It is currently uto jun 27, 2017 2:08 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 612 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Next
Author Message
 Post subject: Re: Kutak za caskanje
PostPosted: sri jan 25, 2017 8:30 pm 

Citat:
Zaboravim uvek da pitam, koje mesto bi bilo najpogodnije za otvaranje ovih tema?

Forumske igrice-drugi svetovi ;)

I još jedan predlog imam za te dve teme koje ćeš otvoriti, mada si ti to verovatno i planirao da uradiš. A to je da osim naziva filmova ubaciš i kratak sinopsis (sa imdb-a najbolje), jer se svakako glasa na osnovu opšteg utiska, tako da bi jedan kratak opis radnje svakog filma dobrodošao :)

Prijavi post

PostPosted: sri jan 25, 2017 9:53 pm 

Naravno, planirao sam ja da ubacim kratak opis radnje za svaki film, ne da ga ja napišem, nego da ubacim link sa Wikipedije ili sa IMDB-a...

Prijavi post

PostPosted: ned feb 19, 2017 1:11 am 

Da li neko zna šta se dešava sa Madridistom Montero i Brunom_Neymar10? Sad gledam, Madrista je poslednji put prijavljena 6. februara, a Bruna 12. :) Pitam zbog tema "Najbolja telenovela 2" i "Music Star II", nije zbog mene ali mislim da je nepotrebno toliko odugovlačenje :? Ako ovo čitate (Bruna i Madridista), voleo bih da nastavimo sa gore navedenim temama ;)

Prijavi post

PostPosted: sri mar 08, 2017 11:17 am 

Devojke (žene), srećan vam 8. mart!!!

slika

Prijavi post

PostPosted: sri mar 08, 2017 11:25 am 

Našao sam par čestitki, pa vi izaberite koju hoćete:

Da imaš para ko blata, da ti bar tri puta poraste plata, vreme je da i ti proteraš kera i nađeš sebi dobrog švalera, budi uvek spremna na start - Srećan ti, ribo, 8. mart...

Neka ti svaki sledeći dan bude bolji, neka sve bude po tvojoj volji, i kada pada kiša nek tebi sija sunce. Srećan ti 8. mart.

Mnogi će ti poželeti brdo lepih stvari, ali će se malo njih potruditi da to ostvari. Ja ti želim samo onoliko, koliko je potrebno da budeš srećna. Srećan 8. mart.

Da uvek budes luda, da osmeh nosis svuda, da ti nikad ne fali para, da te ne zezne neka budala, jer vi ste najbolje za sva vremena, ma srećan ti Dan zena!

Na ovaj praznik uživaj u sreći, nek ti ljubav bude saputnik najveći,neka ti sve lepo kroz život šparta i ne samo ovog, već svakog 8.MARTA.

Prijavi post

PostPosted: sri mar 08, 2017 4:07 pm 

Angel, hvala ti puno, baš si se potrudio! :-D
Ova prva čestitka me je lepo nasmejala, skroz je luda :rofl:

Prijavi post

PostPosted: uto mar 14, 2017 10:41 pm 

Gde su prva i druga, tu je i treća sezona "Music Star". Pravila sigurno znate, sve je isto kao i u prethodne dve sezone. Ostaje nam samo da vidimo koju verziju želite i da se prijavite :)

Prijavi post

PostPosted: čet mar 16, 2017 12:26 am 

Da li još neko ima želju da učestvuje kao takmičar u 3. sezoni "Music Star"? Zasad se prijavio samo Bojan, a ja se valjda podrazumevam :lol: Ako se niko u skorije vreme ne javi, postoje 2 opcije:
1) da 3. sezonu uopšte ne radimo
2) da samo Bojan i ja učestvujemo, a u tom slučaju moramo prijaviti po 6 takmičara :)

Prijavi post

PostPosted: ned mar 19, 2017 3:20 am 

Za manje od 2 meseca počinje Pesma Evrovizije 2017. Od početka objavljivanja pesama pa do danas objavljeno je svih 43 pesama učesnika. Da li ste čuli pesme? Šta mislite o svojim predstavnicima? Šta mislite o predstavnicima ostalih ex-yu država? ;)

Prijavi post

PostPosted: sri apr 12, 2017 10:10 pm 

U planu mi je da otvorim temu "Tvoje lice zvuči poznato". Pretpostavljam da znate o čemu se radi. Čak smo i imali istoimenu temu domaće verzije prenete sa tv na forum. Ovog puta takmičari će biti latino glumci. U sezoni će učestvovati 10 glumaca/glumica tj. 5 glumica i 5 glumaca. Njihove imitacije ćemo birati mi. Za svakog takmičara sastavićemo listu od 10 izvođača. Na osnovu izabranih video snimaka koji mogu biti nastupi ili muzički spotovi, da li vam se sviđa pesma/nastup/spot i mišljenja da li bi određena osoba uspela u toj "imitaciji" vršiće se glasanje :)

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 612 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Next