It is currently pon jun 26, 2017 7:23 am

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 162 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Next
Author Message
 Post subject: Angie Cepeda
PostPosted: pon nov 25, 2013 1:31 pm 

slika
Datum rođenja: 2. avgust 1974. - Cartagena, Kolumbija

Uloge u serijama

2012. Exposados - Vera
2012. Escobar, el patrón del mal - Regina Parejo
2010/12. Los Protegidos - Jimena García Cabrera/Rey Pina
2008. Fuera de lugar - Sol
2005. Vientos de agua - Mara
2000. Pobre diabla - Fiorella Morelli
1998. Luz María - Luz María "Lucecita"
1997. Las Juanas - Juana Valentina Salguero
1995. Candela - Candelaria Daza
1993. Sólo una mujer - Carolina Altamirano
1993. Crónicas de una generación trágica - Merceditas Nariño
1992. La maldición del paraíso - Laura
1991. La mujer del capitán Montesinos - Hanna

Biografija

Angie Cepeda je nakon razvoda njenih roditelja živela sa majkom i dve sestre, od kojih je jedna takođe glumica. No majku je rano izgubila, umrla je 2003. Kada je otkrila svoje sklonosti prema glumi preselila se u Bogotu gde je išla na tečajeve i usavršavala glumu. Prvo se pojavila u reklami za pivo, a kasnije se probila u svet glume i počela dobijati uloge. Više puta se pojavila i kao voditeljka na raznim festivalima. Pored telenovela snimila je veliki broj filmova koji su njena najveća ljubav. Poslednji upravo završava sa snimanjem u Peruu pod nazivom "El elefante desaparecido", dok je 2011. godine glumila u brazilskom filmu "Heleno". Za ulogu u filmu "Sammy y yo" osvojila je nagradu za najbolju glumicu.

Zadnja izmjena: Sofia; čet nov 28, 2013 4:45 am; ukupno mijenjano 2 put/a.

Prijavi post

Post subject: Re: Angie Cepeda
PostPosted: pon nov 25, 2013 3:02 pm 

slika

Angie na naslovnici Peruanskog magazina

Prijavi post

PostPosted: uto nov 26, 2013 12:37 am 

Divna, Angie, drago mi je da ima svoju temu i na ovom forumu. Sofi nisam ni sumnjala da se neces pobrinuti.
Samo moram da prijavim malu greskicu u tvom postu, postarila si je za citav vek.......ali dobro svima nama se takve greske desavaju. Ja narocito brzam kad pisem, nekad i ne kontrolisem , cak, ispadam cesto smesna zbog toga, al sta cu..... :D

Prijavi post

PostPosted: uto nov 26, 2013 5:44 pm 

Draga Pink Rose,evo nas opet kod drage Angie! slikaslika :D :) :) ;)

Prijavi post

PostPosted: uto nov 26, 2013 6:31 pm 

Oooo, da draga moja Borka...jao bre tebe sam upamtila, tek sa dsve ostale da povatam sa novim nickovima. Ajmeeee......

I jedna fotkica ovo nesto kao...... nekad i sad, Fiorella,

slika

Prijavi post

PostPosted: uto nov 26, 2013 10:33 pm 

Citat:
Oooo, da draga moja Borka...jao bre tebe sam upamtila, tek sa dsve ostale da povatam sa novim nickovima. Ajmeeee......

:D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaoooooo,Salvador :?: :!:
Kako je ostarao :geek: :|

Prijavi post

PostPosted: čet nov 28, 2013 5:10 am 

Zbog glumačkog poziva često je menjala mesto stanovanja

slika

Angie Cepeda snima svoj poslednji film "El elefante desaparecido". Reč je o psihološkom trileru u kojem glumi uz Salvadora del Solara.
I ovaj projekt radi van svoje zemlje, kao i mnoge do tada, pa je na tu temu i sama komentarisala kako "voli putovati, ali bi već konačno volela imati svoju bazu". Od kada zna za sebe nije je držalo mesto.
Nakon Cartagene, živela je 8 godina u Barranquillai, sledećih 5 u Bogoti, zatim je otišla u Peru gde je snimila dva filma i dve telenovele. Nakon toga odlazi u Los Angeles kako bi školovala glumu. Svoju karijeru je nastavila u Madridu, te se opet vratila u Los Angeles.
Angie trenutno nema partnera, no kaže da i dalje veruje u ljubav. "Za mene je ljubav najvažnija stvar u životu, to je prvo čemu vas trebaju naučiti. Ona čini da se s velikom lakoćom suočavate sa svetom, verujete u svoje snove i ostvarujete svoje želje", kaže Angie.
Angie je mnogo više od onoga na šta se prvo pomisli, na njenu fizičku atraktivnost i razgolićene scene iz filmova. Trenutno usavršava glumu u Los Angelesu i traži način da ostavi svoj sopstveni trag u ovom poslu i u svojoj karijeri, poput Penelope Cruz.

Prijavi post

PostPosted: pet nov 29, 2013 10:43 pm 

Ona i jeste neko ko zasluzuje da ima karijeru poput cuvene Penelope Kruz 9 koju uzgred budi receno takodje obozavam i jedna je od najboljih glumica, ako cemo o mom ukusu, koji je sarenolik).
Predivna fotka.

Prijavi post

PostPosted: sub nov 30, 2013 3:25 am 

Angie nema partnera i sebe ne doživljava top modelom

slika

Postoje pitanja koje joj novinari uvek postavljaju. Angie kaže da trenutno nema partnera, a na pitanje o tome kako se oseća kao žena koja se još uvek nije ostvarila u majčinstvu u dobi kada uskoro puni 40 kaže: "Ne znam da li se osećam nepotpuno jer decu nisam imala, ne znam za taj osećaj". O njenoj fizičkoj atraktivnosti kaže kako se ne oseća kao velika lepotica. "Ako pitaš o prekrasnoj ženi, onda pomislim na Angelinu Jolie. Ne kažem da sam ružna, da ne budem lažno skromna, mislim da sam atraktivna, ali nisam top model. Neke žene su prezgodne i prekrasne poput Penelope Cruz".
Angien film "Oculto" koji je snimala u Španiji dotiče se interpretacije snova. Jedna rečenica iz filma kaže kako je ljubav čudo uz koju sanjamo sretni pored nekoga. Angie nam kaže kako bi bilo lepo da je tako, ali se pita ko voli bezgranično. "To je jako lepo, ali činjenica je da je teško tako voleti. Mi ljudi smo vrlo tvrdi, trebali bi naučili leteti. Mislim da bi svako prvo trebao sebe voleti bezgranično, pa tek onda nekog drugog".

slika

Prijavi post

PostPosted: sub nov 30, 2013 1:40 pm 

Prelijepo izgleda,i meni je mnogo ljepsa od Penelope :)
Znaci po treci put u Savadorovom zagrljaju :)

Prijavi post

Započni novu temu Odgovori  [ 162 post(ov)a ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Next