It is currently pon jun 26, 2017 5:37 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: En otra piel
PostPosted: čet jan 23, 2014 8:16 pm 

slika

Telemundo, 2014.
Broj epizoda: 138

Sinopsis

Ovo je priča o dve žene potpuno različite dobi i socijalnog statusa. Iako ne znaju za postojanje jedna druge, one dele istu tragičnu sudbinu koja ih nadnaravno ujedinjuje nakon smrti.
Jedna od njih je Adriana, konobarica u jednom baru u kojem joj jedan gangster želi naplatiti dugove njenog brata. Dok je pokušavao silovati, ona se odupirala i na kraju je ubija. Druga žena je Marisa, vrlo bogata i poznata pijanistica, udovica koja ima dve kćeri. Sveže je udana za mlađeg muškarca Gerarda kojeg voli. Njena nećakinja i muškarac kojeg voli je izdaju i ona umire na njihovim rukama ostavljajući nezaštićene kćeri. To je priča o misteriji, ljubavi i osveti koja nadživi i samu smrt. Duša žene koja je ostavila nezaštićene kćeri ne može da se smiri i napusti ovaj svet, ona želi pravdu.
Adriana se budi u mrtvačnici u rukama svog dragog Diega, no pored tog čuda ona mu priušti još jedno govoreći mu da je druga osoba i da ga ne poznaje. Sudbina duše pijanistice u telu konobarice doživi novu nesreću. Znajući da je žena koja Adriana živa, njen silovatelj je ukrade iz bolnice i ubaci je u mrežu prostitucije. Ona posle nekog vremena uspe da pobegdne i odlazi u svoju kuću u drugom telu kako bi zaštitila svoje kćeri. Tamo se zaposli kod svog supruga Gerarda i saznaje da su on i njena nećakinja ljubavnici. Iako se ne seća svega u potpunosti, vremenom slaže kockice i pokušava ponovo zavesti svog muža. U međuvremenu, Diego pronalazi Adrianu na svom novom poslu u kući u kojoj živi. Tu počinje zaplet gde se dve žene u istom telu bore sa svojom sudbinom..

Uloge

María Elisa Camargo - Adriana Aguilar/Mónica Serrano/Mónica Arreaga
David Chocarro - Diego Ochoa
Jorge Luis Pila - Gerardo Fonsi/Juan Gerardo Suárez
Vanessa Villela - Elena Serrano
Laura Flores - Mónica Serrano
Plutarco Haza - Carlos Ricalde/Raúl Camacho
Marisela González - Selma Carrasco
Guillermo Quintanilla - Rodrigo Cantú
Gloria Peralta - Martha Suárez
Javier Gómez - Julián Larrea/Jorge Larrea
Karen Sentíes - Lorena Serrano
Kendra Santacruz - Camila Larrea Serrano
Martín Barba - Ricardo Cantú
Gala Montes - Emiliana Larrea Serrano
Silvana Arias - Maite González
Alexandra Pomales - Valeria
Alba Raquel Barros - Guadalupe Cortes 'Doña Lupe'
Adrián Carvajal Ernesto Suárez
Beatriz Monroy - Victoria "Vicky" Andrade
Maria Elena Dávila - Jennifer Fuentes

Prijavi post

Post subject: Re: En otra piel
PostPosted: čet jan 23, 2014 8:17 pm 

Glavni protagonisti

slika

Maria Elisa Camargo i David Chocarro su glavni protagonisti serije, dok su glavni negativci Jorge Luis Pila i Vanessa Villela. "En otra piel" je rimejk uspešne Telemundove serije "El cuerpo del deseo" gde su glumili Lorena Rojas i Mario Cimarro. Zanimljivo da je i u originalnoj verziji glumila Vanessa Villela. Priča neće biti identična iz razloga što je u originalu glavni protagonista bio zarobljen u telu drugog muškarca, dok će ovde to biti žena. Serija će zameniti trenutno repriziranu "La reina del sur".

slika

Prijavi post

PostPosted: čet jan 23, 2014 8:18 pm 

slika
slika
slika

Na snimanju

Prijavi post

PostPosted: sub jan 25, 2014 1:12 am 

slika

Prijavi post

PostPosted: uto jan 28, 2014 12:54 am 

slika

Poster

Prijavi post

PostPosted: sub feb 01, 2014 11:49 am 

Ne svidjaju mi se te nerealne price :? posebno ne u novelama. :| Mozda je ljudima to zanimljivo,ali ja vjerovatno necu ovo gledati.

Prijavi post

PostPosted: sub feb 01, 2014 5:45 pm 

slika
slika

Deo elenca na predstavljanju serije Natpe

Prijavi post

PostPosted: sub feb 01, 2014 7:47 pm 

Slažem se Kristina, ni ja ne preferiram SF u sapunicama, to da nije glupo bilo bi smešno. Međutim, nema pravila, ako glavni glumci imaju super hemiju, radnja zna pasti u drugi plan.

Gledala sam originalnu verziju ove serije "El cuerpo del deseo". Tamo mi je sve prštalo od hemije, a Lorena je bila toliko zanosna da sam samo čekala videti je u novom i novom izdanju. Tako da ako taj faktor upali može da uspe. Mada gledajući elenco, ni meni za sada ne deluje privlačno da bi je gledala!

Prijavi post

PostPosted: pon feb 03, 2014 12:12 am 

Moj lik u seriji je zaljubljen u daleko mlađeg muškarca!

slika

Pre nekoliko sedmica glumica Laura Flores pojačala je redove “Telemunda”, a u ovu produkcijsku kuću vratila se da bi zaigrala u noveli ‘En Otra Piel’, u kojoj se zaljubljuje u momka daleko mlađeg od nje. Laura je na snimanju srela svoje stare kolege i veoma im se obradovala.
“Igram pijanistkinju Moniku Serano koja je udata i ludo zaljubljena u daleko mlađeg muškarca, ali i ne sluti kakvu joj zvrčku on sprema. Kada to bude saznala promeniće život iz korena, jer što te ne ubije čini te jačim“, rekla je glumica. Laura je dodala da je na snimanju sjajna atmosfera. “Napravili smo odličnu ekipu. Svi se mnogo poštujemo i volimo. Tu su Vanessa Villela, Jorge Luis Pila, David Chocaro… Sa nekima od njih sam već snimala, a sada nas život i posao ponovo spajaju – to je zaista pravi poklon”, rekla je glumica.

Prijavi post

PostPosted: pon feb 03, 2014 1:51 am 

Original nisam pratila zbog glumaca Lorena,Martin,Mario :roll: ne volim ih,a priča mi se dopala,što znači da ovo ne propuštam,nije neka gl.ekipa ali dobro ima da se nađe neko dobar David,Pila,Vanessa,Silvana,Martin,Oscar,.. :P

Izbacivanje:najviše poena koga ne voliš.

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next