It is currently pon jun 26, 2017 5:43 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 294 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Next
Author Message
 Post subject: Corazon que miente
PostPosted: pet sep 25, 2015 2:30 am 

slika

Televisa, 2016.
Broj epizoda: 71

Sinopsis

Mariela je desetogodišnja devojčica koja živi s dedom Don Manuelom koji je veoma voli. Ona se iskreno sprijatelji s Alonsom i Santiagom, nešto starijim dečacima koji su naslednici bogatog imanja. Demian je ambiciozan i prepotentan tiranin koji se protivi prijateljstvu između svojih sinova i Mariele zato što je smatra lošijom od njih. On više voli Alonsa, svoga starijeg sina, dok se prema Santiagu ponaša oholo i gleda ga s prezirom. No svejedno ne uspeva uništiti ljubav koja spaja dva brata.

U blizini dvora i skromne kuće Don Manuela smeštena je koliba slikara Leonarda koji se vraća u selo da bi izgladio račune iz prošlosti. Igrom sudbine počinje se brinuti za Marielu i odvodi je u grad na školovanje. Nakon mnogo godina Mariela postaje lepa devojka sa diplomom doktorice. Njeno srce žarko žudi vratiti se na selo, pa i Leonardo odlučio poći za njom. U Demianu se budi mržnja prema Leonardu, zato što je oduvek znao da je slikar bio prava ljubav njegove supruge. Istu mržnju oseća i Alonso koji je jednom video Leonarda i majku kako se ljube. Oseća se povređeno zato što zna da je njegova prijateljica iz detinjstva pod uticajem toga čoveka.

Demian zbog ekonomskih problema na svoje imanje dovodi nećakinju Renatu i želi ih rešiti bogatstvom koje je ona nasledila. Renata je lepa, ambiciozna i podla žena koja želi postati vlasnica i gazdarica imanja. Zavodi Santiaga, da bi se zatim nabacivala Alonsu. Mariela je otkrila da se dečje prijateljstvo s Alonsom pretvorilo u zrelu i uzvraćenu ljubav. Naravno, Renata će učiniti sve da ih rastavi. Povređena Mariela odlazi Leonardu koji tada otkrije da se očinska i iskrena ljubav koju je osećao prema njoj pretvorila u opsednutost. Dok Leonardova sreća raste, Alonsova mržnja ponovno se budi. Slikar mu nije samo oteo majku nego mu pokušava oduzeti i jedinu ženu koju je voleo u svom životu, što nije spreman dopustiti. U Marieli se bude dvojaki osećaji. Prema Alonsu oseća neobuzdanu strast, dok joj Leonardo nudi smirenu ljubav, ispunjenu mirom i sigurnošću. Mariela će se morati odlučiti za jednu od te dve ljubavi..

Uloge

Thelma Madrigal - Mariela Salvatierra Morán
Pablo Lyle - Alonso Ferrer Castellanos
Diego Olivera - Leonardo del Río Solórzano
Alejandro Tommasi - Demián Ferrer Bilbatúa
Dulce María - Renata Ferrer Jáuregui
Fedérico Ayos - Santiago Ferrer Castellanos
Alexis Ayala - Daniel Ferrer Bilbatúa
Helena Rojo - Sara Sáenz de Castellanos
María Sorté - Carmen Oceguera
Lourdes Reyes - Rafaela del Moral Sáenz
Emmanuel Palomares - Lisandro Moliner Bustos
Gerardo Murguía - Eduardo Moliner Arredondo
Jessica Mas - Karla Bustos de Moliner
Jessia Decote - Florencia Moliner Bustos
Alejandro Ávila - Rogelio Medina Sánchez
Alejandra Procuna - Elena Solís Saldívar
David Palacio - Julio "Solís" Saldívar
Vanesa Restrepo - Denise
Alejandra Jurado - Amalia González de Valvidia
Jorge Ortín - Noé Valvidia Pérez
Fátima Torre - Lety Valdivia González
Mayrín Villanueva - Lucía Castellanos Sáenz
Eric del Castillo - Manuel Salvatierra Teri

Prijavi post

Post subject: Re: Corazon que miente
PostPosted: pet sep 25, 2015 2:30 am 

Televisa priprema rimejk serije "Laberintos de pasion"

slika

Sprema se još jedan rimejk u produkciji Televise, a ovoga puta reč je o nagrađivanoj seriji iz 1999/2000. godine "Laberintos de pasion" u kojoj su glavne uloge imali Leticia Calderon, Francisco Gattorno, Cesar Evora i Monika Sanchez. Telenovela je te godine osvojila Premios TvyNovelas u gotovo svim mogućim kategorijama. Ne samo da je nagrađena kao najbolja serija, već su i protagonisti i negativci takođe proglašeni najboljima.
Rimejk ove serije koja će nositi naslov "Corazon que miente", poveren je producentkinji Mapat čije su poslednje telenovele bile "La sombra del pasado" i "La mujer del vendaval". Ona je već počela sa izborom glumaca, a početak snimanja serije se planira u novembru. Telenovela bi se trebala početi prikazivati u prvom tromesečju sledeće godine, a najverovatnije će zauzeti termin od 19h i zameniti trenutnu "A que no me dejas".

Prijavi post

PostPosted: pet sep 25, 2015 2:32 am 

Pablo Lyle je glavni protagonista

slika

Producentkinja još jednom daje poverenje Pablu, nakon što su zajedno radili na poslednjem projektu "La sombra del pasado"

Prijavi post

PostPosted: pet sep 25, 2015 2:52 am 

Alexis Ayala u ulozi pozitivca

slika

Nakon što smo ga navikli gledati u ulogama negativaca, Alexis će se ovoga puta naći u jednoj skroz drugačijoj ulozi. On će interpretirali lik padre Daniela. "Hvala ti Mapat što si me pozvala u ovu novu priču da uradim nešto potpuno drugačije u svojoj karijeri. Idemo dati sve od sebe i zabaviti se, idemo napredovati i učiti", napisao je Ayala na svom twitter profilu.

Prijavi post

PostPosted: sub sep 26, 2015 2:07 am 

Pablo potvrdio svoju ulogu u seriji

slika

"Corazon que miente je ime moje nove avanture.. u koži novog lika Alonsa Ferrer", napisao je

Prijavi post

PostPosted: čet okt 01, 2015 1:23 am 

Poznata nova imena glumačke postave

slika

S obzirom da bi snimanje serije trebalo početi već za više od mesec dana, polako se otkrivaju imena glumačke postave koja će zaigrati u ovoj seriji. Prvo potvrđeno ime je Diego Olivera za kojeg mediji tvrde da bi se trebao naći u ulozi starijeg protagoniste, što bi u tom slučaju moglo značiti da će se on boriti za ljubav glavne protagonistkinje. Alejandro Avila će se naći u ulozi negativca. Pored njih elencu će se pridružiti velika glumačka imena kao što su Helena Rojo, Maria Sorte i Alejandro Tommasi. Eric del Castillo će imati specijalno učešće u seriji. Ime glavne protagonistkinje još uvek nije poznato, ali se tvrdilo da je Ariadne Diaz najizglednija za ovu ulogu. Ako se uzme u obzir da je ona već sarađivala sa producentkinjom Mapat u "La mujer del vendaval" koja ima običaj da uzima glumce sa kojima je već radila i da Ariadne trenutno ništa ne snima, onda se ta tvrdnja činila realnom. Međutim, oglasila se i sama Ariadne koja je opovrgla ove informacije i rekla da se još nema nameru vratiti snimanju telenovele. Osim nje, Adriana Louvier je potvrdila da je bila pozvana za glavnu ulogu od strane produkcije .

Prijavi post

PostPosted: pon okt 05, 2015 9:00 pm 

Thelma Madrigal je glavna protagonistkinja

slika

Ona i Pablo će se po treći put naći u ulozi partnera, nakon "Por siempre mi amor" i "La sombra del pasado"

Prijavi post

PostPosted: pon okt 05, 2015 9:23 pm 

Dakle ne vjerujem! :evil:

Prijavi post

PostPosted: uto okt 06, 2015 3:38 am 

slika

Ovo je Thelmin novi look za seriju

Prijavi post

PostPosted: uto okt 06, 2015 5:08 am 

Mayrin Villanueva će imati specijalno učešće u seriji

slika

Ona će se pojaviti u prvim epizodama i naći će se u ulozi majke glavnog protagoniste

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 294 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Next