2017 3:48 pm 

Ovih dana sam nikako što se tiče zdravlja :roll: Krajem ove nedelje ću nastaviti sa svojim temama :)

Prijavi post

PostPosted: čet maj 11, 2017 6:09 pm 

Šta ti je :o
Ja se polako pripremam za prijemni, koji je za mjesec i po, ali bolje polako, ali sigurno, nego 10 dana pred pa kuku lele, što nisam ranije.

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 612 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 58, 59, 60, 61, 62  Next