It is currently pon jun 26, 2017 5:27 pm

Welcome
Welcome to svijetsapunica

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Author Message
 Post subject: 7th heaven
PostPosted: ned feb 02, 2014 9:23 pm 

slika

žanr: porodična drama
zemlja porijekla: SAD
prikazivanje:1996-2007
broj sezona:11
broj epizoda:243

Opis

Sedmo nebo je porodična drama koja prati život porodice protestantskog svestenika Ericka Camdena .On ima zenu Annie, i 7 djece.(Matt,Mary,Lucy,Simon,Ruthy,Sam&David-blizanci).Svaka epizoda predstavlja neku novu zivotnu situaciju i iskustvo članova porodice.Takodje,u seriji su obuhvaćene mnoge teme iz svakodnevnog zivota vezane za porodicu,brak,djecu,seks,obrazovanje i porodične vrijednosti.
Serija prati zivot ove porodice u toku 11 godina.Mackenzie Rosman koja glumu Ruthy je odrasla uz snimanje ove serije.
Porodica Camden ima i jos jednog člana ,a to je kuja Happy koja se takodje pojavljuje svih 11 sezona.

Uloge

Stephen Collins - Eric Camden
Catherine Hicks - Annie Camden
Barry Watson - Matt Camden
Jessica Biel - Mary Camden
Beverley Mitchell - Lucy Camden
David Gallagher - Simon Camden
Mackenzie Rosman - Ruthie Camden
Lorenzo Brino - Sam Camden
Nikolas Brino - David Camden
Happy - Happy the Dog
George Stults - Kevin Kinkirk
Tyler Hoechlin a- Martin Brewer
Adam LaVorgna - Robbie Palmer
Rachel Blanchard - Roxanne Richardson
Ashlee Simpson - Cecilia Smith
Haylie Duff - Sandy Jameson
Chaz Lamar Shepherd - John Hamilton
Sarah Thompson - Rose
Geoff Stults - Ben Kinkirk
Maureen Flannigan - Shana Sullivan

Post subject: Re: 7th heaven
PostPosted: čet okt 16, 2014 11:32 am 

''Prokletstvo'' 7. neba

slika

Neke od glumaca iz serije su obiljezili skandali, tragedije ili neuspjesi.

slika

Bivsa zena Stephena Collinsa je objavila snimak na kome glumac priznaje da je zlostavljao vise maloljetnika i čak fantazirao o svom sinu.Nakon skandala otpušten je sa snimanja filma ''Ted2''.

slika

Catherine Hicks je nakon serije, glumila u vise filmova, ali ni jedan nije bio uspješan.

slika

Sarah Goldberg koja je u seriji glumila Saru, Mattovu zenu, je preminula u septembru u svojoj kuci. Radila je za kompjuterom, zaspala i vise se nije probudila.

slika

Barry Watson se 2002. razbolio od Hočkinove bolesti(kancer limfnog tkiva), te je napustio snimanje serije radi liječenja.

slika

Jessica Biel je udata za Justina Timberlake, a prošlog mjeseca ih je obiljezio skandal zobg slika Justina sa nekom od njegovih plesačica. Justin je negirao avanturu, ali kruze glasine o njegovim brojnim nevjerstvima .

slika

Beverly Mitchell je izgubila najbolju prijateljicu Angelu u saobracajnom udesu kad je imala 15 godina. To je ostavilo dubokog traga na nju, a jedna epizoda serije 'Nothing Endures But Change' je bazirana na tom iskustvu.Beverly je Angeli posvetila pjesmu ''Angel '' koja se nalazi na njenom debitantskom albumu.

slika

David Gallagher ima dvije sestre i dva brata.Jedan od brace Killian boluje od autizma , te David radi u organizaciji 'Cure Autism Now'.

slika

Mackenzie Rosman se povukla iz glume. Njena posestrima Katelyn Salmont je bila bolesna od cisticne fibroze te joj je presađeno plucno krilo 2005. Preminula je 2008. godine. Epizoda 'Back in the Saddle Again' govori o toj bolesti, i u njoj se Katelyn i pojavljuje.

slika

Tyler Hoechlin se nakon serije odluci povuci iz glume, te je odbio ulogu u jednom filmu.Želio se posvetiti bejzbolu koji je njegova prava strast , međutim zbog povrede noge se morao odreci tog sna. Vratio se glumi rekavsi da je to bila odluka koji su donijeli za njega.

slika

Nicholas i Lorenzo Brino su glumili u seriji gotovo od rođenja do zavrsetka emitovanja, međutim to je bio njihov jedini angazman.

PostPosted: pon okt 27, 2014 11:38 pm 

Malo je reći da sam obožavala ovu seriju!David Gallagher mi se dopao u toj seriji ali kasnije,kad je,da kažem,odrastao,sa kraćom kosom je :adm: . :mrgreen:
Nisam do kraja odgledala seriju,samo ono što se na našim kanalima emitovalo,ali jedva sam čekala svaku ep.msm da sam tražila seriju da pogledam ali da nema baš sve ep...

Izbacivanje:najviše poena koga ne voliš.

PostPosted: uto okt 28, 2014 9:53 am 

Ja sam je dva puta pogledala prvih 10 sezona.Međutim nikad nisam pogledala 11. sezonu :? ,
mada znam kako je zavrsila!
Malu Ruthie sam obozavala. Meni su i Matt i Simon bili prelijepi. :-D
Lucy mi je isto bila bas simpaticna.
Eni me nervirala uglavnom.
Cini mi se da je od glumaca kakav takav uspjeh imala Jessica Biel.Mada nisam im ni pratila karijere.
Voljela sam seriju jer je naglasavala porodicne vrijednosti, i u svakoj epizode se obrađivala neka tema iz zivota.
Erik je otac, muz, prijatelj kakav se samo moze pozeljeti!Ja prosto ne mogu vjerovati da hje taj glumac zlostvaljač,
čitala sam dosta o tome! To ti je kad glumce povezes sa likom kojeg glume, pa se razocaras :rou:

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ]