It is currently čet jun 29, 2017 12:56 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 612 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Next
Author Message
 Post subject: Re: Kutak za caskanje
PostPosted: pet jan 13, 2017 8:03 pm 

Svima koji slave, srećna Srpska Nova godina!

slika

Prijavi post

PostPosted: ned jan 15, 2017 10:14 pm 

Planiram da u skorije vreme napravim teme: Najbolji domaći film, Najbolja domaća serija, Najbolja serija (na engleskom govornom području) i Najbolji film (na engleskom govornom području). Biće nešto kao "Najbolja telenovela 2" ;)

Prijavi post

PostPosted: pon jan 16, 2017 11:00 am 

Drugari, ponovo sam aktivirao forum, pa regustrujte se i povremeno ga posetite, prokomentarišite ponešto :)

http://telenoveleserbia.bosnianforum.com/

Prijavi post

PostPosted: pon jan 23, 2017 12:39 am 

Ovih dana otvaram teme u kojima biramo "Najbolji domaći film" i "Najbolji strani film" (na engleskom). Ako želite i hoćete, šaljite mi predloge u inbox :)

Prijavi post

PostPosted: pon jan 23, 2017 12:58 am 

Angele, moj predlog ti je da napraviš kategorije po filmskim žanrovima (tipa sci-fi, horor, psiho triler, film noir, komedija itd. šta već hoćeš) i da biramo najbolji film u okviru svake kategorije tj. žanra, jer postoji stvarno puno, puno, puno odličnih filmova raznih žanrova koji međusobno slabo imaju ili uopšte nemaju dodirnih tačaka (ljubavna komedija i vestern npr.), pa ih je teško upoređivati i samim tim odrediti koji je bolji.

Jedino da budu raspoređeni po kategorijama iliti žanrovima do polufinala ili finala i tek tada oni filmovi koji su dotle dogurali da se spoje i takmiče međusobno i na kraju se izabere najbolji :-D

Naravno, tvoja je igra i ti određuješ pravila, ja sam samo predočila tu mogućnost da bi bilo što pravednije :) Šaljem ti neke svoje predloge na pp ;)

Upozorenje: ja najviše volim filmove iz 40-tih, 50-tih i 60-tih godina prošlog veka, tako da ne znam koliko bi moji predlozi prošli u ovom izboru (mada gajim nadu da nisam jedina koja se loži na starije filmove) :rofl:

Prijavi post

PostPosted: pon jan 23, 2017 1:18 am 

Može i tako :) Kod domaćih filmova biće mali problem oko tih raspodela po žanrovima, jer većina su mešoviti tj. nemaju jedan žanr :) I samo da kažem da će broj filmova koji učestvuju biti ograničen iz očiglednog razloga :)
I glasanje neće biti kao u temi "Najbolja telenovela 2" tj. neće biti po kategorijama (entrada, glumačka postava, sinopsis...), već se u svim krugovima glasati na osnovu opšteg utiska :)

Prijavi post

PostPosted: pon jan 23, 2017 1:47 am 

Ljudi, pošto sam vidio dosta propusta u mojoj web noveli koju uređujem, da li bi vam smetalo da uradim "rimejk" romana "Veronika je odlučila da umre" u kombinacij sa 2. sezonom "American horror story"?

Prijavi post

PostPosted: uto jan 24, 2017 7:42 pm 

Bojane, kako ti hoćeš ;)

Samo mi je Ana poslala predloge za teme "Najbolji domaći film" i "Najbolji strani film". Ako želite da glasate i da učestvujete u izboru, šaljite filmove koje želite da vidite. Uskoro počinjemoo...

Prijavi post

PostPosted: uto jan 24, 2017 8:12 pm 

Tačnije, poslala sam ti predloge za strane filmove, pošto domaće slabo gledam :-D

Prijavi post

PostPosted: uto jan 24, 2017 8:35 pm 

Nema veze, šalji one koje si gledala :) Zaboravim uvek da pitam, koje mesto bi bilo najpogodnije za otvaranje ovih tema?

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 612 post(ov)a ]  Go to page Previous  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Next