It is currently ned jul 23, 2017 12:39 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Dos Lunas
PostPosted: sri feb 19, 2014 1:46 pm 

slika

žanr: drama,triler
zemlja porijekla: Mexico,SAD(Mundo fox)
prikazivanje: 2014.
broj sezona: 1 (2. u produkciji)
broj epizoda: 13

Sinopsis

Serija ''Dva mjeseca'' opisuje Soledad koja je briljantni psiholog ,i njenu drugu licnost Lunu koja radi kao DJ.Luna u nocnom klubu upoznaje Bruna, udovca koji je tek došao u Mexico. Freeman je vlasnik ekskluzivnog bara, koji je paravn za prljave poslove koje vodi njegov sticenik Charilie. Nakon misterioznhe smrti Brunove žene, njegova devetogodišnja cerka je prestala da govori. Za slucaj male Ane je zaduzena Soledad.Soledad tako upoznaje Bruna koji misli da su Sole i Luna dvije udaljene sestre.Jednu sestra ga zavodi, u drugu se zaljubljuje.Ovaj trougao ce dovesti do otkrivanja tajni iz prošlosti.

Uloge

Bárbara Mori - Soledad / Luna Garcia
Leonardo Sbaraglia - Bruno Freeman
Ilse Salas - Rene Fabregas
Aldo Gallardo - Charlie
Gerardo Trejoluna - Horacio García
Ana Paula de León - Ana Freeman
Fabiola Campomanes - Karina Rangel
Julio Casado - Jaime "Jimmy" Sandoval
Arcelia Ramírez - Elisa Cabrera
Geraldine Zinat - Directora del Centro de Detención

Prijavi post

Post subject: Re: Dos Lunas
PostPosted: sri feb 19, 2014 1:48 pm 

Prijavi post

PostPosted: sri feb 19, 2014 1:51 pm 

slika
slika
slika

Prijavi post

PostPosted: sri feb 19, 2014 1:54 pm 

slika
slika

Prijavi post

PostPosted: sri feb 19, 2014 2:02 pm 

Barbara o ulozi

slika

„Dugo dobijam i odbijam ponude za različite telenovele, ali nisam tek tako htjela da pristanem na bilo šta. Pri izboru serije i uloge koju bih glumila, vodim računa i o najmanjoj sitnici, a do „Dos lunas“ nije se pojavila nijedna jaka priča u kojoj bih se prepoznala i odvažila da zaigram. Ovo nije telenovela, već nešto ozbiljniji format. Ne smatram da su telenovele neozbiljne, ali „Dva mjeseca“ nudi doživljaj američke serije na španskom jeziku“
„Sol i Luna imaju potpuno različite karaktere, baš kao što im imena to nagovještavaju. Čini mi se da svi u sebi nosimo tu borbu naše dvije strane. Jedna je divlja i želi da bude slobodna i nesputana, dok druga poštuje pravila i nastoji da bude ljubazna i kulturna u svakom trenutku. Noć i dan. Bliska sam i jednoj i drugoj. Sol je psiholog i brine o djeci sa posebnim mentalnim potrebama. Ona ima mnogo mojih karakternih crta, ali prepoznajem se i u Luni – razuzdanom di-džeju. Smatram da je u tom polaritetu i podijeljenosti magija, koja će začarati publiku. Voljela bih da serija zaživi“, ističe Mori koju koja će zbog ove serije biti provokativnija nego ikad!
„Serija je seksi, veoma seksi... Znam da moji fanovi vole da me vide u seksi izdanju, tako da će dobiti mnogo gole kože... Više nego što je to uobičajeno“.

Atraktivna Urugvajka, ipak, priznaje da joj nije bilo lako snimiti scene sa malo odjeće.

Teško je skinuti se, mada se to nikada ne bi reklo za mene. Stidljiva sam, ali sva sreća da radim sa ljudima koji su profesionalci i znaju da vas maksimalno sačuvaju u tim scenama. Posebno sam zahvalna Leonardu Sbaragliji, odličnom glumcu i prijatelju. On se postarao da mi ne bude neprijatno u eksplicitnim kadrovima“, -otrkiva Barbara.

slika

Prijavi post

PostPosted: čet feb 20, 2014 7:19 pm 

Našla sam 2ep. a prve i dalje nema! :ne zna: :enf: što pre odgledajte,jer će možda i ovo obrisati! ;)

Izbacivanje:najviše poena koga ne voliš.

Prijavi post

PostPosted: čet feb 20, 2014 8:22 pm 

Obavezno. :-D Ja nigdje nisam ništa uspjela pronaći.Bzv mi propuštati prvu,ali bolje išta nego ništa. :blue:
Meni i dalje nije jasno da li se radi o dvostrukoj ličnosti ili o izgubljenoj sestri blizankinji. :blonde:

Prijavi post

PostPosted: čet feb 20, 2014 8:35 pm 

Sviđa mi se, ali mi za gledanje serije i filmove ovog tipa treba velika koncentracija. Triler je i to dosta dobar i čini mi se da nema veze sa telenovelom, što mi je super :-D

Mislim da je dvostruka ličnost, pogledaću epizodu sa više pažnje večeras ponovo. Vuče mi na dvostruku ličnost zbog imena-Sole (jeste joj ime Soledad, ali nadimak zvuči kao Sunce-Sol, što asocira na dan), a Luna je Mesec (noć). Kao danju je Sole, a noću je Luna, bar sam ja to tako povezala :-D

Prijavi post

PostPosted: čet feb 20, 2014 8:53 pm 

Meni je inače tematika dvostruke ličnosti jako zanimljiva i gledala sam par filmova koji se bave time.Obično je u pitanju trauma iz prošlosti.Bas ima film ''Separate Lives'' iz 1995. sa Jamesom Belushijem.Glavna junakinja je jako slična Soledad.Tokom dana je profesor psihologije,uveče plasičica u klubu.

Barbra kaže ovo:

''Sol i Luna imaju potpuno različite karaktere, baš kao što im imena to nagovještavaju. ''
Tako da je vrlo moguće da se radi o višestrukoj ličnosti.To je i zanimljivije,čini mi se,jer je tematika o davno izgubljenim sestrama blizankinjama jako česta.

Prijavi post

PostPosted: čet feb 20, 2014 10:00 pm 

E a koja je fora sa onom saobraćajnom nesrećom? :blonde:
Ako sam ja to ukapirala dobro, Sole je kao dete imala saobraćajnu nesreću i neko je poginuo u njoj? Da li je Luna, njena sestra bliznakinja možda poginula, pa Sole ima traume i zato je dobila poremećaj ličnosti? :ne zna:
Drugo, i mala Ana je imala saobraćajku i u njoj je poginula Anina majka samo ili još neko?
Sole se identifikuje sa Anom, ima razumevanja za to što joj se dešava kao da je i ona sama prošla kroz isto :?

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3  Next