It is currently ned jun 25, 2017 7:31 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: El Internado Laguna negra
PostPosted: sri maj 14, 2014 3:19 pm 

slika

Elena Furiase dobila poklona od fanova iz Rusije

Prijavi post

PostPosted: uto maj 20, 2014 9:26 pm 

Ana de Armas i Martin Rivas su ponovo par u filmu Por un punado de besos

slika
slika
slika
slika
baš su se izmjenili :adm: sreća pa su ove ruzne frizure imali samo u filmu :lol:

Prijavi post

PostPosted: uto maj 20, 2014 9:34 pm 

slika
slika
:love: :love: :love:

Prijavi post

PostPosted: pon sep 01, 2014 11:50 am 

Zgrozena sam! :kill: Sad procitah o remaku Internata. :shock: :o :eeek: Naime Rusi su napravili svoju verziju.Iskreno bojala sam se da bi nekom moglo pasti na pamet da napravi novi Internat.Kako god, meni je to uzas.Pa nema tog remaka koji moze dostici ovu seriju.A da ne govorim o glumcima. Ko moze onako maestralno kao Amparo Baro, odigrati Hasintu.Carlota Garcia i Denise Pena su neponovljive kao Paula i Evelin.Karolina,Markos, Marija,Hugo,Fermin sve jedinstevni i neponovljivi likovi.Negativci kao Noiret ,Kamilo,Ritter Wulf (i mladi i stari) su toliko dobro odigrani da mi se cini da su stvarni likovi. I neko da njih docara ponovo :doh: :doh: :udar: Nemoguca misija. :comment:

http://mizonatv.com/series-que-cruzan-f ... metalicos/

Evo clanka. :sick: Dovoljno je samo baciti pogled na slike pa da mi dođe loše.Zgrada u kojoj se snimao Internat se vidi da je stara, da ima neki duh prošlosti.I morala je takva biti s obzirom dokle seze pozadina price.Ova ruska zgrada i prolazi se vidi da je novijeg datuma :ne zna: Cak su im i glumci neki premladi za uloge.(nova Jacinta,Elsa,Lusija)Ma nisam ni imala zivaca citati tekst. :kill: :kill:

Evo još dvije nelogicnosti su staviti pod spojlerom, ako bi neko gledao seriju, da ne otrkije odmah o cemu se radi.

Spoiler:
S obzirom da su u pozadini price odbjegli nacisti koji jesu dijelom zaista prebjegli u Španiju, po njihovoj verziji nacisti se sklanjali u Rusiju.? :shock: Druga stvar,ako se radnja vrsi 2014. to je tek nelogicno.2007. se i moglo progutati da ima zivih nacista koji i dalje djeluju,doduse u dubukoj starosti,ali 2014. to malo teze pije vodu.

Prijavi post

PostPosted: sub okt 18, 2014 7:10 pm 

http://viajesgondor.wordpress.com/local ... d-nebrija/

Evo zanimljivog clanka o zgradi u kojoj se snimala serija.U pitanju je zgrada privatnog Univerziteta ''Nebrija'' u Madridu.

Prijavi post

PostPosted: čet jan 29, 2015 1:11 pm 

Preminula Amparo Baro :sad:

slika

Amparo koja je u Internatu glumila Jacintu, je jutros preminula u 77. godini nakon duze bolesti.Bila je jedna od najdrazih spanskih glumica,
sa besprekernom filmskom ,televizijskom i pozorisnom karijerom.Karijeru je započela još 1959. i nakon Internata koji je zvarsio 2010. rijeđe se pojavljivala
na televiziji.

Meni je ova vijest slomila srce.Upravo peti put gledam Internat i nekako su svi likovi nasli mjesto u mom srcu.Jacinta je jedan od najoriginalnih likova ,
Amparo je zaista maestralno odigrala.D.E.P. :sad: :sad: :cry: :cry: :cry:

Prijavi post

PostPosted: čet jan 29, 2015 3:33 pm 

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Prijavi post

PostPosted: čet jan 29, 2015 11:44 pm 

:o :cry: :sad:
Jako mi je zao. Bila mi je jedan od najdrazih likova u seriji. Uvek me je zasmejavala zajedno sa Paulom i Evelin.
D.E.P. :cy:

Prijavi post

PostPosted: pet jan 30, 2015 11:04 am 

Bila je genijalna kao Jacinta.Sada kad gledam bas me boli jer znam da je vise nema. :sad:
Najbolje scene su bile njene sa djecom. :adm:

Prijavi post

PostPosted: pet jan 30, 2015 10:04 pm 

Iskreno ovu seriju u pocetku nisam voleo da gledam. Moja mladja sestra dok je serija bila na tv-u stalno je gledala i uvek ja sa njom gledam. I tako se ja zainteresujem za seriju i odgledam je od pocetka do kraja. Tako da me je sestra "zarazila" sa serijom. :)

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next