It is currently pon jun 26, 2017 5:42 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 71 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next
Author Message
 Post subject: El hotel de los secretos
PostPosted: sri sep 02, 2015 8:28 pm 

slika

Televisa, 2016.
Broj epizoda: 80

Sinopsis

Julio odlazi u veličanstveni hotel smešten u blizini idiličnog seoceta posetiti sestru koja tamo radi i otkriva njen nestanak. Kako bi istražio pozadinu tog misterioznog nestanka i sam se zapošljava u hotelu. Tamo upoznaje Aliciu, prelepu ćerku vlasnice hotela koja će mu pomoći u istrazi. Između njih će buknuti nekontrolisana i strastvena ljubav, ali istovremeno i nemoguća, s obzirom da dolaze iz suprotstavljenih socijalnih klasa. Njih dvoje će biti protagonisti opasne romanse isprepletene lažima i tajnama čuvanim među zidovima velikog hotela u kojem ništa nije onako kako to na prvi pogled izgleda i gde niko nije van opasnosti i sumnje...

Uloge

Irene Azuela - Isabel Alarcón
Erick Elias - Julio Olmedo
Diana Bracho - Doña Teresa vda. de Alarcón
Daniela Romo - Ángela Gómez vda. de Salinas
Jorge Poza - Diego Montejo
Dominika Paleta - Sofía Alarcón de Vergara
Jesús Ochoa - Detective Serapio Ayala
Carlos Rivera - Ándres Salinas Gómez
Ilse Salas - Belén García
Alejandro de la Madrid - Alfredo Vergara
Claudia Ramirez - Cecilia Gaitán
Pablo Cruz Guerrero - Felipe Alarcón
Eduardo España - Dagoberto Suaréz
Luis Couturier - Benjamín Nieto
Ximena Herrera - Cristina Olmedo
Juan Ferrara - Doc. Lazaro Vicario
Silvia Mariscal - Doña Elisa vda. de Vergara
Queta Lavat - "la Nena" Limantour
Regina Blandón - Matilde Salaberri
Sofía Castro - Eugenia Herrera
Rodrigo Virago - Pascual Duarte
Joshua Gutierrez - Jacinto Mosqueda
Juan Carlos Barreto - Guadalupe Mosqueda
Luis Gatica - Sebastián

Prijavi post

Post subject: Re: Gran hotel
PostPosted: sri sep 02, 2015 8:28 pm 

Televisa priprema rimejk uspešne španske serije "Gran hotel"

slika

Producent Roberto Gómez Fernández čiji je poslednji uradak bila telenovela "El color de la pasion", priprema novi projekat koji će biti rimejk uspešne španske serije. Ona će biti prilagođena meksičkom ambijentu, a radnja koja je smeštena u prošlosti i podrazumeva kostimirani projekt biće smeštena između 1908. i 1910. godine pre Meksičke revolucije. Producent je već počeo sa kastinzima za odabir glumaca, a za sada su jedina poznata imena Daniele Romo i Diane Bracho koje su potvrđene za ovu seriju. Okupljanje ekipe za rad na ovom projektu se očekuje krajem godine, dok se još ne zna u kojem periodu bi se trebala početi prikazivati. Moguće da će prvo krenuti na Univisionu.

Prijavi post

PostPosted: sri sep 02, 2015 8:29 pm 

Počeli kastinzi za odabir glumaca

slika
slika

Iako je prošle godine rađen pilot za ovu seriju kojeg su snimali Erick Elias i Zuria Vega, glavni protagonisti još nisu poznati. Najviše izgleda za glavnu mušku ulogu ima Erick Elias koji je već radio sa producentom Fernandezom na njihovom poslednjem projektu "El color de la pasion" i čije ime se već spominje kao gotova stvar, međutim ugovor za ovu saradnju još uvek nije potpisan. Osim Ericka, na kastingu za ovu ulogu su se pojavili Mark Tacher i Jorge Poza.
Lista kandidatkinja koje pretenduju za glavnu žensku ulogu je mnogo duža, a među njima su Ana Brenda Contreras, Sara Maldonado, Zuria Vega, Ximena Navarrete, Danna Garcia, te Ximena Herrera. Većina njih je već bila na kastingu. Iako je bilo raznih šuškanja da Angelique Boyer želi ovu ulogu, ta nagađanja su demantovana nakon što je postalo gotovo izvesno da će se ona naći u rimejku "Lazos de amor". Na kastingu za "Gran hotel" se pojavio i Marcelo Cordoba u želji da dobije ulogu glavnog negativca, dok se Alejandro Camacho došao oprobati u ulozi inspektora.

Prijavi post

PostPosted: sri sep 02, 2015 8:33 pm 

slikaslika

Marcelo Cordoba i Ana Brenda na kastingu za ulogu

Prijavi post

PostPosted: čet sep 03, 2015 8:37 am 

Čitala sam novosti, ali mi se nije otvarala tema o ovom užasu. :? Onoga ko je dozvolio da se radi ovaj remake treba tužiti. Ne mogu da se pomirim da neko dira savršenstvo od originala. :evil:

Ne kažem ovo zato što ne volim Anu Brendu i izvinjavam se fanovima, ali meni ona uopšte nema klasu i eleganciju da bi bila Alicia. Naravno kad sam čula da mi glavna mogla biti Zuria tek mi se onda slošilo. Odaberu li nju, želim im neuspjeh veći od Lo Imperdonable. :twisted:

Danna mi je prestara za tu ulogu, možda bih mogla zamisliti Saru ili Ximenu Navarette. :? Kao glavnog ne mogu zamisliti nikoga, nakon što sam gledala Yona Gonzaleza. Cordoba bi bio odličan kao Diego. Nisam oduševljena pominjanjem Daniele Romo i Diane Bracho, iako se obje odlične glumice. Ipak u likovi u originalu su toliko originalni i upečatljivi, gluma vrhunska, i nema šanse da neko to dostigne. :doh:

Eto još se glumci i nagađaju, ali već mogu reći da će se ovo svidjeti samo nekome ko nije vidio original. Čak mislim da ako neko želi odvajati vrijeme na ovu priču, da je bolje da je pogleda original nego Televisin remake. :roll:

Prijavi post

PostPosted: čet sep 10, 2015 8:56 pm 

Erick Elias je glavni protagonista

slika

Prijavi post

PostPosted: čet okt 08, 2015 12:56 am 

Ilse Salas je potvrđena za ulogu negativke

slika

Njoj će ovo biti debi u telenovelama

Prijavi post

PostPosted: čet okt 08, 2015 7:59 pm 

Ova Ilse će valjda biti Belen.

Evo još vijesti

slika

nova Lady

slika

Dominika je Sofia Alarcon

slika

Claudia Ramirez na castingu

Uopšte se ne radujem što će Dominika biti ovdje, a još manje mogućem Claudijinom učešću. Što manje glumica koje volim, to bolje. Taman neka uzmu Zuriu za glavnu :lol: :lol: :lol:

I evo malo poređenje. :mrgreen:

slika

slikaslikaslika

Prijavi post

PostPosted: čet okt 08, 2015 8:18 pm 

Citat:
Ova Ilse će valjda biti Belen.

Nemam pojma ko je ta Ilse. Ima interesantnu facu, to je jedino što mogu da kažem :?

Citat:
a još manje mogućem Claudijinom učešću

Koji bi lik ona mogla da igra? Diana Bracho će biti Teresa, Daniela Romo Angela. Ne pada mi na um
koja bi Claudijina uloga mogla da bude. Jedino da ne ubace neki novi lik koga u originalu nema :roll:

Meni neprijatno što snimaju rimejk :lol: Predosećam da će napraviti klasičnu sapunjaru i da će kompleksni
likovi iz originala ovde biti površno predstavljeni :?

Za meksičku zgradu "Gran Hotela" nemam reči.

Prijavi post

PostPosted: čet okt 08, 2015 9:22 pm 

Ana Iustitia je napisao/la:
Nemam pojma ko je ta Ilse. Ima interesantnu facu, to je jedino što mogu da kažem

Ni znam ni ja ko je, pa ne mogu suditi o glumi. Ova jeste ljepša od originalne Belen, ali je ta glumica uspjela i da saosjećaš s njom i da je mrziš, ne znam kako će to neko drugi izvesti.

Ne pada mi na um
koja bi Claudijina uloga mogla da bude. Jedino da ne ubace neki novi lik koga u originalu nema

:rofl: Ni ja pojma nemam ko bi mogla biti. Ili novi ili neki lik koji u originalu nije imao značaj, Alfredova majka ili Celia koja je htjela kupiti hotel.

Meni neprijatno što snimaju rimejk

Prvo sam se iznervirala, a sad se samo smijem na vijesti :lol: Pogotovo kad sam vidjela zgradu u kojoj će snimati. :comment:

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 71 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next